Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

02 lip 2007, 18:46

To spory chlop z twojego Kubusia! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A gin to niezle ma powiedzonka! :ico_szoking: U mnie tez takie rozwarcie jest na pawie 2 , ale polozna mi powiedziala, ze to wcale nic nie znaczy i ze tak moze nawet przez pare tygodni byc! :ico_szoking: Trzeba czekac i juz! :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

02 lip 2007, 19:32

joanna dzieki za linka... :ico_brawa_01: ja czytam i doszukuje sie u siebie czegos przepowiadajacego... i nic.... hihi :ico_szoking:

martuchafrost zapomnialas ze w uk nie mam badania ginekologicznego??? :-D tylko macanie po brzuszku przez polozna.. :-D jutro mnie to czeka :-D
dzis bylam w szpitalu na konsultacji w sprawie mojej skoliozy i ewentualnego znieczulenia zewnatrz oponowego ale okazalo sie ze nie ma zadnych przeciwskazan hihi

w domu jednak spokojnie.. nie spieszno i bez strachu , a w szpitalu na widok pielegniarek.ciezarnych to jakos zaczynam sie bac :ico_olaboga: dobrze, ze tylko 3 razy tam bylam pdczas ciazy hihi i teraz to juz na porod tam sie wybiore hihi

malolata gratuluje dorodnego synka!!! ale pamietaj ze ta waga moze sie wahac w gore lub dol.. hihi :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

02 lip 2007, 20:19

No Martucha ty masz na 12 a ja z Kinga na 13 termimn. Mi tez sie podoba ten link taki zwykly i dobitny nie?Bylam dzis w lasku z mezem na spacerku a teraz cierpie bo spojenie dokucza :ico_olaboga:
Malolata ale ty syneczka dokarmilas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Kubus to juz chlop :ico_ciezarowka:
Madziorka jutro termin jak dotrwasz jeszcze masz cala noc i wszystko moze sie zdarzyc ale jak co to wracaj i opisuj co tam u dzidzi :ico_ciezarowka:
Anula masz racje cos na lipcoweczki nie podzialala pelnia :ico_noniewiem:
A ja klade sie bo cos zmeczona jestem.Zycze milego wieczorku i do jutra :-D

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

02 lip 2007, 21:45

No, mój mały gigant :ico_haha_01:

Anulaf, ten mój gin to zawsze był taki jajcarz :ico_haha_01: A co do rozwarcia, to wiem, że może się długo utrzymywać, ale skoro gin daje mi do zrozumienia, że mogę nie dotrzymać, to...wezmę to również pod uwagę :ico_oczko:

Madziorka i to mnie cieszy, że waga może się wahać! Bo jak usłyszałam, że mam takiego giganta w brzuniu (a nawet nie wiem gdzie on mi się mieści :ico_noniewiem: ), to aż się przeraziłam!

Teraz idę się położyć, bo zaczynają mnie męczyć bolesne skurcze.

Dobrej nocy dziewczynki! :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

02 lip 2007, 21:52

Madziorka to Ty nawet nie wiesz ile malenstwo wazy???????????????????????
bo przeciez pamietam ze oni tez usg Ci dawno nie robili :ico_szoking: o matko!!!!!! to ja mam jednak dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wiem ile mały wazy, mierzy i wogóle :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Joanna czyzby 13 lipca był w piatek?????? :ico_szoking:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

02 lip 2007, 21:53

Hej, współtowarzyszki doli i niedoli!

Widzę, że tu puściutko... Ale chcę zostawić slad po sobie i powiedzieć że jestem i że trzymam za wszystkie kciuki. I w ogóle nie było okazji podziękować Wam za wsparcie w decydujących momentach, więc tym postem to czynię :ico_haha_02:

Ja się "doję" przy pomocy laktatora, jest to o wiele bardziej przyjemne niż zacisk Jasia... Jutro mój synek rozstanie się ze mną po raz pierwszy od 9 miesięcy, bo jadę na zdjęcie szwów. Mój głodomorek póki co jest tak grzeczny, ze nie możemy się nadziwić. Jak dotąd wstaję do niego raz w nocy - dziś w nocy spał od 1.30 do 7.30. Kochany Synek, wie że mama się ledwo rusza i ją oszczędza... Tylko z karmieniem nie ma litości... Z piersi skóra złazi...brrrrrrrrr...

pozdrawiam Was wieczorowo, idę bo mały się wierci...

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

02 lip 2007, 22:09

no, no, no... Kubuś może się okazać na razie rekordzistą wagowym jak tak dalej pójdzie (spośród już urodzonych lipcowych chłopaków)
fajny link :ico_brawa_01:
chciałam jeszcze popisać, ale właśnie zaczęła się burza i muszę wyłączyć kompa, bo jakby go jakiś pioruneczek trafił, to by bieda była :ico_placzek:
dobrej nocki :ico_spanko:

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

02 lip 2007, 22:45

heloł babeczki :ico_ciezarowka:
martuchafrost, ja ty i Joasia 1111 mamy chyba ten sam termin (13 w piatek) ale go potwierdze dopiero na najblizszej wizycie u gina :ico_brawa_01:

MAŁOLATA no twój synek jest gigantyczny, gratulacje :ico_brawa_01:

basik334, mam nadzieje ze sie to karmienie ułozy , trzymam kciuki :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

02 lip 2007, 23:19

Sosim ale jaja, moze bedziemy rzeczywiscie w tym samym dniu sie męczyły ????????? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-07-02, 23:21 ]
a macie juz małe lub wieksze skurczyki???? ja nic, zero, :ico_olaboga:
Basik oj to musi byc bolesne z tymi piersiami :ico_olaboga: współczuje :ico_szoking: , ale nas to tez czeka :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 lip 2007, 01:03

joanna1111 pisze:Madziorka jutro termin jak dotrwasz jeszcze masz cala noc i wszystko moze sie zdarzyc ale jak co to wracaj i opisuj co tam u dzidzi :ico_ciezarowka:

asia ja juz po terminie prawie 4 dzien :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-07-03, 01:10 ]
basik super ze jasiek taki grzeczniutki i mamusi pozwala pospac.. a z tymi cyckami to niestety ciezko bywa... ale to tylko na poczatku.. czerwcowki przechodza to samo.. :ico_olaboga:

marta ja tutaj usg mialam tylko jedno w 20 tyg.. :ico_olaboga: . a potem dzieki temu ze pojechalam do polski to w 29 tyg widzialam maluszka po raz kolejny :ico_brawa_01: ... bo tutaj nie ma szans.. :ico_puknij: wiec waga bedzie dla nas duza niespodzianka... :ico_szoking: ponoc zblizona jest do wagi matki.. :ico_szoking: a ja wazylam ok 3800-3900 :ico_olaboga: ... a wolalabym mniejszego szkrabka.. :ico_wstydzioch: . bo ja nie wiem jak taki duzy wylezie hiih :ico_olaboga:

dobra koncze bo wlasnie chlopaki dojechali i moje malosolne ogorasy bede wcinac hihi
papapa :ico_brawa_01:
jutro do poloznej z ranka hihi

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość