Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

21 wrz 2008, 12:31

mama_zuzi1980 pisze:Czy to jakis blad w edycji zdjecia? bo wydawalo mi sie ze on szczuply byl, a tu na zdjatkach taki "byczek" :-D
hehe no on zawsze był taki "byczek" :-D tzn.przez jakieś kilka lat bo jak się poznaliśmy to był szczupły nawet ma ksywę "Chudy" no tylko że już do niego ta ksywa nie pasuję :-D na tym zdjęciu chyba tak wyszedł ale jak przyjechał to też mi się wydawało ze troszku w barach poszerzał :ico_noniewiem: ale za to brzuszek mniejszy :-D :-D :-D

mama_zuzi1980 pisze:Popatrzcie jak to jest... Jak nasze babelki robia jakies postepy to wydaje nam sie ze sa w tym takie wyjatkowe, a tak naprawde to wszystkie tak maja :-) No, ale wlasnie taki urok bycia mamusia, nie?
no dokładnie :-D ale jak to jest że wszystkie maluchy tak samo się zachowują :-D ciekawe nie??Ale Majandra pisała ze Maciuś się poprawił w tej kwestii(pampersy itp)więc patrząc na to że on starszy to liczę że już niedługo i u nas będzie poprawa :-D

A mi się dziś NIC nie chce!!

[ Dodano: 2008-09-21, 12:33 ]
A na moim suwaczku ciągle jest Happy 1st Birthday?Chyba muszę go zmienić.

[ Dodano: 2008-09-21, 12:43 ]
mama_zuzi1980 pisze:sliczniusi Twoj syneczek :)
dzięki :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-09-21, 12:54 ]
To może jak nikt nie pisze to ja wkleję zdjęcia żeby było chociaż co oglądać jak ktoś tu zajrzy :-D :-D
to Kacperkowy-urodzinowy torcik :-D
Obrazek
śpiący Kacperek
Obrazek
Mamo Zuzi tutaj zdjęcie Ł i Kacperka nieprzerobione :-D
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-09-21, 13:03 ]
Kacperek na urodzinach
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

21 wrz 2008, 13:03

My już po imprezie :) Było fajnie i dopiero o 1:00 w nocy położyliśmy się spać.. tzn Marcelinka od 20:00 już chrapała smacznie w łóżeczku a my jeszcze imprezowaliśmy na górze w salonie :) Mojego M już nie ma pojechał dziś o 9:00 bo się pokłóciliśmy więc zabrał swoje rzeczy i pojechał i nawet dobrze bo, byliśmy a raczej jesteśmy tak zmęczeni że nie maiłąm ochoty na kłótnie więc nawet go nie zatrzymywałam.. no cóż w sumie to poszło o pierdołe ale powiedzielismy sobie parę krytycznych uwag bardzo dosadnie i chyba nam obojgu ulżyło :) Marcelinka dostała masę ubranek i śliczne buciki :) Później zrobię jej zdjęcie w jakimś stroju : Dostała zabawki równiej wkleję wam linki z allegro :) Zaraz dołacze fotki :)

TO KRÓWKA W WYKONANIU NASZEJ CUKIERNI,.... TROCHE BRZYDKA NO ALE CÓŻ CHYBA SIE STARALI HEHE
Obrazek
A TU MARCELKA DMUCHAŁA ŚWIECZUNIE, ALE OCZYWIŚCIE PALUSZKI TEZ W TORCIE UMOCZYŁA
Obrazek
TU Z NAMI TYLKO BŁAGAM NIE PATRZCIE NA MOJE WŁOSY BO SĄ OKROPNE!!
Obrazek
A TU MARCELINKA Z MOIMI RODZICAMI
Obrazek
TU ZACZYNA JEŚC TORT
Obrazek
Obrazek
A OTO PREZENTY ROWEREK TEN RÓŻOWY TYLKO BEZ BALDACHIMU
http://www.allegro.pl/item434219843_row ... _w_wa.html
http://www.allegro.pl/item441280699_pro ... centa.html
http://www.smyk.com/index.php?option=co ... ODUCT=1707

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

21 wrz 2008, 13:05

Zobaczcie co ma Kacper napisane na bluzeczce na przedostatnim zdjęciu :-D To akurat do niego pasuje :-D :-D

[ Dodano: 2008-09-21, 13:17 ]
Justyna ślicznie wyszła krówka :ico_brawa_01:
Mi tez raz tak włoski wyszły :ico_noniewiem: ale ślicznie miałaś oczka pomalowane :-D :-D
prezenty super :ico_brawa_01:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

21 wrz 2008, 13:22

Wszystkie zdjęcia śliczne a torty mniamuśnie wyglądają.
U nas też wczorajszy roczek udał się bardzo, o 21.00 goście już się rozjechali, nam spakowali całe jedzonko do domku :ico_brawa_01: więc dziś nie musze gotować obiadu bo mamy wczorajszy imprezowy :ico_brawa_01:
Widze że wszystkie rzucają fotkami :ico_brawa_01: ja też własnie się zabieram ale nie wiem co z tego wyjdzie bo image mi szwankuje :ico_zly:

[ Dodano: 2008-09-21, 13:37 ]
Kicia10 pisze:ślicznie miałaś oczka pomalowane
zgadzam się z Kicią, rewelka :ico_brawa_01:
Justyna prezenty superowe , Olek dostał ciuszki z C&A , bujany motor, zegar-kota (na sciane) który rusza ogonem i oczami no i kasę.
Kicia zajefajna ta koszulka Kacperka :-D

mama_zuzi1980 pisze: w sumie to na "oko" te tempke mierze, tzn dotykam ustamni czolka
Moja mama jest dobra w takim mierzeniu , jak ja tak sprawdzam to wydaje mi się że Olek ma non stop gorączkę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

21 wrz 2008, 13:38

Justyna_Bochnia, zdjątka super! Eee, całkiem nieźle im ta krówka wyszła! I super prezenty Marcelka dostała! I jak ona ładnie je sama :ico_szoking: Zuzanka je sama i owszem,ale paluchami. Hmmm... w sumie to dlatego,że jej jeszcze nie dałam łyżeczki. Spróbuję dziś,ale nie na obiadku, tylko na kaszce- mniejsze straty będą. :ico_oczko:

Szok! Wiecie, o której wstaliśmy :ico_szoking: O 9.45 :ico_szoking: Chyba z póltora roku już tak długo nie spałam. Zuzia coś tam zagadała po 7 i już miałam budzić M.,żeby szedł do niej,ale zasnęłam. Obudziłam się i jak zobaczyłam, która godzina to szok przeżyłam i od razu mi przyszło do głowy,że coś się stało. Biegniemy do niej, a ona śpi w najlepsze. Nic się nie stało i nic się nie dzieje :-)

Ale mnie jakiś katar jednodziurkowy dopadł....

Kicia10, zdjątka super! A jaki torcik... Zjadłabym coś z masą...

[ Dodano: 2008-09-21, 13:39 ]
eSKa pisze:mama_zuzi1980 napisał/a:
w sumie to na "oko" te tempke mierze, tzn dotykam ustamni czolka
Moja mama jest dobra w takim mierzeniu , jak ja tak sprawdzam to wydaje mi się że Olek ma non stop gorączkę

hehehe, u mnie M. tak mierzy i też jest niezły bestia :-D Mnie to też się wydaje,że ma gorączkę :-D

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

21 wrz 2008, 14:00

Z góry was przepraszam ale ciężko wybrać kilka fotek z takiej ilości jaką mamy więc troszke was zasypie :ico_wstydzioch: Zdjęcia z roczku będą w innym terminie bo to byłaby już przesada :-D

[ Dodano: 2008-09-21, 14:01 ]
A więc:

Pierwsza reakcja na wodę 
Obrazek

Na plaży
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Hotelowy basen
Obrazek

Na placu zabaw

Obrazek

Fotki rodzinne
Obrazek
Obrazek

pije mleko
Obrazek

Ja i mężuś
Obrazek

A tu już widoczki
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

21 wrz 2008, 17:21

Ja dzis wpadam z wielkim ciachem,w sumie niepotrzaba nam za wiele, wystarczy zdrowko :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

21 wrz 2008, 20:15

Kochany Jasieńku z okazji urodzin kolega Olek z mamusią życzy tobie duuużo uśmiechu i oczywiście zdrówka, zdrówka, zdrówka, zdrówka, zdrówka, zdrówka, zdrówka, zdrówka, zdrówka, zdrówka, zdrówka, zdrówka, zdrówka, zdrówka, zdrówka, zdrówka, zdrówka, zdrówka, zdrówka, zdrówkazdrówka, zdrówka, zdrówka, zdrówka , zdrówka, zdrówka, zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka
:ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

A ja ide nastawiać się psychicznie że jutro trzeba już iść do pracy :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Przede mną calutki tydzień :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

21 wrz 2008, 20:42

Jasieńku- najlepsze życznia z okazji urodzinek!!!! Zdrówka, przede wszystkim!

eSKa, zdjęcia boskie!!!! Pięknie tam mieliście! Oluś słodziutki jak zawsze!

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

21 wrz 2008, 21:27

cześć Mamusie :-D

JASIU dużo zdrówka i uśmiechu na twarzy :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent:

ja od razu :ico_sorki: , że mnie nie bylo, ale zaniemoglam, w czwartek mnie tak powalilo, że ledwo wrócilam z Julią ze szkoly, w pewnym momencie czulam normalnie, że mdleję, ale wrócilam do domu, nie do końca pamiętam jak :ico_olaboga: temp codziennie i okropnie mi slabo bylo, pewnie też przez ten okres :ico_placzek: i W. w pracy :ico_placzek: masakra...ale teraz już dobrze :ico_sorki:

ULAMISIULA jestem śledzikiem :ico_oczko: a co tam...

Mamozuzi widzę, że u Ciebie też nienajlepiej z samopoczuciem :ico_olaboga: oby bylo lepiej :-)

Eska ale suuuuuper fotki :ico_brawa_01: Oluś śliczny, Twój mężuś też calkiem ....hmmmmm no wiesz, ale TY....fantastycznie wyglądasz...i j :ico_brawa_01: aka opalona

ja już nie pamiętam co mialam napisać....

aha...dziewczyny super, że urodzinki się udają :ico_brawa_01: zdjęcia rewelacja :-D

przepraszam, ale nie mam glowy...nie wiem co do kogo mialam napisać...nie gniewajcie się :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość