lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 sty 2008, 01:57

u nas tez jest glizdowanie :-D Oli sie bawi sam tylko jak sie obudzi,bo ma dobry humor,a pozniej to juz marudzi i marudzi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

12 sty 2008, 09:30

WITAM i stawiam :ico_kawa: :ico_kawa: Wiki od 7 nie spi :ico_noniewiem: a mnie glowa boli,i wiecie co niema guza :ico_szoking:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

12 sty 2008, 09:46

Hej Frydza, ja też z :ico_kawa: Noc w pewnym sensie lepsza, ale musieliśmy Helenkę wybudzić na antybiotyk... No i od 5.30 w ogóle koniec spania. Ale tatuś ją zabrał do salonu i ja pospałam prawie do 8. Teraz zmiana.
My następne dziecko chcemy też szybko...Co prawda przez te nieprzepsane noce Helenki zaczęliśmy się zastanawiać, ale stwierdzilismy, że gorzej być nie może. A później dwójeczka sobą zajmie, a rodzice będą mieli odrobinę czasu dla siebie :ico_oczko: Więc zaczynam się psychicznie nastawiać na kolejną ciążę.
Coś dziś marudna ta moja Heleneczka :ico_olaboga: Moja mamcia przyjeżdża, bo usłyszała przez tel jak ją wnusia woła "a-bababababa". No to baba przyjedzie :-D :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

12 sty 2008, 11:07

Wtam dzis wyspana, bo Lusia obudziła sie tylko o 5 rano na zmiane pieluchi i szamke i spala do 9.30 :ico_szoking: :ico_szoking: i słuchajcie ! sciągam jej pieluche (sucha była :ico_szoking: - prawie 5 godzin, a sucha) sadzam ja na nocnik, a tu bluskawicznie nocnik pełny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i kupka tez tam wyladowala :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i jaz zadowolona z siebie jak ja pochwalilam to sie zaczela cieszyc i brawo sobie bic :-D :-D Mysle, ze to jednak nie byl dzis przypadek :-D :-D
Piekna pogoda, uciekamy na spacerek, bo tata po nocce sie wyspac musi

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

12 sty 2008, 11:30

Dominika brawa dla Luśki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super postępy.

Frydza my tez planujemy dziecko, ale niewiemy dokładnie kiedy. Postanowiłam, ze najpierw ślub :ico_oczko:

Aniu fajnie, ze babcia przyjedzie :ico_oczko: tez bym chciałą tu swoją mamę.

Ciekawe co się dzieję z Basią i Beatką..

Wkleję Wam parę fotek z Sylwestrowego szaleństwa :-D
Obrazek

Był tez spóźniony Mikołaj
Obrazek

i maskarada hehe

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

12 sty 2008, 11:43

Dzien dobry :):
My dzis tez w miare wyspani- tzn ja.. Bo Duzy raz,ze pomagal mi przy wstawaniu w nocy, a dwa- ze mial sraczke i pol nocy na kiblu przesiedzial. :/ Nie wiadomo czy to zatrucie, czyznowu jakas grypa!?!?!?! :/
Wczoraj do nocy byl u nas chrzestny Miska z zonka. I bez watpliwosci, to bedzie ulubiony wujek Miska. Duzego brat zachwycony i zakochany w Malym, a Malemu najbardzuiej podobalo sie, jak ten pil piwko ze szklanki :): Oni juz maja synka - 5 letniego.I staraja sie juz dlugoo rodzenstwo dla Malego, ale cos nie idzie... :/ A czekaja na corcie- nawet ciuszki juz kupuja :):

Wpadli jak po ogien- 10 dni w Polsce i wszystkich trzeba odwiedzic, zalatwic sprawy... Wiec jeszcze we wtorek znajda dla nas troche czasu.. Szkoda. Czekam az wroca do Polski -juz na stałe. Bo sa naprawde super.

Ja dzis cala zestresowana-czekam na ta 18 jak na godzine zero. Trzesa mi sie nogi, chodze w pizamie i kombinuje co ubrac.. I generalnie to masakra.
Mam nadzieje ze poradze sobie- ale ja to taki pechowy ziomek -zawsze na wstepie zbije jakas szklanke, popielniczke... :): Roztrzepaniec.

Co do postepow dzieciaczkow- to widze ze u wszystkich ruszylo pelna para.
U nas tez z siedzeniem jeszcze mamy lekki problem - wiatry wieja - i Misiek sie buja na boki lekko. Ale siedziec uwielbia :): Pierdzimy jezorem,dajemy czesc iostatnio wedrujemy - nogi jeszcze nie załapały o co biega, ale łapki chodza jak szalone. I Misiek sie kreci - jak wskazowka od zegara- nie wytrzyma minuty bez przemieszczania sie :): My sie cieszymy jak czubki i bijemy mu brawo a on dalej praktrykuje tego swojego breakdance'a :): I robi to naprawde szybko..

Jasnie Pani
- gratuluje sukcesow nocnikowych! To naprawde cos!Ja tez, jak tylko Misiek usiadzie sam, twardo, biegne po nocnik i bedziemy uczyc. Bo im pozniej, tym trudniej.

Alinko- straszne,ze tak Wanke zakorkowalo. A Karolowi bym nawtykala.Nie ma co sie obwiniac nawzajem. Wiele takich sytuacji jest po prostu nieuniknionych!

Kamilko, Aniu, Jasnie Pani - ja tez mysle odrugiej ciazy. Jednak u nas to jest teraz poki co klopot i trzeba sie powstrzymywac - jak bedziemy juz na swoim, bedzie pokoik dziecinny i pelen luksus to bierzemy sie do pracy :-D A za was trzymam kciuki!

Lece sie myc, szykowac,jedziemy na zakupy a potem... :ico_szoking: potem dzien proby :-)
Buzka! :*

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

12 sty 2008, 14:00

Witam w dzień wolny od pracy

Jaśnie Pani brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Lusi
Emi jeszcze sama nie siedzi więc jeszcze nie ma nocniczka

Alinko super zdjecia

Frydza ja też bym chciała w mairę wcześnie drugie dziecko żeby nie było zbyt dużej różnicy wieku, ale mog ę mieć problem z namówiemniem na to męża, on narazie nie chce drugiego dziecka, dopóki nie będziemy mieć większego mieszkania

Miałam ambitnie sprzątać ale najpierw miałam gościa, mój były szef :ico_szoking: przyjechał na kawe a teraz robie obiad i mi sie nie chce

[ Dodano: 2008-01-12, 13:01 ]
Juli trzymam kciuki

[ Dodano: 2008-01-12, 15:24 ]
DZIEWCZYNY TOŻ TO SZOK

ZAGLĄDAM DO BUZI MOJEGO SZKRABA I CO WIDZE????????????

8 ZĄBEK SIĘ WYKLUŁ :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

12 sty 2008, 17:37

Asiu kurcze Emi jak szalona leci z tymi zabkami :) ale fajnie ciesze sie....

Alinko zdjecia super ty szalona kobita jestes :-D

A moj maz wczoraj mial wrocic o 22 a wrocil o 1.30 hm...zapomnial powiedziec ze idzie na piwo z kumplami ....ech :ico_puknij: :ico_puknij: nie rozumiem czegos takiego .....i jeszzce czkawke dostal wczoraj hehhe chyba z 20 minut dobre mial i mowi.....rozumiem miec czkawke 1 h lub 2 h ale nie 5 h buahhaha :ico_smiechbig: tak isie usmialam (oczywiscie byl wstawiony ) a dzisiaj odpoczywa ( czyt. leza zwłoki w sypialni )

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 sty 2008, 18:05

Magda a moj tez lezy he he tyle,ze chory....w nocy go trzeslo,mowil,ze umiera i teraz spi z Olim....zaraz zabieram sie za sprzatanie,bo za godzine znajomi wpadaja.....dzis juz sie lepiej czuje,ale w nocy bylo mi go strasznie zal....jeszcze takiego go nie widzialam....sam mowi,ze nigdy tak nie mial.........gratuje Emi zabka,a Lusce nocnika :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-12, 17:40 ]
jednak nie przyjda znajomi ...wiec nie musze sie spieszyc he he

Juli powodzenia,choc i tak wiem,ze napewno ich oczarujesz :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

12 sty 2008, 18:56

Czolem :-D my po 2 godzinnej drzemce :ico_oczko: domek posprzatany,Wiki szaleje pelza gada itd :ico_haha_01: byly dzis obie babcie niuni bylo wpozo,JASNIE PANI to ogromne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla zdolniachy robi postepy :ico_haha_01: ALINKO super fotki widze ze poszaleliscie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ASIULKA no to dla Emi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: juz prawie Pelno zebnej dziewczynki,JULI Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość