Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

06 kwie 2011, 13:29

ok, to będę obserwować, na razie nic się więcej nie dzieje, idę dokończyć obiad i jak coś dam znać ;)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

06 kwie 2011, 13:30

ja chyba wcale nie uwazazm... :ico_wstydzioch:
jem duzo owockow(nie cytrusow ale banany ,jablka .mango ,ananas swiezy) ,tylko pelnoziarnisty chlebek ,chude gotowane obiadki i duzo rybek (uwielbiam lososia pieczonego ) kasze gryczana ,ryz zeby nie tylko kartofle-ale zdarzaja mi sie ciasteczka i pare kawalkow czekolady i o czywiscie kawusia raz dziennie!!!

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

06 kwie 2011, 13:30

NowaSejana, ja też staram sie nie wydziwiac,wiadomo ostrych,pikantnuch rzeczy nie jem,wzdymających także,no i cytrusów,ale mała ma wysypke na buzi i pediatra ostatnio kazała uważac na to co jem,a w sumie nic takiego nie jadłam wiec w sumie sama nie wiem..

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

06 kwie 2011, 13:31

tabogucka, no własnie zdziwiłam sie bo pediatra ostatnio powiedził że banana nie moge bardzo,tylko jabłuszka :ico_olaboga:

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

06 kwie 2011, 13:34

dziewczyny te co karmią,jak z dietą bardzo uważacie?
Więc ja miałam tak na początku zakaz kakao i wszystkich produktów typu czekolada ostrożnie z produktami mlecznymi i na pewno zakaz truskawek i owoców cytrusowych zero orzechów. Reszta niezbyt ciężkostrawna i wzdymająca a także o niezbyt silnie przyprawiona. Jeśli nic się nie będzie działo to powoli poza tymi produktami uczulającymi możesz wszystko wprowadzać obserwując dziecko czy nic mu się nie dzieje tzn. czy są kolki lub skaza na skórze.
Ja z pierwszą długo na diecie bo przerażona byłam a z druga po miesiącu już karkówkę z grilla jadłam. Jest to kwestia indywidualna zależna od dziecka. Jeśli masz ochotę na owoce to ostrożnie jabłko lub w akcie desperacji słoiczek gerbera z owocami które sama zjesz ja tak robiłam polecam to zaspokaja chwilowo chęć.

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

06 kwie 2011, 13:43

:ico_olaboga: o matko takie drastyczne diety to by mi wogole do glowy nie przyszly -zreszta zaraz lookne na jakies przyklady diety na necie

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

06 kwie 2011, 13:49

to ja tez sie wtrace,a co :ico_oczko:

Ja z synkiem pol roku zylam na gotowanym miesie i warzywach,bleeeeeee i dzis mam malego alergika i niejadka.

Z Zuzka jadlam wszystko po miesiacu juz. Na poczatku wiadomo tak jak Aga pisze - nic co moze powodowac kolke i cytusow i Zuzka dzis juz poznala wiecej smakow i ma lepszy apetyt niz Andrzejek :-D

A co do wod,to ja sie nachylilam i uslyszalam takie "pyk" i polecialo troszke po nogach,za chwile troszke wiecej a zanim minelo 30 minut bylam juz na izbie przyjec,ktora zalalam totalnie :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2011-04-06, 13:52 ]
a i jak pytalam kolezanek,ktorym wody odeszly jak to jest-to mi odpowiadaly,ze jak mi odejda,to bede wiedziala na 100%,ze to to i mialy racje,wiec zobaczysz sama :-D

[ Dodano: 2011-04-06, 13:53 ]
no i trzymam kciukasy za was :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

06 kwie 2011, 13:53

mnie sie ten artykul w maire rozsadny wydaje jesli chodzi o diete karmiacej mamy
http://www.maluchy.pl/artykul/191


A czemu banana nie to wogole nie wiem Aga216w zadnej z diet sie ztym nie spotkalam !!!

[ Dodano: 2011-04-06, 13:54 ]
nic co moze powodowac kolke
a co powoduje kolke ? jakie produkty najbardziej ?

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

06 kwie 2011, 13:58

iw_rybka, no własnie ja też ,leżałam w łóżku i nagle poczułam takie pykkk,i wiedziałam już że to to ,wstałam i wody zaczeły leciec, :ico_oczko:
A czemu banana nie to wogole nie wiem Aga216w zadnej z diet sie ztym nie spotkalam !!!
ja też myślałam że można :ico_sorki:

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

06 kwie 2011, 13:58

Aga moje obie małe miały skazo-watą skórkę na buzi i na całym ciele. Ja dostawałam szału ale najlepsze co mnie spotkało to kąpiel malucha w krochmalu łącznie z buzia około miesiąca może 3 tyg wszystko zniknęło a maluchy nie mają uczuleń półki co.

Co do banana to dlatego że należny do owoców egzotycznych i może uczulać tak zawsze mówią lekarze.
Z Zuzka jadlam wszystko po miesiacu juz. Na poczatku wiadomo tak jak Aga pisze - nic co moze powodowac kolke i cytusow i Zuzka dzis juz poznala wiecej smakow i ma lepszy apetyt niz Andrzejek
Ja myślę jak rybka do miesiąca ostrożnie brzusio dzidzi się przyzwyczai problemy ze skóra się skończą bo tez przyzwyczai się do wody powietrza itd. I szaleć można wprowadzając nowe pokarmy.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość