Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

29 paź 2008, 11:57

Cześć dziewczyny!
Nie chciało mi się ostatnio zaglądać.. przepraszam :ico_wstydzioch:
W sobotę Rafał mnie wkurzył, w niedzielę miał urodziny, ale niestety do pracy szedł więc nic specjalnego nie było.
U nas bez zmian.. wszystko w porządku. Norbert teraz śpi. Wstaliśmy po 6 na mleczko, potem już tylko krótka drzemka podczas gdy Norbert sobie baraszkował po pokoju i przed 8 wynieśliśmy się do livingu bo tatko spać poszedł (dzisiaj jeszcze jedna nocka go czeka). Od 16 listopada będzie miał 2 tygodnie urlopu więc trochę czasu z nami spędzi.. choć mówi, że na overtime będzie chodził żeby trochę więcej kaski zarobić na święta.
Ja wczoraj okres dostałam więc wiadomo jak się czuję i jaki mam humor :ico_noniewiem:
Wczoraj wieczorem myślałam, że szlag mnie trafi.. hindusi dzisiaj mają święto i wczoraj pedardy odpalali. Póki Norbert nie poszedł spać to chwilami stał przy dzrwiach od ogrodu i patrzył na fajerwerki jak strzelały, ale jak go położyłam spać to co chwilę się budził i płakał :ico_zly: I jak ja kładłam się spać o 23 to ten się w końcu obudził i usnąć mi nie chciał. Musiałam wziąć go do siebie i spał ze mną.
Słońce u nas świeci, ale nie chce się wychodzić bo zimno.. ja nie mam ciepłej kurtki na taką pogodę i Norbert też. Na zakupy znów trzeba :ico_olaboga:

[ Dodano: 29 Październik 2008, 11:06 ]
U nas w sklepach ozdoby głównie halloweenowe póki co, ale już dawno w asortymencie sklepów do kupienia są ozdoby i kartki świąteczne. Pewnie po halloween dekoracje już świąteczne będą. W sumie to nawet fajnie bo zauważcie, że same święta dość szybko mijają, a ta atmosfera oczekiwania na święta włącza się nam dużo wcześniej właśnie przez dekoracje świąteczne w sklepach. Ja to lubię.

A Norbert wspina się po wszystkim po czym się da :ico_olaboga: Jak tylko przyuważy, że bramka na schodach otwarta to już się wspina po schodach, akiedy jest zamknięta to on normalnie podciąga się na bramce, nogi zadziera tak jakby chciał ją górą przejść. Na ławę nogi zadziera chce się wspiać, w łazience wiesza się na umywalce i na swój box z zabawkami włązi :ico_olaboga: Kurcze.. cwaniaki małę jak one szybko wszystko pojmują :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

29 paź 2008, 12:17

kaska28 pisze:No to chyba rzeczywiście ciut za szybko. Chociaż z drugiej strony po Wszystkich Świętych u nas tez juz się zacznie swiąteczny szał w sklepach


No u nas w Ikei juz sa ozdoby swiateczne.... :ico_puknij:

U nas od kilku dni wiosenna pogoda :-D

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

29 paź 2008, 12:38

cześć dziewczyny u nas dziś ok tylko pogoda taka sobie. Co do rajstopek ja nakupowałam w zeszłym roku chyba z 4 pary takich dużych ze ani razu nie założyłam Kamilkowi bo potem podostawałam takie małe i tamte nosił. Co do kombinezonów to tak jak pisałam mam z zeszłego roku na 80cm ale mierzyłam i jest dobry, ale jak mi nie przyjdzie ten z Qelle to u nas jest taki sklep PEPKO i tamsą superowo tanie ciuszki dla duzych i małaych kombinezon taki fajny na zimę osobno spodnie i kurteczka za 65zł rózne takie tam dresiku ciepłe polarowe lub bawełniane to już za 19zł można dostac rewelka mówie wam.
Jola ten twój stary to jakiś pojeb :ico_wstydzioch: za przeproszeniem ,że on Ci Julcie chce zabrać :ico_zly:

Co do programu Iwonka podam ci link program jest super cały o polsku.
http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=22 ... oscape+3.2

[ Dodano: 2008-10-29, 11:42 ]
Iwonka na tej stronce jest pare takich programów ja wybrałam ten bo był wmiare mały i ściągał się tylko 15m, jak wziełam jakiś tam inny to wyskoczyło mi czas pobierania 2h więc jak chcesz to poszperaj tam może coś innego wpadnie ci w oko.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

29 paź 2008, 12:47

CleoShe, no z tymi fajerwerkami to niestety tak jest że fajne ale spać nie dają. Humor się domyślam jaki bo ja mam już trzeci dzień więc niedawno to przechodziłam.

CleoShe pisze:ja nie mam ciepłej kurtki na taką pogodę i Norbert też. Na zakupy znów trzeba :ico_olaboga:

no trzeba trzeba, my tu już na zimę się ubezpieczamy :ico_haha_01:

Ja siedzę na firmowym laptopie i klikam wszystko już normalnie wyczytałam i wysprawdzałam, kurs jeden miałam tylko i teraz żeby jakoś zleciało do 15.30 i może na dworek bo pogoda dzisiaj super słoneczna :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

29 paź 2008, 13:20

Renia0601 pisze:może na dworek bo pogoda dzisiaj super słoneczna :-)

Pozazdrościć, u nas deszcz i chmury.

Ja się wzięłam do sprzątania, muszę pochować do pawlacza ubrania letnie i wyjąć zimowe. Ula mi bardzo pomaga, wywala wszystko z szafy i się cieszy.

Co do ozdób świątecznych, to rzeczywiście za wcześnie trochę, żeby jeszcze po świętach były te ozdoby, bo przecież okres świąteczny jest do 2.02. A oni zaraz po świętach ściągają dekoracje i koniec świąt.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

29 paź 2008, 13:35

pinko pisze:Ula mi bardzo pomaga, wywala wszystko z szafy i się cieszy.

no już mała pomocnica rośnie :ico_brawa_01:

pinko pisze:przecież okres świąteczny jest do 2.02. A oni zaraz po świętach ściągają dekoracje i koniec świąt.

dlatego też długo wcześniej zaczynają :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

29 paź 2008, 13:46

No to fakt co do tych świąt, kurcze u mnie chyba kiepsko będzie z dużą choinką raz że nie mam miejsca już w pokoju a dwa nie wyobrażm sobie przy Kamilu trudno go upilnować z szafkami a co dopiero z choinką i bąbkami. Trudno kupi się jakąs małą i postawi jakoś wyżej.

pinko pisze:Ja się wzięłam do sprzątania, muszę pochować do pawlacza ubrania letnie i wyjąć zimowe. Ula mi bardzo pomaga, wywala wszystko z szafy i się cieszy.


he he ja ostatnio to robiłam i Kamil miał też radoche wywalał mi z szafki ciuchy i potem się bawiła w tej furze wywalonych żeczy.
Ale dziś zaliczył guza :ico_olaboga: :ico_szoking: aż sama z nim płakałam uciekły mu rączki i tak poleciała do przodu naa czułkona kafelki śliwka jak talala :ico_placzek: teraz śpi bidulek tak się zanosił a ja razem z nim :ico_placzek: mam nadzieje że mu nic nie będzie :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

29 paź 2008, 13:54

No to fakt co do tych świąt, kurcze u mnie chyba kiepsko będzie z dużą choinką raz że nie mam miejsca już w pokoju a dwa nie wyobrażm sobie przy Kamilu trudno go upilnować z szafkami a co dopiero z choinką i bąbkami. Trudno kupi się jakąs małą i postawi jakoś wyżej.

No właśnie też mam ten kłopot, nie bardzo mam gdzie postawić choinkę, nie jest wielka, ale brak półek, coś będę musiała wymyślić.
Asikk pisze:Ale dziś zaliczył guza :ico_olaboga: :ico_szoking: aż sama z nim płakałam uciekły mu rączki i tak poleciała do przodu naa czułkona kafelki śliwka jak talala :ico_placzek: teraz śpi bidulek tak się zanosił a ja razem z nim :ico_placzek: mam nadzieje że mu nic nie będzie :ico_sorki: :ico_sorki:

Bidulek, do wesela się zagoi.... i będzie dobrze.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

29 paź 2008, 14:28

Assik dzieki za program juz go sciagam

biedny Kamilek ale teraz to trzeba uwazac moja majunia juz tez sie wszedzie spina dzisiaj zaczela na lozko wchodzic juz jej nie wystarcza stanie przy kanapie

i tez musze jechac po jakas cieplejsza kurtke bo my dalej w bluzie chodzimy a jeszcze tydzien temu w krotkim rekawie

[ Dodano: 2008-10-29, 13:31 ]
przed chwilka slyszalam ze majka mi sie obudzila ale pomyslalam wejde jeszcze na forum i pojde ja wyciagnac z lozeczka wchodze teraz do pokoju a ona dalej spi :ico_noniewiem: juz ponad 2h

a co do choinki to ja mam babki plastikowe wiec nawet jak mi majka zrzuci to sie nic nie stanie

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

29 paź 2008, 15:08

Witam was a u mnie dzisiaj byli powozek co sprzedałam chyba zadowoleni bo wystawili pozytyw tylko zbytnio do auta im nie chciał wejsc dostalam kase więc jade kupić dzieciom kurtki bo julka to wiecznie po kuzynkach ma bo fajne ale musze jej nowa kupic na jakies wyjscia zeby ladnie wygladala no i mysle że Amelce to moze kupie jakas jasna zeby jak co to na roczek do kosciola miala bo mam dwa kombinezonki tak zeby na podworku a jak gdzies pojedziemy to cos lepszego .Ale popisalam ciekawe czy rozumiecie.uciekam bo po Julke do przedszkola Amelka spi juz ponad godzinke teraz staram sie zeby spala tylko raz i wieczorem kolo 20 zasypia a spi do 8.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość