Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

29 paź 2008, 15:35

mariola pisze:Ale popisalam ciekawe czy rozumiecie

no jak nie rozumiemy jak rozumiemy :ico_oczko:

iwona83 pisze:pojde ja wyciagnac z lozeczka wchodze teraz do pokoju a ona dalej spi :ico_noniewiem: juz ponad 2h

hehe jakie Cię zdziwienie pewnie złapało, a Marcin mi dzwonił i mówił że Artur też chyba nie dospał ale posadził go na fotelu bujanym a ten usnął i jeszcze pół godzinki spał :ico_haha_01: ale jak to musiało wyglądać jak zasnął, ponoć zrobił zdjęcie to później Wam wkleję

No właśnie też mam ten kłopot, nie bardzo mam gdzie postawić choinkę, nie jest wielka, ale brak półek, coś będę musiała wymyślić.

ti chyba wszystkie mamy teraz taki problem ale jak to Święta bez choinki, niemożliwe, musi być, choćby na suficie :ico_oczko:

Asikk pisze:Ale dziś zaliczył guza

no niestety dzieciaczki takie ruchliwe i czasem równowagi nie zdążą złapać, dobrze że nic poważnego, a guz - nie pierwszy i nie ostatni

[ Dodano: 2008-10-29, 14:36 ]
mariola pisze:Amelka spi juz ponad godzinke teraz staram sie zeby spala tylko raz i wieczorem kolo 20 zasypia a spi do 8.

a Arturek śpi dwa razy i śpi też około 12 czy 11 godzin więc da się wyspać, tylko teraz po zmianie czasu wstaje koło 5 - 5.30

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

29 paź 2008, 16:14

pinko pisze:Ja się wzięłam do sprzątania, muszę pochować do pawlacza ubrania letnie i wyjąć zimowe. Ula mi bardzo pomaga, wywala wszystko z szafy i się cieszy.


No pozazdroscic takiej pomocnicy!! :ico_brawa_01:

Renia0601 pisze:no niestety dzieciaczki takie ruchliwe i czasem równowagi nie zdążą złapać, dobrze że nic poważnego, a guz - nie pierwszy i nie ostatni


No racja, jeszcze bedzie guz i to nie jeden :ico_oczko:

Renia0601 pisze:Marcin mi dzwonił i mówił że Artur też chyba nie dospał ale posadził go na fotelu bujanym a ten usnął i jeszcze pół godzinki spał :ico_haha_01: ale jak to musiało wyglądać jak zasnął, ponoć zrobił zdjęcie to później Wam wkleję


no koniecznie wklej fotke, super musialo to wygladac :-)

Renia0601 pisze:ti chyba wszystkie mamy teraz taki problem ale jak to Święta bez choinki, niemożliwe, musi być, choćby na suficie :ico_oczko:


Renia, o takim miejscu na choinke to nie pomyslalam... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

29 paź 2008, 16:29

no smyk spał mi jak nigdy 2.5h :ico_szoking: dziwne ale to pewnie ta pogoda bo cały czas pada. właśnie musiałam zadzwonic po tesciówke aby wyszła mi z piesem ta to sie zemna ma :ico_olaboga: A ja klikałam z kumpelą na gg i nie zwracałam uwagi co kamil robi ja mam aneks kucheny i mam go na oku ale wiecie raz sie obruciłam 2 i patrze ok nic nie wsówa to ok a potem jak sie obruciłam to szok taki bajzel przyprawy w saszetkach całłe szczęści na podłodze wykałaczki patyczki do szaszłyków garki pokrywki szok jak by bąba walneła. Tak to jest jak sie na necie siedzi a nie dziecka pilnuje :ico_wstydzioch: ale cisza była prze 2h
:ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

29 paź 2008, 16:49

zarezerwowałam bilety do polski no ale chcemy zrobić niespodziankę wiec nie mogę powiedzieć kiedy przylatujemy

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

29 paź 2008, 18:13

mariola pisze:Ale popisalam ciekawe czy rozumiecie.

Wszystko dokładnie rozumiemy.
mz74 pisze:Renia0601 napisał/a:
Marcin mi dzwonił i mówił że Artur też chyba nie dospał ale posadził go na fotelu bujanym a ten usnął i jeszcze pół godzinki spał :ico_haha_01: ale jak to musiało wyglądać jak zasnął, ponoć zrobił zdjęcie to później Wam wkleję


no koniecznie wklej fotke, super musialo to wygladac :-)

No właśnie, też chcę tą fotkę pooglądać.
Asikk pisze:ale cisza była prze 2h

U nas, jak Ulek jest zbyt cicho, to od razu wiemy, że coś majstruje....

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

29 paź 2008, 18:34

pinko pisze:U nas, jak Ulek jest zbyt cicho, to od razu wiemy, że coś majstruje....


a to tak unas tak samo i w tedy zaraz lece do drugiego pokoju , ale tu miałam go na oku jk by :ico_noniewiem: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

29 paź 2008, 18:47

iwona83 pisze:chcemy zrobić niespodziankę wiec nie mogę powiedzieć kiedy przylatujemy

to będzie i dla nas niespodzianka :ico_oczko: ale super że możecie wkońcu przyjechać

A to mój śpioszek :ico_haha_01:
Obrazek

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

29 paź 2008, 19:56

Renia,

Fotka extra!!!! Jakie Arturek ma dlugie wloski :ico_haha_01: Sliczniusi chlopczyk!! :ico_brawa_01:

Iwona, no to fajna niespodzianka bedzie.... ciekawe kiedy... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

29 paź 2008, 20:24

Renia, zdjęcie super, z Arturka się przystojniak zrobił, widać, że chłopczyk, już nie bobasek :-)

Ulek dzisiaj nie kąpiemy, bo podejrzanie kaszlała po południu, właśnie Jarek daje jej kaszkę. Dzisiaj dostałam z nestle przesyłkę i w środku była próbka kaszki mleczno-ryżowej po 9 miesiącu 5 owoców, zrobiłam ją na kolację, chyba jej smakuje, mi smakowała :ico_wstydzioch: i ładny zapach.
Jeśli mowa o prezentach, to wczoraj dostałam przesyłkę z bobovity, nagrodę pocieszenia w postaci łyżeczki (chodziło o konkurs z kolorowymi nakrętkami), lepsze to niż nic :-)

Uciekam, jak Ula zaśnie to będziemy jakiś serialik oglądać :-)
Spokojnej nocki...

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

29 paź 2008, 20:39

pinko pisze:Ja się wzięłam do sprzątania, muszę pochować do pawlacza ubrania letnie i wyjąć zimowe.

A to mi przypomniało dzieciństwo.. :-) kiedy to mama zawsze siedziała w stercie ciuchów (czwórki dzieci) i pakowała je do walizek na sezon kolejny. A, że mamy wysokie na 3 metry mieszkanie i drabina nie dosięgała całkiem do pawlacza wobec czego mamie trudno było samej ładować wszystko na górę to zawsze nas prosiła byśmy weszły i układały. My jako dzieciaki jak było pusto na pawlaczu to się tam zamykałyśmy i udawałyśmy, że to nasz dom (bo pawlacz nie małych rozmiarów jest). Tak szybko minęło dzieciństwo.... :ico_noniewiem:

Renia0601 pisze:pinko napisał/a:
przecież okres świąteczny jest do 2.02. A oni zaraz po świętach ściągają dekoracje i koniec świąt.

dlatego też długo wcześniej zaczynają :ico_oczko:

To samo chciałam napisać.

pinko pisze:No właśnie też mam ten kłopot, nie bardzo mam gdzie postawić choinkę, nie jest wielka, ale brak półek, coś będę musiała wymyślić.

Też się zastanawiam gdzie postawimy choinkę. W zeszłym roku kupiłam taką niewielką i bombki fakt mam też plastikowe i drewniane ozdóbki więc nie ma problemu, że coś mogłoby się stłuc.. bardziej martwi mnie to, że Norbert zapewne będzie ciągał za gałązaki i wszystko ozdóbki poobrywa :ico_noniewiem: Jakąś półkę Rafał pewnie wymyśli.

iwona83 pisze:Assik dzieki za program juz go sciagam

Też ten ściągnęłam ale się jeszcze z nim nie zaznajomiłam.

Renia0601 pisze:a Arturek śpi dwa razy i śpi też około 12 czy 11 godzin więc da się wyspać, tylko teraz po zmianie czasu wstaje koło 5 - 5.30

Norbert ma 2-3 drzemki dziennie i koło 20 już śpi zazwyczaj.. i tak do 7 rano. Także też mu wychodzi około 12 godzin snu na dobę.

Asikk pisze:A ja klikałam z kumpelą na gg i nie zwracałam uwagi co kamil robi ja mam aneks kucheny i mam go na oku ale wiecie raz sie obruciłam 2 i patrze ok nic nie wsówa to ok a potem jak sie obruciłam to szok taki bajzel przyprawy w saszetkach całłe szczęści na podłodze wykałaczki patyczki do szaszłyków garki pokrywki szok jak by bąba walneła.

To on tak cichutko Ci pobaraszkował po szufladach? heheh.. dobrze, że przypraw się nie objadł :ico_haha_01: Mi to ostatnio z szafki wywalił i zbił przyprawę do kurczaka w słoiczku.. i ogólnie cały czas szafki otwierał. Już mu się to nie uda bo zamontowałam blokady :ico_haha_01:

iwona83 pisze:zarezerwowałam bilety do polski no ale chcemy zrobić niespodziankę wiec nie mogę powiedzieć kiedy przylatujemy

Iwona, nam możesz powiedzieć :ico_oczko: My przecież Twojej rodzinie nie zdradzimy :ico_haha_01: Fajnie, że lecisz do Polski i jeszcze na 3 miesiące??? Ale chyba tylko z Mają co?

Renia, Arturek fajnie sobie śpiocha :ico_haha_01: Przypomniało mi się jak Norbert kiedyś normalnie na siedząco na podłodze mi usnął :-)

Za 20 siódma u nas.. idę Norbiego wykąpać.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość