Awatar użytkownika
ania0709
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1131
Rejestracja: 28 sie 2007, 13:19

19 wrz 2008, 16:04

Dominisia, No ja też nieźle się wkurzyłam. Ten pomysł z Polską też wydaje mi się najlepszy. Jakbyś nie miała żadnych znajomości tu wśród lekarzy a zdecydujecie się na leczenie tu, to daj znać bo moja lekarka od Krystianka na pewno będzie wiedziała do jakiego lekarza lub szpitala się udać. Powodzenia Wam życzę i duuużo cierpliwości bo ja to chyba bym tam nie wiem co zrobiła z tymi lekarzami :ico_zly: . :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

19 wrz 2008, 16:09

Dominisia, a moze warto wrocic na czas leczenia tutaj??

[ Dodano: 2008-09-19, 16:21 ]
A torcik w środku z białego biszkoptu i kremem truskawkowym :)

Awatar użytkownika
ania0709
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1131
Rejestracja: 28 sie 2007, 13:19

19 wrz 2008, 19:11

Justyna_Bochnia pisze:A torcik w środku z białego biszkoptu i kremem truskawkowym :)



mmmm to pewnie będzie pyszny. Aż mi smaka zrobiłaś :ico_haha_02:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

19 wrz 2008, 22:51

Dominisiu trzymaj się kochana, nie potrafie zrozumieć postępowania tej lekarki, cholera od tego są żeby leczyć a nie teraz uciekać przed pacjentami, naprawdę szlag mnie trafia jak czytam twoje posty o lekarzach :ico_zly:
Ja poszukałabym jakiegoś innego lekarza w okolicy, a jeśli i z niego będzie taki palant to napewno przyjechałabym do PL. Tak żal mi Jasienka :ico_placzek:

Dziewczynki musicie uzbroić się w cierpliwość jeśli chodzi o fotki, ciągle mam gości z Niemiec w domu więc na necik wskakuje na kilka minutek. Na szczęście od poniedziałku zaczynam "normalne" życie bez imprez, gości i całego tego zamieszania, więc obiecuje że fotki będą. W poniedziałek po pracy planuje iśc na łowy ciuszkowe, bo normalnie juz mi się dzis snił "szmateks" :-D czyżby uzależnienie? :ico_oczko:

Olkowi gorączka przeszła i dzis już rozbrykany na maksa. Nie mam pojęcia od czego to było, ślini się bardzo wiec może zęby ale żeby tylko 1dzień temp? :ico_noniewiem: U nas stanęło na 4 jedynkach i cisza :-)

sorki że nie odpisze każdej ale spać mi się już chce i uciekam do łózia :ico_wstydzioch: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

19 wrz 2008, 23:43

Hej dziewczynki.
Dominisia tak niemożna tego zostawić,trzeba coś działać.Może najpierw spróbuj ich opierdzielić wszystkich i zagrozić że pójdziesz z tym do gazety jeśli się Jasiem porządnie nie zajmą.Ale moim zdaniem to najlepszym wyjściem byłoby przyjechanie tutaj :ico_noniewiem: bo gronkowca trzeba leczyć.

Eve no kurcze to miałaś przeżycia,ja bym chyba zawału dostała czy coś :ico_olaboga:
No i ciekawe od czego taka temperatura,może lepiej sprawdzić to u lekarza :ico_noniewiem:


Justyna świetny ten tort :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ciekawa jestem ile kosztował??jeszcze takiego na własne oczy nie widziałam tu u nas :ico_noniewiem: świetny,bardzo mi się podoba :-D

A ja dziś już tak się nastawiłam na takie fajniutkie mieszkanko :ico_noniewiem: a tu kobieta mi mówi że jakiś facet już chce wynająć,może jeszcze się rozmyśli :ico_noniewiem: Będę musiała w środę jechać do Szczecina pozałatwiać kilka spraw na uczelni i bym chciała już załatwić dla nas to mieszkanie bo spędza mi to sen z powiek :ico_noniewiem:

Oki zmykam spać,jeszcze niemoge odespać tych nieprzespanych nocy kiedy Ł był :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

20 wrz 2008, 15:18

Witam!
Ale dzionek leci :ico_olaboga: Zimno i jesiennie na maksa, ale wyskoczyliśmy z Zuzą na zakupki, chociaż tyle urozmaicenia w jej domowym życiu. W tym tyg tylko raz była na spacerku, bo cały czas leje i wieje :ico_olaboga:

Dominisia, ja też Ci radzę jak dziewczyny, żebyś jechała do Polski. Zachowanie tych lekarzy jest niedopuszczalne!

Kicia10, powodzenia w szukaniu mieszkanka! Wiem,że to nie jest łatwe, bo sama przez to przechodziłam- ale dwa razy trafiłam super!

[ Dodano: 2008-09-20, 15:19 ]
A tak wogóle to czemu Was nie ma? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

20 wrz 2008, 22:58

A co to dziś takie pustki??Ja jak zawsze ostatnio tylko wieczorem mam czas bo jak Kacper nie śpi to niema mowy o zajrzeniu do was :ico_nienie: bo bardzo zrwie się do kompa i chce mi tu poprzestawiać wszystko a śpi tez bardzo krótko,dziś spał dwa razy ale za drugim to i ja się położyłam bo taki senny dziś dzień,masakra :ico_olaboga:

Kocura Bura pisze:Kicia10, powodzenia w szukaniu mieszkanka!
nie dziękuję :-D mam nadzieję że uda mi się coś znaleźć fajnego.

A zrobiłam sobie drineczka,a cio :ico_wstydzioch:
nie chce mi się spać to posiedzę dziś troszkę w internecie :-D A podoba się wam Kacperek w podpisie?? :-D obcięłam mu dziś grzywkę i trochę z tyłu,nawet mi pozwolił :-D

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

20 wrz 2008, 23:08

Kicia10 pisze:A zrobiłam sobie drineczka,a cio

Zazdroszczę :ico_placzek: a ja z kubkiem herbaty siedze bo alkoholu nie mogę .Antybiotyk :ico_placzek:

Kicia10 pisze:A podoba się wam Kacperek w podpisie?? obcięłam mu dziś grzywkę i trochę z tyłu,nawet mi pozwolił

Cudny :-D Troszke wygląda jak hinduska księzniczka tylko bez kropki na czole :-D

Mieliśmy sobie urządzić fajny wieczór ale jak Misiek poszedł usypiać Benka to sam zasnął i o winku mowy też nie może być więc kicha. :ico_brawa_01:

Agnieszka wiec jestes z pochodzenia "śledzik"?!A z której cześci pochodzisz?Fajnie że przynajmniej jedna z Was jest z tej okolicy to nie czuje sie jak "odludek". :-D Żartuje oczywiście.

Szukam porady dotyczącej dekoracji ale nic nie mogę znaleźć wiec chyba sobie daruje i idę spać.
Dobranoc :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

20 wrz 2008, 23:30

ulamisiula pisze:Troszke wygląda jak hinduska księzniczka tylko bez kropki na czole :-D
:ico_haha_01: :ico_haha_01: hehe :-D

ulamisiula pisze:Szukam porady dotyczącej dekoracji ale nic nie mogę znaleźć
hm.. a o co chodzi?Może pomogę :ico_noniewiem:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

21 wrz 2008, 12:04

Hej dziewczyny,

Czytam Was na bierzaco ale nie mam czasu ani weny jakos na pisanie. Sorki.... Cos tu pusto ostatnio wiec pisze zeby podciagnac watek ;-)

U nas niby ok, juz bylo 3 dni bez goraczki a dzis znowu od rana i to nawet nie wiem ile bo mi termometr szlag trafil (tzn bateria, grrr) i w sumie to na "oko" te tempke mierze, tzn dotykam ustamni czolka. Zrobilam jej letnia kapiel i temp spadla ale tylko na chwile wiec teraz przed spankiem dalam jej ibufen bo jak nie wiem ile ma to nie chce ryzykowac i nic nie dac (wystraszyla mnie ta historia Eve troche :-( )

Poza ty mam troche klopotow z mama i J. tez wiec nie mam nastroju :-( I jeszcze okres do tego wszystkiego i masakra, humor do nonono.

Justynka, sliczna krowka, no taka sympatyczna, sliczniusia :ico_brawa_01:
Eska, juz sie nie moge doczekac zdjec :-)

Kiciu, na NK widzialam zdjecia KAcperka z urodzin, sliczniusi Twoj syneczek :) A Twoj mezu to troche "urosl" hehe ? ;-) Czy to jakis blad w edycji zdjecia? bo wydawalo mi sie ze on szczuply byl, a tu na zdjatkach taki "byczek" :-D

Dominiczka, ja tylko :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
I ja bym jechala do Polski jak nie da nic zrobic w waszej kwestii w No. Zdrowie JAsia teraz najwazniejsze! Jak bym ja jakos mogla Wam pomoc to wal smialo!!!!!!!

Ula, szybkiego powrotu do zdrowia!!!!!

Eve, masakra z ta goraczka! Podziwiam cie za szybka reakcje i ze nie stracilas zimnej krwi. Ja to pewnie bym po karetke dzwonila :ico_puknij:

Jak czytam o Waszych dzieciaczkach to normalnie jakbym o Nell czytala :-)
Popatrzcie jak to jest... Jak nasze babelki robia jakies postepy to wydaje nam sie ze sa w tym takie wyjatkowe, a tak naprawde to wszystkie tak maja :-) No, ale wlasnie taki urok bycia mamusia, nie?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość