Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

11 sty 2008, 11:19

dzień doberek

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: DLA LEOSIA

ja trochę niewyspana bo Emi juz o 3 w nocy się obódziła do jedzenia ale na szczęście tatuś jej dał. No ale potem już o 6 się obódziła więc oczy mam na zapałki.
Na razie w pracy nie ma za dużego ruchu więc robię cenówki i klikam sobie z wami :-D
Jutro mam wolne hura to się wyśpię i spędzę dzień z córunią i na sprzątaniu

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

11 sty 2008, 11:49

Kurcze dziewczyny wspolczuje wam tych pobudek moj zasypia kolo 20 do 21 spi i dzisiaj np obudzil sie punkt 9.00 wiec co do snu nie narzekam i oby tak zostalo :-D

Dla Leonka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

11 sty 2008, 12:15

Madziu Emi tez ładnie śpi ale ostatnio przez ten katarek ma trochę zaburzone spanie no a wczoraj dodatkowo szczepienie

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

11 sty 2008, 12:30

NAJLEPSZE ŻYCZONKA DLA LEOSIA!!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

11 sty 2008, 12:32

A my juz ubrani po n12 wychodzimy na cmentarz obiad ugotowany posprztane i ok wieczorem bedzie P kolo 22 i dwa dni wolnego yupi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

11 sty 2008, 12:50

Dzien dobry!

NAJLEPSZE ZYCZENIA DLA LOSIA - POL ROCZKU TO JUZ PORZADNY WIEK :):
Obrazek

Obrazek


U nas nocka taka sobie. O 1 ryk i reanimacja herbatka,a potem mlekiem. O 4 powtorka z rozrywki a od 7 juz wielkie galy i koniec spania.
Musze dzis wszystko posprzatac i wypsikac mieszkanko, brat Duzego przybyl z rodzinka z Anglii na urlop i wpadna wieczorem.
Zaraz jade z Miskiem do sklepu z chinskimi produktami i bede pichcic male conieco.
Poki co Maly gnom spi, a ja ledwo zyje po ostatnich nockach.

Madziu - jak ja Ci zazdroszcze, ze Marcinek taki spokojniutki i spi jak suseł.

Madziorka - milego warszawkowania i szybkiego - spokojnego powrotu dodomciu!

Aniu - Obyscie sie elegancko juz wykurowali i pozegnali wszystkie chorobska!

Alinko - dobrze ze Wanka jest pod dobra opieka! Nareszcie!!!!

Asiu - podziwiam Cie - jestes twarda babeczka. Ja bym nie dala rady pewnie z takim nawalem obowiazkow..

A co do mojej pracy - tej barmanskiej - bylam wtedy na rozmowie.. no i menadzer nonono - mlody koles, taki wykrecony pozytywnie :): Posmialismysie, pogadalismy.. no i powiedzial ze super ze mam doswiadczenie, ale.. chca dyspozycyjne osoby. Ale chyba mu sie spodobalam( jako pracownik) bo w sobote na 18 ide na dzien probny. Wiec dzis jeszcze musze przypomniec sobie jakies dobre drineczki i.. zobaczymy!

Dobra. Lece- bo tyle musze zrobic.. a TAK MI SIE NIE CHCE - to wszystko przez te noce. Dzis sobie kupie pake red bulla i bede ciumkac :):

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

11 sty 2008, 12:58

Juli mam nadzieję że te nocki w końcu się unormuja i pośpisz choć troszke dłużej
No i trzymam kciuki żeby jednak się na ciebie zdecydowali, może akurat dadzą ci takie warunki które bedziesz mogła przyjąć

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

11 sty 2008, 13:30

Juli, super, trzymam kciuki za dzien próbny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Magda, super, że Marcinek tak ładnie śpi! Zazdroszczę jak nie wiem co :ico_wstydzioch:

My po wizycie u lekarza. Jest poprawa, ale oskrzela jeszcze nie są czyste, więc nadal się antybiotykujemy. Do środy... Bo w środę następna wizyta. Jeszcze kazał kilka razy ostukiwać Helence plecki żeby porawić odruch wykrzuśtny, bo jak na razie to katar spływa i siedzi sobie gdzieś w oskrzelach i dlatego Helenka czasem ciężej oddycha. Teraz mały Szpak padł i śpi. I dobrze, ja sobie poczytam, chyba że tez padnę.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 sty 2008, 13:48

dla Leonka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

a u nas tez chyba zebole,bo maly w nocy wyl,a nie plakal ....smaroalam dziasla i tylko na chwile spokoj ....tak zle jeszcze nie bylo....widac bylo,ze go boli,wiec wsadzilam pierwszy raz czopka viburcol ....dzieki Bogu,ze zakupilam w Polsce /i zasnal i pospal do 11 ...moj bidulek,ale sie przebudzal z placzem .....

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 sty 2008, 14:27

Witam i ja :-D u nas nocka okejo :ico_oczko: bylam na zakupkach i kupilam Wiki fajne rajstopki z buzka na pupci hihi ,a teraz smutna wiadomosc Wiki wypadla dzis z wozka :ico_placzek: :ico_placzek: jak ona to zrobila :ico_szoking: mamy 1 guza!!Wiecie odkrylam super tabletki na wypadanie wlosow,mi pomogly :ico_oczko: DLA LEOSIA :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość