Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

06 kwie 2011, 14:01

z tym pyk to juz Aga pisala i sie 2 razy wystraszylam, bo serio z glebin brzucha uslyszalam prawie jakby ktos w rece klasnal-nie wiem czym to bylo spowodowane, ale pierwszym razem zaraz wstalam, zeby sprawdzic czy nie ciekne :ico_haha_01:
u nas cisza i spokoj...
kuba mial wolna chwile, wiec pojechalismy czynsz zaplacic, cholera tyle kasy, niech ich szlag...

dziewczyny zapytam was o cos co mi po poprzednim porodzie bardzo dokuczalo-jak znosicie polog?? ze mnie bardzo dlugo lecialo, przez co sie czulam po prostu obrzydliwie, chodzilam w takich wielkich podpachach przez kilka tygodni, ogolnie fatalnie wspominam te tygodnie po porodzie...

ja mam nadzieje, ze przez ostatnie dlugie karmienie, zakonczone jakies 1.5 roku temu nie tylko szybciej mi sie unormuje ilosc pokarmu, ale moze brodawki mi nie popekaja :ico_sorki:

co do diety to ja trzymalam dosc restrykcyjna dietke, przy czym ja miesa nie jem, wiec ze smazonym mnie nie korcilo :ico_haha_01: ale zadnych orzechow, cytrusow, grzybow i przede wszystkim czekolady! nabialu jadalam zawsze duzo i obylo sie bez zadnej skazy... kawy nie pilam, wlasciwie to tylko wode pilam i jakies herbatki ziolowe, bo gabriel mimo wszystko mial kolke, ale na nic odpukac nie jest uczulony-wiem, ze z tym bywa roznie nawet przy diecie...
no i przede wszystkim dzieki takiemu dietetycznemu jedzeniu, szybko zrzucilam swoje ciazowe 23kg :ico_haha_01:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

06 kwie 2011, 14:01

ja jeszcze niedawno P. mowilam co bede mogla jesc, a czego nie..
i wlasnie do tego co bede mogla jesc zaliczylam i banany i jablka...

tabogucka, a jak tam pokoik synka? gotowy juz?

P. wlasnie pojechal po farbe i bedzie malowal przedpokoj, bo na poczatku pomalowalismy na cappuccino i strasznie nam sie nie podoba, jakis zimny ten przedpokoj i stwierdzil, ze skoro ma czas to jedzie, kupi cos w odcieniu brzoskwinii - pomaranczu i pomaluje i bedzie cieplej w tym przedpokoju.. :-D

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

06 kwie 2011, 14:03

heh, no j banana jadlam...

kolke wywoluje jedzenie ciezkostrawne-to samo co u ciebie moze wywolac wzdecie, kapusta, grzyby, fasola, groch...

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

06 kwie 2011, 14:07

Witam.

Inuno, trzymam kciuki za Ciebie.Oby to juz porod sie zaczal :ico_sorki:

NowaSejana, kurcze ja tez nie podejrzewalam Cie ze przenosisz :ico_szoking: Trzymam za Ciebie kciuki :-)

Co do diety to ja tez raczej wszystko.Zreszta lekarz tez mowil ze mozna wszystko jesc ale trzeba obserwowac i jakby co to wyeliminowac to co zaszkodzilo.

Moja mala najdluzej spi 3 godziny ale to sie rzadko zdarza.Zazwyczaj budzi sie po godzince lub 2.
Najgorsze sa noce bo wtedy budzi sie nawet co 30 min.

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

06 kwie 2011, 14:08

a jak tam u Was kobietki z kilogramami?
pytanie do tych co urodzily i do tych, ktore jeszcze nie...

bo mi sie wydaje, ze to moje 13,5kg, przy 4kg Marcelinie to wogole nie duzo :ico_noniewiem:

moje dziewczyny tez na szczescie skazy bialkowej nie mialy, zadnych alergii, no i obylo sie bez kolek :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-04-06, 14:10 ]
kuba mial wolna chwile, wiec pojechalismy czynsz zaplacic, cholera tyle kasy, niech ich szlag...
ehhh... skad ja to znam...
a ile placicie, jesli moge zapytac?

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

06 kwie 2011, 14:12

kolke wywoluje jedzenie ciezkostrawne-to samo co u ciebie moze wywolac wzdecie, kapusta, grzyby, fasola, groch...
Aha dzieki!!! ale np.mielone mozna na obiad? No nie w Twoim przypadku (bo miesa nie jesz) :ico_oczko:

Sejana a pokoj Szymka-i tak i nie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: tata zrobil co mogl i najlepiej jak mogl!!! mojej ciotce i Petowi sie podoba - ja jestem perfekcjonistka i to w zlym tego slowa znaczeniu i wkurzaja mnie nawet malenkie niedociagniecia!!! :ico_zly: ( a jest ich pare :ico_nienie:
Powiem tak jak sie za mocno nie przygladasz to wyglada okey !!! :-D

[ Dodano: 2011-04-06, 14:16 ]
a jak tam u Was kobietki z kilogramami?
hi hi !!!!
powiem wam ze mnie w styczniu pod koniec ostatni raz wazyli i mialam wtedy 10 kg na plusie !!!ale jak mnie do szpitala przyjmowali 29marca to juz mialam+ 21 kg :ico_wstydzioch: Ale mi sie zdaje ze ja jmocno spuchlam od wody (11 kg w 2 miesiace to sie chyba nie zdarza) bo teraz chcociazby stopy i nogi mam duuuuuuuuzo szczuplejesze....no chyba tak szybko zwlaszcza z nog sie nie chudnie

A z kolorami w mieszkaniu tez nie trafilismy tak do konca ... :ico_noniewiem: do niektorych sie przyzwyczailam a troche M. przemaluje jak ja z Szymkiem w lipcu do PL pojedziemy!!!

[ Dodano: 2011-04-06, 14:20 ]
Az sie malemu na twarz przyjrzalam ale on ma pare potoweczek i tyle nawet ma lepsza buzie ni zjak sie urodzil wiec mu dieta nie szkodzi!!! chyba!!! bo czkawka to nie od diety mamy nie???
a kolka jak sie dokladnie objawia? serio pytam bo ja mam mgliste pojecie ze dzieci placza i podkulaja nozki.... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-04-06, 14:22 ]
-jak znosicie polog??
ze mnie jeszcze leci ...ja nawet nie wiem jak dlugo powinno leciec ale nie przeszkadza mi bardzo -tez nosze te wielkie podpachy bardziej mnie ta blizna krwawiaca zlosci!!!
A leci to chyba zle slowo bo raczej tak sie saczy !!!

[ Dodano: 2011-04-06, 14:23 ]
budzi sie nawet co 30 min.
o rany !!! to ja mam jak w niebie bo synus ostatniej nocy to ponad 3 godziny przesypial miedzy karmieniem!!! :-D

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

06 kwie 2011, 14:35

ja jeszcze krwawie,chociaż bardziej już na brązowo i nie za dużo tego,co do kg to mam już 10 kg mniej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

06 kwie 2011, 16:09

hej, u mnie nic, oprócz bólu krzyża, były małe skurcze ale przeszły i Mały zaczął skakać :ico_noniewiem: coś tam mi pokapało, ale też na razie niezbyt dużo, więc czekamy dalej :ico_sorki:

Spać mi się chce, ktoś ma ochotę na kawkę?

Jeżeli chodzi o dietę, to moja mama mówi, że ze mną i moją siostrą podczas karmienia jadła wszystko, nie miałyśmy kolek nic - ja nie mam alergii, siostra ma, ale nie pokarmową, więc nie wiem czy te diety są potrzebne :ico_noniewiem: na pewno jak dziecku coś szkodzi to warto odstawić.

[ Dodano: 2011-04-06, 16:36 ]
jej, ale Mały się wypina, jak boli :ico_placzek: aż oddychać nie mogę.. zamiast pakować zabawki i wychodzić to on się bawi w najlepsze, no co za wredota, po Tatusiu chyba :P :ico_haha_01:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

06 kwie 2011, 17:22

Inuno, Twój mały to tak jak moja Alicja też się wypina... u mnie spokój nic się nie dzieje., brzuch trochę twardnieje..jutro idę na ktg ciekawe co mi powiedzą...

co do diety karmiącej to mój Mati miał skazę białkową...normalnie bałam się jeść cokolwiek co by miało w swoim składzie choć trochę białka... 4 mies wytrzymalam... potem przeszłam na butelkę,

a kg :-D :-D :-D w poprzedniej ciąży byłam na plusie 20 kg teraz 13 :-D

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

06 kwie 2011, 17:37

ja przytylam 15 ale mala tez kolo 4 wazy a wiec mam nadzieje ze duzo mi nie zostanie do zrzucenia
tez strasznie senna sie zrobilam wczesniej mnie troszke pobolewal brzuch jak na okres i kilka skurczy ale teraz nic

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość