Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

10 mar 2010, 15:13

czesc dziewczyny :-)
wpadlam sie przywitac niestety nie mamczasu teraz doczytac :ico_sorki:
wrocilam wczoraj w nocy a rabo dostalam telefon ze babcia zmarla :ico_placzek: wiec musze syzkowac sie znowu na lot :ico_noniewiem:
a latwo nie bylo brzusio juz spory no i Igusia...
byla bardzo grzeczna ale mimo to taki lot samamu z dzieckim to meczaca sprawa...
nasza Amy ma juz lekko podad kilo :-D wiec malenka nie bedzie :-D :ico_nienie: ogolnie miewa sie dobrze :ico_sorki: tylko oczywiscie nonono sie usadowila :ico_zly:
naszczescie lozysko jest juz wyzej wiec mam nadzieje ze wszystko bedzie ok :ico_sorki:
trzymajcie sie cieplo

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

10 mar 2010, 19:53

Marta, przykro mi :( podziwiam Cie za to,ze tak jezdzisz sama - ja jak jade z nia autobusem i siedzimy tam 2,5h to wychodze z siebie zeby jej zabawy wymyslic zeby usiedziala w miejscu. Ale nienalezy to do przyjemnych rzeczy - mecze sie okropnie. Tylko w samolocie mozna puscic zeby pobiegala wzdluz siedzen, w autobusie niebardzo :/
Jejku to juz 27 tydzien! :O Marta jak wrocisz to zamiesc nam zdjecie brzucha :)))

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

10 mar 2010, 21:51

Witam, wpadam na szybciutko, bo ostatnio wiecej w pracy siedze i nie mam czasu pisac.

mmarta81, wspołczujemy, takie złe wiadomosci i znowu podroz, no nic trzymaj sie i dzieciaczki tez :ico_oczko:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

11 mar 2010, 10:40

Jej,wspolczuje marta :ico_placzek: Taka przykra wiadomosc :ico_olaboga: Wyobrazam sobie jak Ci ciezko z Igusia w ciazy w samolocie :ico_olaboga: ja nie w ciazy lecialam w styczniu i mialam dosc.W dodatku nikt ale to nikt nie pomoze,jeszcze mnie malo nie stratowali z tym biednym dzieckiem.Ale przeklinalam mentalnosc rodakow po tym wyjezdzie :ico_zly:
Wracaj do nas szybko i wklejaj brzusio :ico_sorki:
ja jak jade z nia autobusem i siedzimy tam 2,5h
:ico_haha_01: No to faktycznie lepiej leciec,chociazby dlatego,ze samolot ode mnie leci 1.5 godziny :ico_haha_01:
nie mam czasu pisac
Ja tez ostatnio nie mam czasu,wiec spadam kobitki.Milego dnia!

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

11 mar 2010, 23:08

Hej Yoanna dzięki za przepis :ico_sorki:
Marta współczuję ci :ico_placzek: przykro... i znów czeka cię lot :ico_noniewiem:
Jakoś weny nie mam ostatnio Kacper ząbkuje dalej górne trójki przebiły sie dwie już ale po nocach nie śpimy budzi się i musze sie koło niego kłaść,wogle mam dzis małą załamkę chce czekolady a dieta nie pozwala ,dopiero w sobote robimy sobie święto i jemy co chcemy jeden dzień ,a potem znów zupka :-D :-D

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

13 mar 2010, 10:40

Dzien dobry :)

Cos nam watek ucichl :( ja sie witam i ide troche posprzatac i popisac prace magisterska ;) koncepcji na obiad totalnie brak. Wczoraj siedzialam i lepilam pierogi najpierw ruskie a pozniej z jagodami i stwierdzilismy,ze na dzis bez sensu zostawiac bo beda niedobre no i napchalismy sie jak swinki, a dodatkowo obiadu na dzisiaj brak :/ no nic nakarmie Lubego jakims miechem :)

Milego dnia Wam zycze

[ Dodano: 2010-03-14, 17:38 ]
Przesle Wam zdjecia Niny :) dzisiaj udawalysmy ze jest wiosna, bo mam takie doly przez ta pogode. Do tej pory na mnie nie oddzialywala ale teraz sieddze taka przybita i nic mi sie nie chce :/

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

16 mar 2010, 08:04

Witam!!
wrocilam wczoraj w nocy a rabo dostalam telefon ze babcia zmarla :ico_placzek: wiec musze syzkowac sie znowu na lot :ico_noniewiem:
Martunia bardzo mi pszykro trzymaj sie kochana Rzeczywiscie te podroze to duze wyzwanie dla was
Amy ma juz lekko podad kilo :-D wiec malenka nie bedzie :-D :ico_nienie: ogolnie miewa sie dobrze :ico_sorki: tylko oczywiscie nonono sie usadowila :ico_zly:
naszczescie lozysko jest juz wyzej wiec mam nadzieje ze wszystko bedzie ok
No to brawa dla wielkoludzika :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I napewno bedzie dobrze
Jejeu to u was tak cieplo ze Igol taki wyrozbierany na tej fotce a tak a propos to pieknie wyglada :ico_oczko:
Cos nam watek ucichl
Kochana tez zauwazylam ale jak tylko wpadam to odczytac nabierzaca co piszecie i znikam bo nie mam czasu na nic taka zarobiona jestem :ico_olaboga:

sesja Niny piekna prawdziwa modelka i do tego ta jej postawa :ico_oczko: Suuupcio

[ Dodano: 2010-03-16, 07:09 ]
A po za tym wwus ma termerature moze nie mega wysoka bo 38.3ale jest meczaca pewnie to zeby ale nie mam pewnosci a po za tym zgubilam karte wiwi do lekarza i do tego te pipyw centrum pediatri nie odbieraja telefonow :ico_zly:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

16 mar 2010, 10:13

Dzien dobry

Tak sie dzis zastanawialam jak tam Antek i jego robienie kupki na nocnik ... zaczne Nine sadzac znowu za kilka dni. Mala mi sie znowu przeziebila wiec siedze w domu i nie poszlam na uczelnie. Dodatkowo w nocy budzila sie i plakala jakby sie czegos bardzo bala :O bo to nawet nie byl placz bolacy. Troche mnie to przerazalo ...

Cos mnie brzuch boli :/ wiec ide lezec w lozku skoro nigdzie sie nie spiesze :) milego dnia!

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

16 mar 2010, 11:07

Witam wpadam tylko na chwilke bo u nas normalnie lato od poczatku marca ,wczoraj 18 stopni,piekne sloneczko wiec calymi dmiami biegamy po parku :ico_brawa_01: Patrzac przez okno trudno mi uwierzyc w to co pisze yoanna Natalie wczoraj biegala w samej bluzeczce,juz moglaby sie ta zima skonczyc w Polsce,bo faktycznie mozna sie zdolowac :ico_olaboga:
yoanna Sliczna modelka z Niny,jak pozuje,pelen profesjonalizm :ico_brawa_01:
danaBiedna Wiwka,kurcze czlowiekowi serce peka jak maluszkowi cos dolega :ico_olaboga: No ale to przez ta zdradliwa ,wiosenna pogode,u nas moj Artur chory jak sto,wiec spodziewam sie na dniach tego samego u kaczorka,oby nie :ico_sorki:
Biegam przestawic lozeczko Natalki,bo stoi niebezpiecznie blisko kabli od konputera,a jak ona sie rano budzi,to sobie jeszcze lezy z godzinke w lozeczku,czeka az sie mamusia po nocy wyspi :ico_haha_01: No i boje sie zeby jej czasem nie przyszlo do glowy zabawic sie na przyklad kablem do drukarki :ico_olaboga: Caly czas siedzi mi w glowie ta historia 3 letniego chlopczyka,ktory pod opieka babci powiesil sie na sznurku od zaluzji,Artur mi to wczoraj przypomnial i malo nie umarlam kiedy uswiadomilam sobie ,ze te kable w zasiegu raczki Natalki wisza :ico_olaboga:
Dobra ide mieszac meblami!Milego dnia!!!!

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

16 mar 2010, 21:12

Welcome,:-)
Wszystkie wasze damy piekne,cudasne :ico_brawa_01:
Marta--wspolczuje tych ciaglych porblemow,jak nei zdrowotnych to etraz smierc babci.Moje kondolencje!!
A jak sie czujesz?Plec sie potwierdzila??
Pokaz nam brzuszek,pewnie juz pokazny???
Dana-MAm nadzieje ze ta podwyzszona tempak to wina zabkow.U nas wychodza jak grzyby po deszczu,,Erys przy tym troche bardziej marudny niz zwykle bo teraz ida chyba trojki,,no albo piatki bo reszta juz jest.

POzatym uzupelnilismy juz brakujace szczepienie przeciw meningokokom.NA szczescie obylo sie bez goraczki i innych tego typu problemow.TAkze mozemy jechac do POlski :-))
Miszka--ale ci zazdroszcze tej pogody.U nas kosmos,,zima na calego!!!!!NAdal kroluja kurty zimowe i do tego cieple swetry brrrrr.
Koniecznei zlikwoduj te kable, az mi ciarki przeszly.
PAmietam jak niedawno udusila sie mala dziewczynka,,a przyczyna byl kabel od biezni jej ojca!!!!!

FAjnie ze sie cosik ruszylo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości