Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

21 cze 2012, 13:01

Madleine, Ty teraz martw się o siebie i o Marcinka on najważniejszy

[ Dodano: 21-06-2012, 13:03 ]
Swoją drogą ładne imię wybraliście, teraz tak mało Marcinków... Z moją Anią deo przedszkola chodzi Marcinek to jej najlepszy kolega jest świetny, taki aparat,że :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

21 cze 2012, 13:17

o Marcinka on najważniejszy
wiem wiem,ale u mnei ciezko tak :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 21-06-2012, 13:19 ]
teraz tak mało Marcinków...
No wlasnie tez to zauwazylam a to takie ladne klasyczne imie :-) No i moj brat ma tak na imie :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

21 cze 2012, 14:03

Witam :)

Aniula
fajnie że dziewczynki takie wyrozumiałe :ico_brawa_01: Polcia chyba podobna do mamusi,co?

Madleine, myślę podobnie jak reszta, że to hemoroidy. Ja też tak miałam i co ciekawsze krwawiły właśnie jak były schowane. Jak wyłażą na zewnątrz to nie krwawią tylko cholernie bolą :ico_zly: A w razie czego test na krew utajoną można kupić w każdej aptece i samemu przeprowadzić w domu :ico_oczko:

Kurcze...tak chciałam urodzić na rocznicę ślubu i nie wyszło :ico_noniewiem: Wiem, że jeszcze mam 3 dni żeby mały nie był liczony jako wcześniak ale co tam!
W każdym razie dziś mamy 4 rocznicę ślubu. Brak mi weny, zresztą mąż mnie ostatnio z tą swoją mamuśką wkurza więc będzie tylko uroczysta kolacja i tyle :ico_noniewiem:

[ Dodano: 21-06-2012, 14:05 ]
Właśnie... dziś I dzień lata a u mnie leje i zimno :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

21 cze 2012, 14:11

W każdym razie dziś mamy 4 rocznicę ślubu.
:ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Gratuluje i wszystkiego najjjjj!
Ja mam termin dokladnie w rocznice slubu tyle,ze pierwszą :-)
Madleine, myślę podobnie jak reszta, że to hemoroidy.
Uspokoilyscie mnie...dziekuje :* A w aptece kupie test i mu najwyzej dam,albo maz bo ja oficjalnie o niczym nie wiem - wiadomo mi sie chyba wstydzil powiedziec :ico_noniewiem:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

21 cze 2012, 15:12

Aniula, Polusia jest przecudwona! Taki słodziaczek mały! No i cieszę się, że dziewczynki są dla Was wyrozumiałe! :-)

Madleine, to normalne, że się martwisz, a sczególnie w ciąży - zamartwiamy się i nakręcamy się podwójnie. Myślę jednak że ta krew nie musi zwiastować nic złego - tak jak pisały dziewczyny - trzeba sprawdzić i się zbadać. Wydaje mi się gdyby brat miał dodatkowo ból w dolnej części brzucha (jelita), to wówczas można by było się zastanawiać, a tak to pewnie nic poważnego - trzymam kciuki! :-) Rozumiem że duży Marcin będzie chrzestnym Marcinka juniora? ;)

Qanchita, wszystkiego najlepszego dla Was z Mężulkiem z okazji rocznicy ślubu! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

21 cze 2012, 15:14

Ja mam termin dokladnie w rocznice slubu tyle,ze pierwszą :-)
No to pięknie trafiliście :ico_brawa_01:
Jakby z Tymkiem udało się nam tak jak z Jolką za pierwszym strzałem, to miałabym termin na początek czerwca :-)
A w aptece kupie test i mu najwyzej dam,albo maz bo ja oficjalnie o niczym nie wiem - wiadomo mi sie chyba wstydzil powiedziec :ico_noniewiem:
Może się wstydził a może po prostu nie chciał Cię martwić :-)

[ Dodano: 21-06-2012, 15:14 ]
A jak tam Twój biały "pas startowy" pod brzuchem? Zniknął?

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

21 cze 2012, 15:41

Hej dziewuszki :-)

Madleine nie zamartwiaj się co prawda ja nigdy ie miałam krwawienia z odbytu ale wydaję mi się ze tak jak dziewczyny pisza ze to hemoroidy właśie i kup mu ten test i neich mężulek mu go da to napewno się trochę uspokoisz.

Aniula ale śłiczna Polcia nic tylko zacałować można :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja w tej ciąży to nawet torebki i japonek sobie nie kupiłam :ico_szoking: :ico_noniewiem: wczoraj chciałą sobie fajną bluzkę kupić na po porodzie ale nie jak było ją przymierzyć a skad mam wiedzieć czy bedzi eodbra pózniej tak na oko :ico_noniewiem: wiec po porodize czekają mnie zakupy a teściowa z Kajką posidzi tylko jej mleczka odciągnę a ona isę zajmię a my hyc z męzem do sklepu :-D

Qanchita wszystkiego najlepsiejszego i oby koljene lata były owocne w miłość, zdrowie, szczęście i pieniadze :-) a reszta się ułoży :ico_brawa_01:

moze ja na swoją rocznicę ślubu urodzę :-D za 5 dni mamy tyle ze drugą :-D

Dzisiaj od rana do teraz miałąm zajęcie mianowicie mama o 10 mnie obudziła bo sobie zaspałam a umówiłyśmy się że do niej podejdę :-D a później siostra przyejchałą do mnie i do 14:30 posiedziała i poplotkowałyśmy troszkę :-D a zachwilę idę z mężem do lekarza bo go kręgosłup naparza tak ze na lekach przeciwbólowych od poniedziałku jedzie i jakieś mega odparzenia mu się pod kolanami zrobiły i jakas receptę muszą wypisać na to.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

21 cze 2012, 15:49

moze ja na swoją rocznicę ślubu urodzę :-D za 5 dni mamy tyle ze drugą :-D
Oooo...to życzę z całego serca :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

21 cze 2012, 16:02

Julchik tak ma byc chrzestnym :-)
A jak tam Twój biały "pas startowy" pod brzuchem? Zniknął?
hehe niestety dalej jest i chyba nie zamierzam zniknac :-)
bo go kręgosłup naparza
ojjj wspolczuje :(
moze ja na swoją rocznicę ślubu urodzę za 5 dni mamy tyle ze drugą
Widze,ze tu wysyp rocznic mamy niedlugo :-)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

21 cze 2012, 16:13

upssss doczytałam... że to jednak nie to, ale jak już się tak rozpisałam to zostawiam posta :ico_oczko:
Dziewczyny pokaże Wam to moją białą kresko/plamę pod pępkiem.
A czy to nie jest coś tego typu, bo ponoć te brązowe przebarwienia mogą również być białe:

Obrazek Obrazek

jeżeli tak to:
Pojawia się u większości przyszłych mam – ciemna, brązowa kreska na brzuszku. Co ona oznacza? Już wyjaśniamy!
Ciemna linia na brzuszku przyszłej mamy to efekt zmian hormonalnych, jakie zachodzą w ciele kobiety ciężarnej. Zwykle pojawia się w drugim trymestrze i biegnie od pępka w dół – ku spojeniu łonowemu. Co odpowiada za jej pojawienie się? Wzrost poziomu progesteronu. Jego wysoki poziom w ciele przyszłej mamy sprawia, że w niektórych miejscach na skórze wzrasta stężenie pigmentu. Stąd ciemniejsze są brodawki sutkowe, następuje zmiana koloru warg sromowych na kolor ciemnobrunatny oraz pojawia się ciemna, brązowa linia.
Zmiany te są bardziej widoczne u osób o ciemniejszej karnacji. Ciemna linia znika po porodzie. U niektórych trwa to krócej, u innych dłużej. Jedno jest jednak pewne - skóra na brzuchu odzyska dawny kolor.

źródło: internet, babyshower

Właśnie wyczytałam, że fachowo nazywa się to LINEA NIGRA. Jest ona coraz wyraźniejsza im bliżej daty porodu. Ponoć jest ona z nami przez cały czas. Nawet jak nie jesteśmy w ciąży. Z tym, że wówczas jest w naturalnym kolorze naszej skóry.
Ostatnio zmieniony 21 cze 2012, 16:21 przez moni26, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość