Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

08 lis 2007, 18:50

lutowki DZIEKI za gratulacje dla Amelci :) ach jak miło, DOROTA.M. ale fajny napis ach ach dzieki również :ico_wstydzioch: No Melcia mnie zaskoczyła barszo pozytywnie hi hi hi, ale wiecie to dopiero kilka kroczkow i ona jeszcze tak ciagle tego nie robi hi hi hi ale radośc wielka.
Jednak zanim dojdzie do perfekcji to podejrzewam jeszcze troche moze za miesiąc albo dłuzej bo ona troche mały cykorek jest jak przypominam sobie Kacpiego pierwsze kroczki to on włansie nie bał sie tego momentu puszczenia poprostu puscił sie i szedł a ona puscila sie poszła ale potem jak juz chciałam z nia powtorzyc to kilka razy to juz puszczała sie i bum na rączki i do pozycji raczkującej hi hi hi cwaniara mała ale to nic nie bedę jej zmuszac ani niczego pospieszac sama musi wiedziec kiedy wystartowac i sama bedzie wtedy gotowa :)
MALGOSIU mnie tez troche nie było ale wiesz tu kazdy o kazdym pamięta mimo to hi hi hi kochana wiec luzik . A co do wozeczkow to mi sie ten pierwszy podoba bardziej bo taki podobny do mojego tylko jest zakryty przykryciem na nózki i nie widac czy ma pałączek czy taka tackę? bo Melcia ma tacke z przodu.
Ale tez pomysl o tym kochana ze bedzie drugi bobasek to jak ty w sumie z dwoma maluszkami bedziesz smigać? ja piernicze jak to będzie w sumie? czy nie bedziesz musiaa podwójnego kupic tak jak juz tu ci kiedys jakaś lutowka wklejała fotki tych podwójnych?
SESILLA gratulujemy pierwszego ząbeczka :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
MAMCIA KOCHANA no to niezle zakupy hi hi hi. Ja cos tak jak patrze na szwagierki mała a ona ma 14 miesięcy to widze po niej ze jeszcze nie dorosła do zabawy lalkami ani wozkami itp..... Cos czuje ze Melcia tez dopiero pozniej zacznie sie tymi zabawkami zajmowac hi hi hi póki co to ona lubi jezdzic Kacpra samochodzikami hi hi hi i zawsze wybiera te co piszczą albo skrzypia ach a mi wtedy ciarki przechdza hahahahahaha

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

08 lis 2007, 20:10

karolas, no GRATULACJE DLA AMELCI!!! HA! mowilam ze bedzie pierwsza smigac!! hihihi Julka sie chyba do roczku czasu nie dzwignie hihihiih, podoba jej sie stanie i przesuwanie wkolo mebli ale raczkowanie to wciaz jej ulubiony transport hihihihi no ale piekne brawa dla Amelci, 9 miesiecy to bardzo szybko na pierwsze kroczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

08 lis 2007, 21:19

wkleje wam kilka fotek z postepow Tymka, czyli jak juz kiedys pisalam jak ladnie wstaje:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
a tu akurat siusial (czy wasi chlopcy tez sie trzesa przy siusianiu?)
Obrazek
no i z misiem
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

08 lis 2007, 22:56

kelly, super fotki,fajne minki robi Tymus,nie zauwazylam zeby Patrus sie trzasl przy siusianiu.

karolas :ico_brawa_01: dla Amelci za pierwsze kroczki, zyczymy malo guzów a najlepiej zadnych choc to raczej niemozliwe

Dorotka
oba krzesełka fajne ale to drozsze to bardziej za bajer sie placi bo bardziej funkcjonalne to to tansze jest wg mnie a sa tez takie tylko tansze spojrz,chyba podobne maja funkcje
http://www.allegro.pl/item262398729_krz ... ienny.html

Dziewczyny jak to jest z tym drugim fotelikiem,on juz jest chyba ustawiony przodem do kierunku jazdy nie?A w ogole to czy wszystkie juz macie a jak nie to czy w tych nalych waszym dzidziom nie jest za ciasno,bo ja ostatnio takie wrazenie odnosze jak zaczelam cieplej ubierac.

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

09 lis 2007, 08:33

Iwona77 dzieki. A co do fotelika to ten drugi MUSI byc ustawiony przodem do kierunku jazdy. A co do ciasnoty to rzeczywiscie jak ubralam Tymkowi grubsza kurteczke to niedosc ze ledwo sie miescil w foteliku, to jeszcze strasznie wkurzal, bo caly czas widzial tylko tylnie siedzenie. A teraz kiedy mamy juz starszy fotelik, to Tymek oglada z ciekawoscia wszystko comijamy po drodze, a ja wreszcie moge jezdzic z przudu.

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

09 lis 2007, 08:40

kelly, moja Asia też się kilka razy dziennie tak jakby 'otrzepuje' i podejrzewam, że między innymi przy siusianiu ma takie wstrząsy.

Iwona77, Asia jeszcze jeździ w pierwszym foteliku ale też muszę zmienić na nowy, bo nóżki już jej wystają poza fotelik i nie ma gdzie ich trzymać. Właśnie zaczynam się orientować w temacie i przeglądać wyniki różnych testów bezpieczeństwa fotelików. Tylko że te najbezpieczniejsze są strasznie drogie.

Ale syfna pogoda w tym tygodniu, buro i nijako i mokro.

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

09 lis 2007, 09:11

Hej

Wojtuś już doszedł do siebie i dzisiaj kończymy antybiotyk.
Kaszelek Wojtuś właśnie kaszlał w nocy a w dzień wogóle i okazało się to chorą krtanią i brał zastrzyk zmniejszajacy obrzęk krtani i leki odczulajace. Wyglądało to trochę na sprawę alergiczną ale Wojtuś ma zrobione juz tesy alergiczne i wyszło że z alergią nie ma nic wspólnego :ico_noniewiem:

Wózek mam też na kółkach piankowych i nie narzekam prowadzi się świetnie, wydaje mi się że ważne jest też zawieszenie, resory :-)

Dla Amelki gratulacje pierwszych kroczków!
Wojtuś stawia na razie po jednym albo dwa kroczki, ale dosyć często sise mu to zdarza. Tylko jak szybko chce się gdzieś dostać to śmiga na czworaka :-D

Małgorzatko ja cały czas myślę co u Ciebie i zastanawiam sie co neurolog na te twoje objawy. Jaką przyczynę on stwierdzi?

Fotelik my też będziemy musieli juz wymienić bo Wojtusiowi ciasno tak samo jak Waszym maluszkom, a myślę ze jazda fotelikiem ustawionym do przodu bardziej mu się spodoba :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

09 lis 2007, 09:32

aga0406, widze z podpisie, że brałaś ślub w tym samym roku co ja. Piękną macie date: 11.11. Za 2 dni rocznica :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

09 lis 2007, 09:39

IWONA77 ja akurat w kwestii fotelika wypowiadac sie nie moge bo my nie mamy autka a jesli gdzies musimy jechac najczesciej do rodzicow to Amelka jest jeszcze w tym piewszym fotelku z tym ze ono jest duze takie głebsze jakieś firmy Graco bo widizłąm duzo innych to to nasze wydaje mi sie spore i Amelce jeszcze w nim wygodnie ;)-pewnie pozostałe lutoweczki sie zaczna wypowiadać :)
dziekuje za gratulacje w imieniu Melci ale jak juz pisałam wczesniej to dopiero kilka kroczkow i i tak sie jeszcze waha i boi hi hi hi do perfekcji daleko, kto wie moze ktoreś z waszych dzieci bedzie wstanie ja przescignąc w tej umiejętności bo to naprawde roznie. Nieraz dzieci zaczynają chodzic po czym jeden większy upadek potrafi dziecko tak zablokowac ze przestaje podejmowac próby znam takie dzieci, mam nadzieje ze akurat Amelka do nich nie bedzie nalezec, a co do guzow to masz racje raczej sie nie obędzie, juz ma własnie jendego i to na samym środku puliczka :(, bo sie zagapiła stala przy kacperka szafeczce z zabawkami, odwróciła głowke do mnie po czym spowrotem i masz trach policzkiem w kant szafeczki ach ...... ale zyje :)
DOROTA.M. a moze chciałabys sie rozejrzec za uzywanym jakims krzesełkiem? Nie wiem jak tam chcesz zresztą moze macie poporstu zaplanowane ze na nowe pieniązki sa odłozone czy jak tam ale np. w Poznaniu jest fajny komis-duzy gdzie mozna dostać sprżet w bardzo dobrym stanie nieraz naprawde jak nowy. Ludzie wstwiaja do komisu nieraz bo juz mieli a ktos sprezentował no z roznych powodow, jakbys chciała to moge podać ci namiarki ale nie wiem czy ty w sumie tam sama trafisz chyba ze z twoim tatą hi hi hi ;) to jest na ul. Hetmańskiej ale tak tylko pisze bredze juz od rzeczy po co ja to w ogóle pisze moze ty wcale nie masz ochoty szukac po komisach bo chcesz nowe krzesełko hahahahahahahaaaaa ach musze isc juz zdecydowanie spać, buziaczki papapapapappa spokojnej nocki do juterka.
KELLY super sesyjka zdjęciowa :) :ico_brawa_01: i wiesz co chyba maja nasze dzieci takie same łozeczka hi hi hi a synus rewelacyjnie sie zaprezentował :)
No i często sie słyszy ze chłopcy otrząsaja sie podczas siusiania hi hi hi a Amelci tez sie to zdaza nieraz ;)
AGA0406dzieki za gratulacje dla Amelki :), no ona tez najbardziej lubi raczkować i tak szybko smiga juz ze szok-podłogi nam błyszczą hi hi hi hi
LUTOWECZKIsorki ale wczoraj wieczorem pisałam tego całego posta a ze cos nie chciał sie zapisac to go szybko skopiowałam i dobrze bo po chwili wyskoczył błąd serwera więc dziś go poprostu wklejam hahahahahahah-spryciara :)
Ide sie szykowac bo podjade z Amelcią do pediatry na osłychanko ;) dam pozniej wam znac oczywiscie co i jak, wole jechac bo to dzis piatek to nie wiadomo co bedzie jutro a po pomocach doraznych mi sie nie che jezdzić
DOROTA.M. napisz jak z Agatka,czy jedziesz do lekarza? bo własnie wyzej czytałam ze Wojtus Agi0406 miał podobny kaszel tylko w nocy i widzisz co u niego było ale nie che zebys sie bron Boże martiwła niepotrzebnie napisz co i jak? :)

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

09 lis 2007, 11:05

witajcie...

na poczatku GRATULACJE DLA AMELKI!!!!
mozna sie bylo tego spodziewac hihihi
zdolna dziewczynka :)))

Kelly swietne foteczki... a Tymus tak slicznie na nich wyszedl... cudo :)

my jeszcze jezdzimy w tym pierwszym foteliku, mamy z Graco i jest jak na razie jeszcze ok, Dominisiowi nie jest w nim ciasnawo ale rozgladamy sie juz za nowym bo nie ma co za dligo czekac z fotelikiem w koncu to jest dla bezpieczenstwa naszego maluszka


DZIEWCZYNKI Dominis wypil dzisiaj rano cala flaszeczke mleczka, bez marudzenia
a na dodatek wczoraj zauwazylam, ze juz mu wyszedl 6 zabek - gorna, lewa dwojeczka!!!
wiec moze to niejedzenie bylo spowodowane wychodzeniem tego zabka??....

A wczoraj moj mezus zrobil nam niespodzianke i przywiozl malemu kojec... juz dawno chcialam zmienic lozeczko na kojec
jest ono dosc nietypowe bo nie jest prostokatne tylko bardziej w kwadracie
Dominis ma tam mnostwo miejsca i do spania i do zabawy
jest rewelacyjny i tai kolorowy hihihi
bardzosie z niego ciesze i chociaz nie mamy za duzego pokoiku to jakos go upchalismy hehe

Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-11-09, 10:17 ]
teraz Dominis dostal Danio
i zjadl go calego
wiec chyba mu apetyt wraca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
bo wczesniej nawet serka nie chcial a tak je lubi

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość