Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

01 kwie 2010, 21:07

Hej. Ale pustki ojoj :( a ja jestem do nonono ostatnio - juz mama mnie nie chce sluchac, moj maz tez :/

Poszlam do nonono w poniedzialek - nie mial dla mnie czasu mimo ze mial konsultacje. Poszlam do niego we srode bo powiedzial zeby przyjsc a ten mi mowi ze nie dostal listy ze zaliczylam laborki a nawet nie sprawdzil powiedzial tylko (nie przypominam sobie zeby tam byla jakas niewiasta) przy tym wszystkim jest mily jak nie wiem w sensie to takie udawane bycie milym - bo trace czas, odnosze dziecko do zlobka, taki wyjazd kosztuje mnie prawie 40zl a on mi nie poswieci czasu nonono. Najgorsze jest to,ze powiedzial teraz ze mam przyjsc po swietach ALE czas uzyskania wpisu minal 31 marca - teraz powinnam zaplacic 150zl za powtarzanie tego przedmiotu i jezeli nie zechce mi wpisac daty wczesniejszej to bede musiala to zrobic.... ale znajac zycie pewnie mnie znowu odesle i powie ze nie ma czasu .. siedzi mi to na psychice nie moge swobodnie siedziec do gory tylkiem, bo szlag mnie trafia jak sobie pomysle,ze mam zaplacic - zwlaszcza ze wtedy kiedy sie na mnie darl moglam kopnac go w krocze, trzasnac drzwiami i nie pojawiac sie juz u niego, zaplacic wtedy 150zl za powtarzanie przedmiotu i zrobic go u innego kolesia (np takiego ktory przychodzi pijany na zaliczenie, dyktuje pytanie a pozniej wychodzi i jak wraca do chrzaka i tupie mega glosno zeby wszyscy slyszeli i pochowali sciagi :(
Trafia mnie tez ze ja naprawde jestem dobra i jako jedna z nielicznych nie zakonczylam semestru. Wszyscy pooddawali indeksy, projekty, egzaminy zdawali w 5 terminach po kilku tygodniach i oni zaliczyli wszystko a ja siedze z ta pieprzona aeromechanika plynow :(
Koncze Wam nudzic o tym ale chyba nie jestem najlepszym pisarzem dzisiaj ;) bo o Nine tez sie martwie :(
Bylysmy u lekarza bo mala miala prawie 40 stopni i nic nie dal tylko nurofen kazal dawac i przyjsc do kontroli bo ma troche zaczerwienione ucho ale nie jak na zapalenie. W nocy plakala bo ja cos bolalo i nie spala 2h wiercac sie, napinala brzuszek i caly miala twardy, temperatura siegala ponad 39 stopni :( nie wiem o co chodzi... a ogolnie przez dzien lata i szaleje, z przerwami kiedy jej temp znowu skacze :( katar raz ma raz nie ma, raz caly dzien jej leci, a kolejnego ani kropelki. W nocy w ogole nic jej w nosie nie siedzi - wyszla jej trojka, nastepne ida ale czy to przez zeby wszystko? Nie chce mi sie wierzyc i boje sie ze lekarze nie zauwaza co jej jest i obudze sie z reka w nocniku :( dzis mialam isc na kontrole, dzwonie od rana i jak wreszcie odebrali to powiedzieli ze ma za duzo pacjentow i nie przyjmie :ico_szoking: :ico_szoking: dzisiaj juz w poludnie miala temperature 38 stopni i nie dawalam nurofenu, ale w nocy jej stopy parzyly!! Takie byly gorace - ach a do tego non stop robi kupki. Takie biegunkowate. Dzisiaj jej zmienialam body 3 razy bo pobrudzila je przy okazji a pieluche pewnie z 5, wczoraj to samo. Pije duzo, je wszystko. Ehh szkoda ze nie umie powiedziec czy cos ja boli

Ponarzekalam troche, ale z tych pozytywnych rzeczy to dzisiaj umylam okna :D troche sie stresowalam bo to wielki czwartek i nie chcialam tego robic ale nie mialam kiedy wczesniej - patrze a tu polowa sasiadek myje ;) wiec nie bylam osamotniona. Okna czysciutkie :) parpety tez. Pranie zrobione :) jutro tylko jeszcze spakuje Niny rzeczy z ktorycvh wyrosla i umyje podlogi i mozemy jechac na swieta :) i jesc i leniuchowac!

BTW: nie jem normalnej czekolady od kilku tygodni a nienormalnej czekolady od tygodnia :) W OGOLE! Nienormalna znaczy pod postacia delicji albo ptasiego mleczka (bo tlumaczylam sobie ze taka moge bo jest jej niewiele)

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

02 kwie 2010, 09:31

Witam kochane !!1
ja doslownie na sekunde zeby powiedziec ze zyje moze uda mi sie zajzec innym razem na dluzj Stary zepsol mi kompa odciol mnie od swiata internetowego :ico_placzek: :ico_zly: :ico_zly: i wszystko potracilam najgorsze ze nie pmietalam hasel myslama ze juz koniec i na nowo bede musiala wszytko zakladac ale na szczescie udalo mi sie troche pogrzebac w mojej mozgownicy i co nie co odtworzyc :ico_sorki: :ico_brawa_01: i dlatego znow jestem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ogolnie duzo pracy malo czasu yoanna, Slonko wspolczuje ci ze ci sie nie uklada jak bys chciala ale napewno w koncu pozalatwiasz to wszystko
my kobity to mamy pod gorke ciagle a do tego jak piszesz wiesz ze jestes dobra a mimo to sie nie udaje jak chcesz ale wiesz mi ty i tak sobie radzisz i swietnie godzisz to wszytsko tylko niestety takie pacany nie doceniaja ze stajesz na wysokosci zadania i godzisz wszytskie obowiazki Wiec zeby ci udowodnic ze nie jestes taka swietna takie szowimnistyczne swinie tak robia ja juz nie raz sie spotkalam na mojej drodze wlasnie z takimi ludzmi ktorzy wiedzieli ze jestem dobra i w ogole to chcieli to obalic udowodnic ze niejstem taka swietna jak mi sie zdaje i rzucali klody pod nogi i czekali az sie wywali mi zycie do gory nogami Wiec glowa do gory i nie daj sie

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

02 kwie 2010, 12:23

Dziekuje Dana :D

Nie dam sie nie dam :) ludzie maja wieksze problemy niz ja i caly czas sobie tlumacze ze nie ma co sie przejmowac takimi rzeczami i ze predzej czy pozniej skoncze studia i bede sie smiala z tych wszystkich dupkow :) a na politechnice zostal mi tylko jeden semestr i pisanie pracy inzynierskiej wiec juz niedlugo! :)

U nas prozadkow ciag dalszy :) jestesmy juz spakowane. Jutro jeszcze z rana musze skoczyc po jakies kwiatki, co by z pustymi rekami do rodzicow i tesciow nie jechac ;) Nie moge doczekac sie tego tlustego jedzenia!

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

02 kwie 2010, 14:38

Witam!Ja tez wpadam tylko dac znac,ze zyje :ico_noniewiem: I zyczyc WESOLYCH I SPOKOJNYCH SWIAT!!!
yoanna Nie przejmuj sie dupkiem,odpocznij od tego wszystkiego :ico_sorki:
Nie rozpisuje sie kochane,bo mam siwy dym przed swietami,przyjezdza dzis tesciowa zasrana.
Odezwe sie jak znajde chwile.
Wszystkim chorutkim dzieciaczkomZDROWKA!!!
:ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

02 kwie 2010, 19:17

Witam wpadłam powiedziec ze u nas ze zdrowkiem nadal krucho, antybiotyki nic nie dały i niestety dostalismy zastrzyki dla Filipka :ico_placzek:
Bede musiała jezdzic z nim przez swieta do osrodka na zastrzyki, znaczy do takiej specjalnej placówki bo u nas jest pozamykane.

Dobra jeszcze składam wam zyczenia Spokojnych i Radosnych Swiat, smacznego jajka i mokrego dyngusa :-D :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

03 kwie 2010, 10:13

Witam

nie mam kiedy zagladac, robota czeka wiec chcialabym Wam kochane zyczyc SPOKOJNYCH I RADOSNYCH SWIAT WIELKIEJ NOCY, pelnych milosci i spokoju oraz mokrego Smigusa Dyngusa

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

03 kwie 2010, 14:30

Witam i życzę Wam kochane wesołych świąt
buziaczki

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

03 kwie 2010, 22:07

Kochane ja tez zycze Wam wszystkiego dobrego na te nadchodzace swieta :ico_brawa_01:

i dziekuje kazdej z osobna za zyczenia :ico_buziaczki_big:
ps.u nas tez choruje Igolina :ico_placzek:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

04 kwie 2010, 21:22

Wiola zdrowka dla Filipka przede wszystkim, a Wam spokojnych, wesolych Swiat :)

[ Dodano: 2010-04-06, 15:28 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

07 kwie 2010, 21:18

Czesc kochane juz opowiadam co u nas :ico_haha_01:

Swieta przeleciały migiem, a w domu wszyscy sie pochorowali, ja z mezem, tesciu, szwagierka, normalnie oszalec mozna :ico_olaboga:

W lany poniedzialek moj kochany wrzucił mnie do wanny i oblał zimna woda, ale byłam wsciekła :ico_zly: no i jeszcze pełno innych chłopow przychodziło, jak ja tego nie cierpie, gdyby nie pogoda i choroba Filipka to pojechalibysmy na wycieczke, ale niestety.

Dzis bylismy na kontroli i juz malutki jest zdrowy :ico_haha_01: dostał ostatni zastrzyk, ale jeszcze taki syropek mam mu dawac do konca tygodnia. Teraz juz bedzie musiał za kazdym razem brac zastrzyk, bo wypluwa antybiotyk.

yoanna, Ninka jest przesłodka, juz ostanio miałam napisac ze mi super fotki i piekne loczki na glowie :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości