Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

08 lip 2010, 16:20

Kasia90 a skąd to paskudztwo u was się wzięło?
Niech Kinia wraca szybko do zdrowia!!

Magda33 wiesz oni podają te kaszki i kleiki by karmić przy stolikach wszystkie dzieci na raz. Nie ma takiej możliwości by podawać mleko w butelkach bo cały dzień tylko by karmiły mlekiem.
Ile przypada pań na ile dzieci?
A czym się różni grupa 1 od 2? i kto decyduje, do której trafia dziecko.
Ze spaniem musi być ciekawe, bo przecież dzieci przychodzą ze swoimi przyzwyczajeniami.

Sabcia Twoja Nikola to jest dobra. Niedługo pisać i czytać będzie :-)
Brawa za rozmiar 38 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pochwal się fotkami.

Ja muszę zacząć ćwiczyć, ale nie mam siły. Na dodatek te 2 kg do przodu zamiast motywować, to mnie zniechęcają bo tyle pracy włożyłam i pojadłam lepiej miesiąc i wszystko wróciło.
Poza tym jestem tak zmęczona tym wstawaniem w nocy i upałami, że wieczorem jedyne o czym myślę, to iść spać.
Trzeba wreszcie na rolki się udać.

Isia a jak Twoje samopoczucie?

Babka mnie dziś zgrzała w kiblu miejskim bo mówi mi, że zakaz z wózkami :ico_szoking: bo jej śladów na robię. A ja na to, że dzieci mam na ulicy zostawić, a ona że z nimi postoi, a ja że jest obca i nie będzie mi dzieci pilnować. To w drodze wyjątku powiedziała, że mogę wejść. Na to ja, że nie ma żadnej drogi wyjątku. Będzie deszcz czy śnieg to mam prawo wejść z wózkiem, a jej płacą za to by tam posprzątać. Kurde jeszcze raz i skargę złoże :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-07-08, 16:20 ]
Sabcia sukienka cudo :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-07-08, 16:22 ]
A wczoraj zmieniłam już Milence kolczyki od kosmetyczki na złote :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

08 lip 2010, 16:34

matikasia, aj teraz juz lepiej ale rano myslałam ze wyjde z sibie bo oli zaczeła juz od 5 jeczec :ico_zly: i w nocy co poł godziny sie przebudzała i fik na brzuch
ale poza domem jest niemalże jak aniołek
matikasia to czekam na nr konta ale przelew zrobie ci po niedzieli ok? bo u piotrka jakas awaria kasy i wypłata chyba dopiero w pon bedzie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: cholera akurat w tym miesiącu gdy nie mam za co żyć ;(

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

08 lip 2010, 16:39

Isia z kasą nie ma problemu. Mama wraca 1 sierpnia to muszę mieć by jej oddać.
Podaj dane do wysyłki na priva i napisz jaką wysyłką mam Ci wysłać. Chodzi o koszta.
Potem jak T wróci to napiszę numer.

Zarejestrowałam Matiego do lekarza i poszli we dwoje. Niech mu dadzą skierowanie na jakieś wyniki. Wreszcie nigdy nie miał robionych, a nie je mi żadnych owoców i mało warzyw.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

08 lip 2010, 17:56

Dzieki dziewczynki za sukieneczke i za dodatkowa motywacje do cwiczen :)

matikasia, te dwa kg moga tez byc z upalow - moja waga ostatnio nic a nic nie schodzila a cm leca jak szalone dopiero gacie nowe kuplam a tu juz wisza i dwa oczka mniej na pasku takze mysle ze te upaly tez robia swoje jestesmy bardziej spuchniete :) (niezle sobie to tlumacze co nie hehehhe, ale tak naprawde to tak ponoc jest )
do tej babki z kibelka to ladnie z nia pojechalas BRAWA :ico_brawa_01: ja tez nie umiemjezyka za zebami trzymac hehhe - ale mialas racje w koncu to jej praca ....

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

08 lip 2010, 21:48

a skąd to paskudztwo u was się wzięło?
Podejrzewam, że z przedszkola od Michasia (bratanek).
Niech Kinia wraca szybko do zdrowia!!
:ico_sorki: :ico_sorki:

A teraz idziemy nyny. Dobranoc. :)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

08 lip 2010, 22:08

Witajcie. Trochę mnie nie bylo bo miałam problemy z netem.
W domu mam teraz meksyk, bo jak do tej pory Kuba był zazdrosny o Michasia tak teraz Michaś robi się zazdrosny o Kubę. Co i rusz którys płacze, na okraglo czegoś chcą, jak tylko jednym się zajmuję to od razu drugi wyje... oj lekko nie jest. Z Kuba chyba będziemy musieli iś do psychologa, bo nie dość, ze strasnzie nadpobudliwy i wrażliwy ponad miarę to jeszcze teraz robi się agresywny równiez wobec siebie samego i łapkę zaczął ssać. Nie dajemy sobie z nim rady.
Jeśli chodzi o Kalę to jak się nie mylę w październiku ma sprawę rozwodową. O reszte rzeczy nie chciałam tak wypytywać.
no szybko, nie ma co! chyba specjalnie żeby się czlowiekowi odechcialo
Ja muszę zacząć ćwiczyć, ale nie mam siły.
ja tez powinnam ale w dzień zupełnie nie mam czasu a wieczorem już kompletnie sił brak

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

09 lip 2010, 07:20

Witam o poranku. Już słonecznym.

T od 2 spał u Matiego. Usnął i nie wrócił, a Mila ze mną. Masakryczne są te nocki z dziećmi :ico_haha_01:

Dziś mam babski wypad do koleżanki z osiedla, ale nie wiem jak to będzie bo wczoraj jak mała zjadła butlę przed 20 to w ciągu 40 minut 4 razy latałam z cycem bo nie mogła usnąć.

Zrobiłam wczoraj ciemny biszkopt z mascarpone i truskawkami na dziś i na jutro bo w gości jedziemy też.

Kilolek
to faktycznie nieciekawie z chłopakami. Zmęczona musisz być. My jakoś na szczęście nie przechodziliśmy żadnej zazdrości u Matiego.
Napisz jak już pójdziecie do psychologa.
A może jak masz z kim zostawić Michasia, to rób sobie takie wolne chwile tylko z Kubą??
My np z Matim w tygodniu wybieramy się do kina na nowego Shreka :ico_haha_01:

Sabcia może masz rację. Nie mówię nie, ale w brzuchu trochę czuje zaniedbanie.

Od wczoraj się wzięłam w garść. Zrobiłam 10 kółek na rolkach po osiedlu, potem pokręciłam 5 minut hula hop i zrobiłam 100 brzuszków. Dziś też poćwiczę. Już trochę odespałam i siły troszkę więcej jest.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

09 lip 2010, 07:46

Witam,
wpadam na chwilę i zabieram się już za pracę. Chciałam tylko się pochwalić, że w końcu przespałam calutką noc. Zosia jak usnęła wczoraj około 21.30, tak spała, gdy jeszcze wychodziłam do pracy :ico_szoking: Fakt, że przebudziła się na chwilę około 5-ej, ale possała chwilę cycusia, uśmiechnęła się i dalej spała :ico_brawa_01: Pewnie to jednorazowe, ale i tak fajnie...choć jestem o dziwo bardziej niewyspana. Chyba się przyzwyczaiłam do mniejszej ilości snu.
A czym się różni grupa 1 od 2? i kto decyduje, do której trafia dziecko.
w grupie 1 są dzieci do 1-szego roku życia, a w drugiej powyżej pierwszego roku :-D

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

09 lip 2010, 09:49

Jeśli chodzi o Kalę to jak się nie mylę w październiku ma sprawę rozwodową.
Jednak sie pomyliłam, w lipcu ma.
że w końcu przespałam calutką noc
:ico_brawa_01:
My za to całą noc na nogach. Od 1:15 już cały czas. Do 5:30. Wtedy mi mama wzięła Kingę, a ja na chwilę się zdrzemnęłam.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

09 lip 2010, 10:16

Kasia90 współczuję. Szybko zdrowiejcie!
U mamy jesteś?

Magda33
brawa dla łaskawej córci :ico_brawa_01:
Super, ze się wyspałaś, ale masz rację organizm szybko się przyzwyczaja.
Pamiętam jak Mati zaczął przesypiać nocki to jakiś czas i tak się budziłam :ico_haha_01:
Potem zaczęłam i ja przesypiać, to Milcia się urodziła :ico_haha_01:

Dobrze, że Kala ma tą sprawę w lipcu. W październiku przed samym porodem to porażka by była.
Ciężko musi jej być. Ciekawe gdzie potem będzie z 3 dzieci.

Ja zrobiłam moje pierożki ravioli ale spocona jestem od wałkowania. Podwójna porcja zajęła mi 2 godziny. Uff już za mną to. Mila wstanie to na plac idziemy. Tam dużo cienia jest.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość