Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

19 wrz 2008, 12:58

hej
ja krociutko
wczoraj przezylam kilka dobrych minut grozy
Szymon mial tak wysoka goraczke ze dostal dreszczy caly sie trzasl
ja panikowalam, nie wiedzialam co mam zrobic, maly caly czas plakal :ico_placzek:
zrobilam mu chlodna kapiel i dalam czopek z paracetamolu, goraczka spadla po ok 40min
caly czas go obserwowalam w nocy bylo ok, goraczki nie mial
jeszcze na noc dalam mu syrop nurofen
dzisiaj obudzil sie w super humorze, jakby nigdy nic
tak sie ciesze ze juz jest ok
nie wiem od czego taka wysoka goraczka??
wychodzi mu gorna jedynka, ale zeby od zebow??? :ico_noniewiem:

eska witaj GDZIE FOTY?

wszystkim solenizantom WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

19 wrz 2008, 13:37

eve81, :ico_szoking: nie bałas się?? Jej mój brat jak miał 8miesięcy dostał 41stopni gorączki i dostał drgawek, potrzebne nyło pogotowie bo inaczej by się udusił i krew by mu się zagotowała :( Boze powdziwiam Cię za zachowanie zimnej krwi!!

Ja już padam na pyszczek!! Już mi się nic nie chce... kiedy będzie tutaj coś do poczytania!! Jakoś nie możemy przebić tej 600 strony!!

Awatar użytkownika
ania0709
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1131
Rejestracja: 28 sie 2007, 13:19

19 wrz 2008, 13:41

CZeść

Ja też po pierwsze WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WSZYSTKICH MALUSZKÓW :ico_brawa_01:
U nas urwanie głowy bo ciągle mamy gości. mały ciągle wywala wszystkie zabawki a ja sprzątam i sprzątam i nie wiem po co to robię bo dosłownie za 10 minut znów wygląda tak samo :-D
Przez to, że mój M przez miesiąc nie pracował to nie mogę się przyzwyczaić, że teraz pół dnia Go nie ma i wszystko muszę robić sama. Tzn z Krystiankiem :ico_haha_01:

Kicia10 pisze:Pampersa wogóle mi nie daje zmienić


Ja mam sposób, mówię Mu zawsze przy przewijaniu Jego ulubiony werszyk różnymi głosami. Zainteresuje się tak na około 30 sekund a ja w tym czasie jak błyskawica zmieniam pampersa :-D Gorzej jest jak zrobi kupę...

Justyna_Bochnia, Trzymam kciuki żeby się wszystko udało. Pewnie będzie super impreza.

Ja miała pełno osób do pomocy. Ja robiłam tylko dwie sałatki i zakupy. A i tak brakowało mi czasu.

eve81, No to musieliście się nieźle przestraszyć. Może to faktycznie z ząbków bo cokolwiek to by innego było to chyba by tak szybko nie przeszło.

fajnie, że Eska już wróciła. też czekam na zdjęcia. Nigdy nie byliśmy na takich wakacjach bo się strasznie boję latać :ico_wstydzioch: I nie wiem czy kiedykolwiek wejdę do samolotu.
Także tylko oglądanie zdjęć mi zostało :-D

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

19 wrz 2008, 13:46

Dziewczęta jak nellcia skończy roczek przenosimy nasz tik takowy wątek na kategorie niżej czyli ROCZEK ZA MNĄ :) I znów zaczniemy odliczanie stron :D:D

NICOLA_1985

19 wrz 2008, 13:52

hej dziewczynki ja znowu po dłuższej przerwie.. niestety nie miałam dojścia do komputera bo mój S miał 2 tyg wolnego i okupywał komputer praktycznie cały czas, żeby nie oślepł to go wyciagałam na zakupy albo do rodziców na kawe. w tym miesiącu mamy biede że aż piszczy... a tu trzeba zrobić roczek.. nie wiem jak to bedzie.. najgorszy miesiac jak dotąd.. musiałam poprosic mame zeby kupiła Karolinie ubrania na zime kurtke i buty bo to co się dzieje w tym miesiącu to jakas jedna wielka katastrofa... byłam z Karolina u neurokoga i dostałam skierowanie na diagnostyke do kliniki - mam wybrac Katowice albo Chorzów. beda jej robic tomografie mózgu, eeg i inne badania, zajmie to kilka dni. ale może wkoncu dowiemy sie co jej jest. jak czytam o waszych maluchac to zupełnie jak bym czytała o karolinie. też sie wierci w nocy zrobiła sie jakas taka mniej grzeczna niz zwykle... nic se nie robi z tego jak jej mówie nie wolno, kręci głową "nie nie" i sie śmieje.
na szczescie zaczęła mi pięknie robic kupke do nocnika i siku też ale jeszcze ma pampresa bo nie umie wołac i zdaza sie jeszcze ze zesika sie do pieluchy. no i w nocy to zwłaszcza. jak narazie nie ida jej zęby czyli nadal mamy tylko dwa - ale obgryza smoczek z butelki.. może w koncu coś pójdzie.
życze wszystkiego najlepszego wszystkim solenizantom, jak doczytam reszte to napisze coś wiecej, a teraz musze zmykac konczyc obiad i troche posprzatac puki Karolina śpi.
nie mam teraz za dużo czasu na siedzenie przy komputerze wiec raczej zadko bede wpadać , staram sie przynajmniej czytac co tam u was, sorry ze nie odpisuje każdej z osobna ale naprawde czas mnie goni. moze wiczorem znajde chwilke.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

19 wrz 2008, 14:10

eve81, uff! Ja to bym wpadła w panikę jakby Zuzia dostała takiej temp.! Całe szczęście,że rano było ok. Może to faktycznie zęby? :ico_noniewiem:

Justyna_Bochnia, no to pyszności będą jutro u Was! A jaki torcik zamówiłaś? Bo albo mi umknęło albo nie pisałaś...

My przesuwamy roczek o tydzień, bo teściowie nie dadzą rady przyjechać. Nie ma kto zostać z dziadkiem, bo pani, które czasem się nim opiekuje ma wtedy wesele. A dziadek schorowany i nie da rady przyjechać.

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

19 wrz 2008, 14:24

Kocura Bura, zamówiłam :)

[ Dodano: 2008-09-19, 14:31 ]
Kocura Bura, taki zamówiłam.
Obrazek

[ Dodano: 2008-09-19, 14:32 ]
Dominisia tutaj kiedys załączyła stronkę z torcikami

[ Dodano: 2008-09-19, 14:34 ]
ania0709, ja musze sama wszysko zrobić wraz z przystrojeniem pokoju.. mama tylko placek mi piecze no i cukiernia tort :)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

19 wrz 2008, 14:39

Justyna_Bochnia, ale super krówka! Tak, pamiętam,że zamówiłaś, tylko się zastanawiam jaki smak?

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

19 wrz 2008, 14:40

Hej dziewczynki,sorki ze was zaniedbuje ale nie mam glowy do pisania,czytam co u was codziennie.
U nas tak sobie, ja zlapalam dola :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: We wtorek mielismy wizyte, oczywiscie w samochodzie. A wczoraj Jasiowi wyskoczyly dwie krostki z ropa,jedna kolo cycusia,a druga 1 cm nad blizna i dzisiaj sa juz strasznie wielkie. Oczywiscie moja zajebista pani doktor nie ma czasu nawet odebrac telefonu, ja dzownie co 5 minut a durnowata baba w recepcji powtarza ze pani doktor na pewno zadzwoni a ona nie moze mnie polaczyc,i tak juz nonono czekam 4 godzine :ico_zly: Na dodatek zaczyna miec goraczke co nie wrozy zbyt dobrze :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Dostalam takiego nerwa ze w poniedzialek skontaktuje sie z najwieksza norweska gazeta, a Kris ma gadac ztakim jednym gosciem jak wygladaja w Norwegii prawa pacjenta... Oj teraz juz tego tak nie zostawie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Coraz czesciej lazi mi po glowie mysl,zeby jechac do Polski na leczenie...

Wybaczcie mi ale z tego powodu nie dam rady na razie z Wami pisac... Obiecuje ze wroce jak wszystko wroci do normy :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

19 wrz 2008, 15:42

Dominisia jak to czytam to mi sie normalnie ręce w pięści same zaciskają i bym komuś dowaliła :ico_zly: Żeby tak traktować pacjentów a tym bardziej dziecko :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Dominisia pisze:Coraz czesciej lazi mi po glowie mysl,zeby jechac do Polski na leczenie...

A moze to bedzie jedyna wyjście by Jaś wiecej nie cierpiał.

Justyna krówka super :ico_brawa_01: Ja myslę nad Kubusiem puchatkiem.Mam 3 pomysły i nie wiem który wybrać.
Już sobie rozplanowałam zakres działań na cały tydzień by ze wszystkim zdążyć.Wszystko jak zwykle robie sama.
a to zamówiłam dzis dla Benka.Ma ostatnio fioła na punkcie pluszaków
http://www.allegro.pl/item437232226_gig ... ratis.html

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość