Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

30 kwie 2007, 15:38

Sosna- mój mały z plecków na brzuszek to całymi dniami a z brzuchola na plecy czasami przewaznie jeczy, zeby mu pomóc, a niekapka jeszcze nie kupiłam więc na ten temat nic nie powiem :ico_haha_01:

Maritko- nie złość się kochana :ico_pocieszyciel: fajnie, że wieczór sie udał i sie odprężyłaś :-D

Witaminko- ja plastry Evra naklejam ale okres mam ciagle pokopany, wogóle nie wiem tez co zrobić bo ostatnio mężuś już mnie tak nie męczy a ja i tak na 100 procent nie ufam tej antykoncepcji, :-)

A ja chatę posprzatałam, dwa razy pranko zrobiłam teraz muszę się za siebie wziąść ide pod prysznic, mały leży w łóżku i próbuje usnąć, mam nadzieję, ze się przekima :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

30 kwie 2007, 15:43

:ico_tort: dla jagódki i :ico_tort: dla Kylie.
Ależ mie się chce :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

30 kwie 2007, 15:53

Już jestem szybciutko się uwinęłam ale pustki na forum nie ma z kim pogadać :ico_noniewiem:

Asiu -miłego pobytu u mamy :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

30 kwie 2007, 16:16

Hej.
Mały śpi więc mam chwilkę żeby zajrzec do Was.
Ja od rana mam kiepski humor bo mąż zadzwonił że dostał zawiadomienie,że mnie lub jego policja złapała na fotoradar za przekroczenie prędkości - pewnie niezły mandat nam dowalą :ico_zly:
W sobotę pierwszy raz byłam bez dzieci na imprezce - fajnie było się pobawic tylko z mężem :ico_oczko:
U mnie słoneczko świeci ale zimno jest...a szkoda bo planowaliśmy wyjazd nad jeziorko.
Tak Was czytam i widzę że co niektórym życie się komplikuje -życzę żeby wszystko się ułożyło po waszej myśli.
No i jeszcze wszystkiego najlepszego dla Kylie :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

30 kwie 2007, 16:24

my już po zakupach, pół Selgrosu wykupiliśmy dla Jaśka, oczywiście jeśli chodzi o jedzonko, ciekawe, czy on to wciągnie :ico_oczko:
co do niekapka to też mam nuby i Jaś jest tak średnio zainteresowany, ale dzisiaj w sklepie biedak sam sobie wziął butelkę i się napił, oczywiście cały się oblał ale bardzo się cieszył, że mu się udało trafić smoczkiem do buzi
w domu mam taaaaki burdel, że aż mnie to wkurza idę posprzątać bo wstyd, jak ja nienawidzę sprzątać jestem typową bałaganiarą i mój Krzyś też, może Jaś będzie po babci pedantem :-D
Sosna a do zabawki Zuzia się nie obróci, jak jej położysz obok?? Jaś to trzasak takie kołowrotki, że jak chcesz to Ci trochę odstąpię :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 kwie 2007, 17:14

No ipakowanie przerwałam pobytem w zoo :) Właśnie wróciliśmy :) Och odsapnełam. Ale wracam do walizek :(

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

30 kwie 2007, 17:26

Mój mały od paru dni przekręca się sam z plecków na brzuszek ale z powrotem to mu trzeba jeszcze pomóc ;-)

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

30 kwie 2007, 17:57

posłałam kilka fotek z wieczoru :-D mam nadzieję, że nikogo nie urażę :ico_wstydzioch: generalnie kolo nie w moim typie :-P

Mery - dzięki już lepiej Bartek wczesniej wrócił zabrał krzykacza ;-)

Asiu - masz fotki?? plis prześlij...

Riterko - i ja muszę podskoczyć po prowiant dla Maleńkiej mojej :-) najbardziej lubi zupki kremy z Bobovity ;-) :ico_obiadek:
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2007, 18:11 przez Maritta, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

30 kwie 2007, 18:03

Marittko fajowe zdjęcia :ico_haha_01:
I wiesz co...bardzo ładnie Ci w takich włoskach :-)
Ja też wam przesłałam kilka zdjęc Tomka.

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

30 kwie 2007, 18:12

Maritta- no ale sie działo :-D :-D

Akna-Tomeczek śliczny, przystojniak rośnie, bedzie łamać serca niewieście :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość