Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

09 lip 2010, 17:14

Szybko zdrowiejcie!
:ico_sorki: :ico_sorki:
U mamy jesteś?
tak, do niedzieli. :)

A Kinga jeszcze do tej choroby ma dwa górne zęby. Możliwe, że dlatego też nie spała. Wszystko na raz. :ico_szoking:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

09 lip 2010, 18:32

No ja uciekam na babski wieczór. Ciekawe jak moje mamidzieci :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

09 lip 2010, 20:45

A może jak masz z kim zostawić Michasia, to rób sobie takie wolne chwile tylko z Kubą??
Staram się, wczoraj byłam z nim sama na basenie. Tam bylo super, byl fantastyczny ale jak tylko wóciliśmy to bylo 100 razy gorzej, jak tylko zbliżylam sie do Michasia albo michaś do niego był wrzask. Ale będziemy próbowac dalej. Za tydzień znnowu pójdziemy na basen albo może kulki... zobaczymy

[ Dodano: 2010-07-09, 20:47 ]
Ciężko musi jej być. Ciekawe gdzie potem będzie z 3 dzieci.
no tez o tym myślałam,z ę będzie jej bardzo ciężko, zlaszcza, ze róznica weku taka mała

Dużo zdrówka dla Kini

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

09 lip 2010, 23:35

wlasnie wrocila z rowerku a tu cisza i nikogo nie ma :)
nie wiem czy wam pisalam ale od poniedzialku mam 2 kg mniej :-D
hmmm chyba to juz pisalam hehehe

dobrej nocki :)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

10 lip 2010, 10:36

Dużo zdrówka dla Kini
:ico_sorki: :ico_sorki:
nie wiem czy wam pisalam ale od poniedzialku mam 2 kg mniej :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kinga spała od 3 do 5 rano i od 7 do 9. Troche lepiej niż wczoraj. Uśmiechać się zaczęła więc idziemy w dobrym kierunku. :)
Ja jakaś taka... nieżywa.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

10 lip 2010, 21:33

Ale pustki. Cały dzień nie zaglądałam a tu niecała strona.

Dzionek dziś zalatany, ale przyjemny. Cały poza domem.
Najpierw wizyta u babci, potem wizyta u teścia, potem u koleżanki. Tam było wesoło trójka szkrabków na kocu. Tym razem na siedząco :ico_haha_01: na koniec byliśmy teściowej na cmentarzu znicza zapalić i potem jeszcze do lidla. Zrobiłam zakupy na cały tydzień bo ma być bardzo gorąco i nie będę z dziećmi wychodzić w ogóle albo tylko na plac.

Kasia90 jak Kinia?

Sabcia ogromne brawa :ico_brawa_01: musisz się odważyć i wkleić nam jakieś fotki Twoich sukcesów przed i po :ico_haha_01:

Kilolek
świetnie, że próbujesz. Ja myślę, że jeśli się nie poddasz, to wszystko będzie dobrze. Kuba rośnie i będzie coraz więcej rozumiał.

A no nie napisałam jak wczoraj. Wyszłam na ten babski wieczór na 19 i wróciłam 22.30. Było przemiło. Poobgadywałyśmy facetów i tak ogólnie o życiu. Myślałam trochę jak w domu, ale T nie dzwonił więc ja też nie. Po powrocie jednak okazało się, że mała obudziła się o 20 na cyca mimo, że o 19 kaszkę zjadła, a ten zamiast do mnie zadzwonić żebym przyszła jej dać, to ją nosił do 21.20 i tak się darła aż padła :ico_olaboga: podziękowałam mu, że był taki dobry i dał mi posiedzieć, ale dla Mili to musiał być ciężki szok. Mama nagle zniknęła. O 23 się położyłam. Ona już spała, a jeszcze słyszałam jak szlochała.
No nic:)

Jutro chyba też zajrzę dopiero wieczorem bo jedziemy na cały dzionek nad jezioro.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

11 lip 2010, 00:49

witam nocniakowo

nie było mnie kilka dni bo miałam problemy z netem i myślałam że nie dam rady doczytać a tu 2 strony :ico_szoking:

u nas bardzo intensywne życie zawodowo i towarzysko, dziś też jesteśmy o wielkim grilowaniu a już jutro jesteśmy umówieni na wielkie plażowanie i wspólny obiad z wujostwem :ico_oczko:

oprócz tego Loluś jest bardzo zwiercony , na podwórku ma swój basen z zabawkami , ale już zakumał jak z niego można wyjść , mimo że nie umie jeszcze raczkować , nie mówiąć już o chodzeniu , bystrzak ma takie sprytne sposoy że nic już nie jest dal niego przeszkodą ,a żądzi :ico_szoking: najbardziej dzidkom i cioci swojej chrzestnej , ja nie ulegam bo rady bym nie dała :ico_haha_02:
ado dorosłego jedzenia jest pierwszy , swoich zup to niebardzo ale jak ktoś przy nim rusza buziom to niedaruje , a jak widzi loda to aż sę trzęsie :ico_oczko:
ale my rodzina lodożerców wiec mnie to nie dziwi :-D

Ala to całe dnie lata , ja nieraz sie dziwię skąd te dzieci mają tyle siły :ico_noniewiem:

a i wiecie jak dostałam @ i po kilku dniach takiego mega oczyszcenia widzę że brzuch mi trochę zmalał i na wadze spadło 4 kg , normalnie byłam w :ico_szoking:
widać to wszytsko jeszcze zalegało

matikasia, :ico_brawa_01: dla męża że dał ci posiedzieć mino awarii z małą :ico_haha_02:

a co do @ to u mnie też najpierw pojawiły się takie brunatne upławy , dokładnie tego samego dnia miesiąc wcześniej , dokładnie pamiętam bo było to w dzień komuni Ali

Kasia90, oj biedna Kingunia niech szybciutko zdrowieje nam , ucałuj ją od nas :ico_haha_02:
dobrze ze jesteś u mamy to masz pomoc

Sabcia, tobie kobieto to kłaniam się nisko :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
dawaj tu nam fotki i no mig :ico_oczko:

kilolek, kurcze to nieciekaw u was sytuacja z tą zazdrocią , ale mam nadzieję że dacie radę bez większych zgrzytów pomiędzy chłopakami :ico_haha_02:
A Kinga jeszcze do tej choroby ma dwa górne zęby
:ico_brawa_01:

Magda33 :ico_brawa_01: dla Zosieńki za przespana nockę

kurczę nie wiem co miałam jeszcze napisać, nby dwie strony a niepamiętam :ico_wstydzioch:

Kilolek jak dobrze pamiętam to ty pisałaś o zaproszeniu nad morze , fajnie wam ja też bym chętnie skorzystała z takiego zaproszenia :ico_wstydzioch:
u nas w tym roku ciężko będzie z wakacjami , ale jak ja przeżyję bez morza i Ala :ico_placzek:

dobra uciekam spać
dobranoc

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

11 lip 2010, 17:52

jak Kinia?
Kinia lepiej, ale ja angine mam. Antybityk i wysoką gorączkę. Załamać się można.
Fajnie, że wieczór się udał i udanego wyjazdu nad jezioro.
u nas bardzo intensywne życie zawodowo i towarzysko, dziś też jesteśmy o wielkim grilowaniu a już jutro jesteśmy umówieni na wielkie plażowanie i wspólny obiad z wujostwem
O matko! Ale wy biegacie, ja bym tak nie dała rady. Męczą mnie ciągłe spotkania. Ja typ samotnika chyba.
oj biedna Kingunia niech szybciutko zdrowieje nam , ucałuj ją od nas :ico_haha_02:
:ico_sorki: :ico_sorki:

A tu dziś jeszcze nikt. :ico_szoking:
Forum schodzi nam na psy.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

11 lip 2010, 18:15

witam i ja, ale ja dosłownie na sekundke przyniosłam torcik dla naszej Iduni :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: sto lat :)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

11 lip 2010, 20:37

100 latek dla naszej małej Księżniczki!!! :ico_tort: :ico_tort:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość