Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

05 lip 2010, 14:34

to ja
ale upał wytrzymać sie nie da (a jeszcze niedawno tak za nim teskniłam)
co u was? u mnie ból niewyżniętnej do końca ósemki - chyba oszaleje, gdyby nie proszki przeciwbólowe wogóle bym nie funkcjonowała
dziś z lenistwa ugotowałam oliwce na obiad 3 maleńkie ziemniaczki, żółtko na parze, do tego troche oliwy z oliwek i 20 ml mm, wymieszałam robiąc takie piure czy jak to sie tam zwie, no i zjadła prawie wszystko :ico_szoking: nie sądziłam że tak proste i szybkie żarełko bedzie chętniej wcinać od skrzętnie gotowanych zupek...
jutro zrobie jej chyba piure czy jak to sie tam pisze z ziemniaków i marchwii z odrobiną jogurtu naturalnego, a w sumie to dziś bo jutro jedziemy na wieś
a gdzie Wy?

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

05 lip 2010, 14:55

Jestem i ja po podróży.
Umieram z przemęczenia. Zatachałam już 5 jednorazówek zakupów i gotuję rosół bo na więcej nie mam siły :ico_olaboga:

Zacznę od tego, że podróż minęła dobrze. Milenka w samolocie spokojna tylko wszystko łapała i się wierciła :ico_haha_01: potem niestety musiałam sama ściągnąć z taśmy 3 wielkie walizy i położyć je na wózek. To nic w porównaniu z tym że za moment się okazało, że fotelik samochodowy w ogóle nie przyleciał ze Stuttgartu z nami :ico_sorki: 1,5 godziny trwały poszukiwania i na nic to. potwornie zmęczeni i spoceni byliśmy zrezygnowani. Na dodatek trzeba było jakoś się dogadać. Ja po niemiecku, T po angielsku i daliśmy radę. Dostaliśmy zastępczy, a nasz jak znajdą dowiozą do domu i odbiorą swój.

Dziś miałam cały salon zawalony zakupami, ciuchami, butami. Dałam radę, ale po prostu padam.
Milenka poznawała mieszkanie jakby tu nigdy nie mieszkała.
Poszła spać o 22.30 przez podróż i spała najpierw 4 h, potem z nami i tak do 8:) a nie do 5.30 jak u mamy.

Ja też nie przepadam za chipsami. Zresztą nie służą na mój żołądek.

Magda33 brawa dla zdolnej Zosieńki!! i super, że byłaś z nią jak stanęła.

Isia a co to za konserwa? :ico_haha_01:
Milenka też lubi takie łatwe jedzonko :ico_haha_01:

Kasia90 myślisz, że powinnyśmy się martwić brakiem info od Kali??

Lecę na razie bo T już jedzie do domu. Coś nie mogę rosołu doprawić bez tej kostki więc idę dalej walczyć :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

05 lip 2010, 18:01

matikasia, a ta konserwa to luncheon meat śniadaniowy smaczek Obrazek
wiele marketów ma konserwy z łukowa
strasznie ją uwielbiam :)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

05 lip 2010, 20:32

myślisz, że powinnyśmy się martwić brakiem info od Kali??
Smsa dostałam. U Kali ciężko z kasą. Radzi sobie jak może. A nie ma kompa więc nie wchodzi na forum. Także możemy być spokojne.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

05 lip 2010, 23:55

witam
U Kali ciężko z kasą. Radzi sobie jak może. A nie ma kompa więc nie wchodzi na forum. Także możemy być spokojne.
_________________
wkońcu jakieś info ,dobrze że wszystko ok, ale źle że nie ma kompa

matikasia, dobrze że już jesteście w domku :ico_haha_02:
teraz odpoczniecie troszkę i dalej w drogę
a jak się sprawuje samochodzik ?

isiawarszawa, takie najprostrze obiadki są najlepsze :ico_oczko:
Magda33 brawa dla zdolnej Zosieńki!! i super, że byłaś z nią jak stanęła.
własnie nie wiem czy gratulowałam , świetnie że przy tym byłaś :ico_haha_02:

a u mnie dziś znów szalony dzionek
około połunia pojechałam z siostrą i mamą do miasta oddalonego od nas 20 km , bo siostra miała kilka spraw do załatwienia , zajechaliśmy do tesco po pampersy i zakupiłam za 49zł 128 szt hagissów :ico_haha_02:
potem wróciliśmy posiedzieliśmy na podwórku i na kolację było wielkie grilowania , przyszła siostra z rodzinką , druga zjechała na wakacje i zawołaliśmy jeszcze wujka z ciocią , bo my taka zintegrowana rodzinka , no i oczywiście rodzice byli :ico_oczko:
posiedzieliśmy , pośmialiśmy się , ja coprzwda musiałam się ewakułować około 21 bo trzeba Lolka kompać , ale jemu wogóle nie do spania było i usnoł o 23 :ico_noniewiem:
mam tylko nadzieję że dłużej pośpi :ico_oczko:

a teraz mam swój czas wolny na forumka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

06 lip 2010, 07:28

Witam z ranka. Dziś w miarę wyspana, bo mała jadła 22 i 2, wstała o 7, więc nie tak jak zwykle. Za to położyłam się o 20 zaraz po niej. T ją karmił butlą. O 20.30 wstała i 1,5 godziny prawie ciągle płakała i łaziliśmy z nią także usnęłam jak ona o 22.

Wiolaw pozazdrościć takiej fajnej zintegrowanej rodzinki.
Autko na razie bez zarzutów tylko klima się skończyła.

Kasia90 ale napisała coś Kala czy nadal mieszka z Rafałem czy jak? przecież oni mieli komputer.

A gdzie reszta dziewuszek?

Ja dziś strajkuję i dorobię tylko naleśniki z nutellą do rosołu.
Wczoraj T mnie wkurzył więc dziś powiem mu że zmęczona jestem i musiałam odpocząć.
Wczoraj po 18 jeszcze na godzinkę znajomi wpadli się przywitać i koleżanka zaproponowała bym podesłała dziś do niej matiego na 2 h to sobie odpocznę trochę. Może położę się z małą także o 10 go zaprowadzę.

Na 17.45 mam dentyste z tymi moimi koronkami. Najpierw pójdę zdjęcia tych 3 zębów zrobić. Tatuś niech siedzi z dziećmi :ico_haha_01:

Deszcz dziś ale trochę się przyda bp trawa nam zaschła mimo, że podlewamy.
Zostawiłam poprane butki na noc przed domem i mi deszcz zmoczył także właśnie się skończyły znów prać :ico_szoking:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

06 lip 2010, 10:21

witam przy śniadanku
przecież oni mieli komputer.
no właśnie o tym samym pomyślałam ,może cos się popsuł i nie makaski na naprawe
bo mała jadła 22 i 2, wstała o 7,
widzisz w domku zupełnie inaczej śpi i oby tak dalej
mój cycuś też ma takie godziny cycusiowania i to da się przeżyć :ico_oczko:
Autko na razie bez zarzutów tylko klima się skończyła
to niewielki koszt , najważniejsze ze się dobrze obrał :ico_haha_02:
Deszcz dziś
a u nas piękne słonko , jak tylko Loluś wstanie to biegniemy na podwórko i bo baseniku :ico_oczko:

o Edulita też utkneła na działce :ico_haha_02:

[ Dodano: 2010-07-06, 10:24 ]
właśnie mąż dzwonił że na wieczór przychodzą znajomi na mecz więc znów będzie grilowanie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

06 lip 2010, 12:04

Witajcie kochane
ostatnio niewchodze na forum bo niema kiedy :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
nawet ostatnio sobie spalilam troszke plecki od tego słonca :ico_olaboga:
teraz juz lepiej i nawet mysle ze mialam lekki udar bo tak okropnie sie czulam do tego bol okropny glowy i nudnosci :ico_placzek: :ico_placzek:
no ale minelo na szczescie

dzis pogoad deszczowa znmaczy sie jeszcze niepada ale zaraz zacznie :-D

bylam rano z Zulka na badaniu Cum i ogolnie bylo oki byla nawet spokojna jak zakladali jej cewnik :ico_szoking: :ico_oczko: tylko na samym badaniu jak podali jej kontrast to zaczela plakac bo glodna byla jak wilki i do tego spiaca :ico_placzek: :ico_placzek:
ale byla dzielna
i jutro po poludniu beda wyniki mam nadzieje ze wszsytko bedzoe dobrze :ico_noniewiem:

powiem wam ze moze my tez wyjedziemy na weekend nad morze(fakt mieszkamy nad morzem ale pojedziemy do Łeby :ico_oczko: jak sie uda to od 16-18 lipca jestesmy w trakcie zalatwiania domku
mamy pojechac ze znajomymi mam nadzieje ze sie uda :-D bardzo bym chciala tymbardziej ze jest tam ten Park Dinozaurow a po drugie zawsze to jakas rozrywka i spedzony rodzinnie czas :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

takze zobaczymy co z tego wyjdzie

Wiki uczy sie jezdzic na rolkach coraz lepiej jej idzie :ico_brawa_01:
Zulka raczkuje zasuwa tak szybko ze hej,podnosi sie do stania :ico_szoking: skacze jak sprezynka i tylko na nogi chce nawet siedzenie sie jej niepodoba hehe
a wczoraj raz udalo jej sie samej usiasc z pozycji raczkujacej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super same postepy robi
bardzo sie ciesze

Matikasia fajnie zer jestescvie juz w domku ale u mamy widac ze bardzo wam sie podobalo i mogliscie spedzic razem czas i to bardzo aktywnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no i mam nadzieje ze ureguluje sie MIlencki jedzenie w nocy i da mamusi sie wyspac :-D :-D

wiolaw, tak to aj pytalam o tenm dziwny sluz i wogle o okres bo ja jeszcze niemam a juz niekarmie Zulki od 3 miesiecy i mam tylko ten sluz niewiem czy to normalne :ico_noniewiem:
super ze macie takie grilowanie ze znajomymi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zazdroszcze
dla Lolka za 8 miesiecy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
zajechaliśmy do tesco po pampersy i zakupiłam za 49zł 128 szt hagissów :ico_haha_02:
no to ekstra promocja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja dziś strajkuję i dorobię tylko naleśniki z nutellą do rosołu.
ja tez chcialam zrobic nalesniki i rosolek tylko ze chyba niezrobie bo niema wody od rana :ico_zly: :ico_zly: awaria i niewiadomo o ktorej bedzie
a wsklepach niema wody niegazowanej :ico_szoking: :ico_szoking: wszystko wykupili :ico_olaboga:
Smsa dostałam. U Kali ciężko z kasą. Radzi sobie jak może. A nie ma kompa więc nie wchodzi na forum. Także możemy być spokojne.
dzieki za wiesci wazne ze jest wszystko oki szkoda ze tylko kasy brak :ico_placzek: :ico_placzek:

isiawarszawa, ja etz uwielbiam konserwy z puszek mniam mniam :-D :-D

Magda33 sup[er wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dloa kochanej Zosienki wyobrazam sobie jak cie mile zaskoczyla,i ze moglas przy tym byc super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

matikasia, dla Milenki kochanej ksiezniczki za 8 Miesiac :ico_tort: :ico_tort:

Kasia90, czekamy na fotki z chrzcin siostrzenicy :-D :-D

jeszcze ide dzis na 13,30z Wiki do dentysty :ico_oczko:
a ja w czwartek na dwa zeby och troszke kaski pojdzie ale trudno
usmiech najwaxniejszy :-D :-D :-D

zaraz wkleje jakies fotki moich dziewczynek :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-07-06, 18:22 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

to tyle milego ogladania

[ Dodano: 2010-07-06, 18:42 ]
a tu Zulka jak prubuje stawac :-D
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

06 lip 2010, 19:22

Witam się wieczornie:)

Spałam dziś od 10.30 do 11.30 razem z Milenką muszę się pochwalić :ico_haha_01:
Mati był u koleżanki.

Potem odebrałam go po 12 i poszliśmy na spacer i plac zabaw to wróciliśmy o 16.
Potem poszłam do dentysty i tak.
Od wtorku zaczynam robić 2 koronki na jedynki. Koszt 2400.
Co do koronki z tyłu co mam to już druga twierdzi, że jednak tamten lekarz popełnił błąd i nie doczyścił kanału. Jutro jadę walczyć. W każdym razie ona powiedziała, że nie trzeba od razu wyrywać tylko można wywiercić dziurę w koronie i wyleczyć kanał.
Być może pod mikroskopem. Oni to robią ale chcą 1000 zł a ja nie mam takiej kasy a zreszą niech robi ten co zepsuł.

Wiolaw
a wy nadal tylko goście i goście :ico_haha_01:


Mikusia to na pewno był udar. Uważaj na siebie!
Brawa dla Wiki za postępy na rolkach, a dla Zuzi w rozwoju :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: widzisz a tak się martwiłaś, że ona czegoś jeszcze nie robi :-D
Piękne te Wasze fotki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

06 lip 2010, 23:37

jestem i ja nocniakowo
Wiolaw a wy nadal tylko goście i goście
no włąśnie cały dzionek była u mnie kumpela a wieczorem miał dojechać jej mąż razem z moim ,ale coś się źle czuł i nie dojechał ,
ale u nas chwila moment i wyjście gotowe , wujek zadzwonił i zaprosił na pizzę wlasnej roboty więc na kolacje poszliśmy na 20 , faceci oglądali mecz a babeczkisobie poplotkowały :ico_oczko:
i o 22 byliśmy w domu ,Lolka wykompałam , Ali pmogłam i spanko a mama ma czas wolny :ico_oczko:

matikasia, kurcze troszkę drogo kosztującie te ząbki , więc jak się da to walcz o swoje i niech partacz poprawia

Mikusia dobrze że już po badaniu i że wszystko dobrze poszło ,a wyniki mam nadzieje będą dobre :ico_haha_02:

:ico_brawa_01: brawaza postępy dla obu córeczek za rolki i raczkowanie :ico_oczko:

a z tym śluzemto u mnie też bardzo długo był ale już dostałam @,mimo że jeszcze karmię , i już mam dośc bo przez trzy dni poszły mi już 4 paczki podpasek i jeszcze ten skwar :ico_noniewiem:

jutro może sie troszke powietrze zmieni bo wkońcu spadł deszcz i jest czym oddychać

mikusia fotki śliczne :ico_haha_02:

a i ze słońcen uważaj , ja jakoś w tym roku siedzę w cienu z Lolkiem i nie mam chęci wychodzićna słońce , w cieniu też zawsze coś mnie złapie :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość