Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

12 paź 2009, 19:24

isia jeszcze żeby się okazało, że Zosieńka jest zdrowiuteńka to dopiero będą super wieści :-)

[ Dodano: 2009-10-12, 19:35 ]
aha, jeszcze jedno - schudłam 1 kg :-D

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

12 paź 2009, 19:59

a paniusia że nie ma i nie wie kiedy będą...
skąd ja to znam heheheh
Magda33, super ze u Ciebie wszystko ok, mała napewno bedzie zdrowiutka, a lewatywa to nic starsznego tutaj ponoc nie robia a ja bym wolała bo tak to bym cały czas myslała czy im niespodzianki nie zrobie heheheh
a ja myślałam, że jutro już zrobią Tobie cc
tez tak myslałam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Mam do nich troche zalu no ale co zrobic :ico_noniewiem:
A mała dzis szaleje strasznie w ogole nie spi no i miałam skurcze udało mi sie drzemnąc i teraz jest troszke lepiej cos czuje ze czeka mnie dzis ciezka noc .................
Cały czas tłumacze sobie ze jeszcze tydzien temu byłam na porodówce i nawet szybko to zleciało - tak wiec dwa tygodnie i bedzie po krzyku przynajmniej znam juz date jakby co ...........
Teraz ogladałam pogode i słysze ze u Was idzie zima na całego i bedziecie miec snieg- :ico_brawa_01: nawet nie wiecie jak wam zazdroszcze a tutaj nawet jesieni nie ma tylko pełnia wiosny heheheh
No to dziewczynki dobrej nocki ja sprobuje sie jeszcze połozyc moze zasne dzis wczesniej jak o 2 w nocy - bo w głowie metlik mam i za duzo zmartwien :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

12 paź 2009, 20:07

Magda33, tez mam nadzieje ze twoja dzidzia bedzie zdrowa

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

12 paź 2009, 21:22

miałam skurcze od 16 do 20 co 15-20 min i juz myslałam,ze to juz ale powoli ustają wiec to jednak jeszcze nie teraz.

emikaw nie odpowiedziała na smsa więc ona pewnie albo rodzi albo urodziła.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

13 paź 2009, 00:09

hej kobietki

ja jak zwykle wpadłam jak po ogień , ale widze że nadal cisza i wszystkie w komplecie :ico_oczko:

u mnie jak narazie tez cisza , ani skurczy , oj od czasu do czasu coś mnie zaboli ale to normalne , mały cały czas dokucza i juz mam wrażenie ,że mu bardzo ciasno i kreci sie niemiłosiernie i od tego to mnie brzucho boli :ico_noniewiem:
ale wole jak sie kreci , niż jak musze sie wsłucjiwać , bo utnie sobie dluższą drzemke :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

13 paź 2009, 06:08

wiolaw, fajnie że wszystko u Ciebie ok :)
asika82, nie pisała Emilka? pewnie faktycznie na porodówce bo inaczej to napewno by zajrzała!!
A ja własnie wcinam sniadanie i jade do lekarza, mam na 9:20 a że Warszawa to Warszawa to trzeba odpowiednio wczesniej wyjsc by komunikacją dojechać... a autkiem juz nie jeżdże bo mi przeglądu nie podbili :| a poza tym juz ciasno za kierownicą
miłego dnia
bede tak do 7:15 zaglądac a pozniej to pewnie po 12

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

13 paź 2009, 07:03

Cześć Mamusie,
widzę isia, że dzisiaj z Ciebie ranny ptaszek :-) a to dranie z tym przeglądem :ico_zly:

wiolaw na razie cisza, ale emikaw85 coś się nie odzywa, więc może jest kolejny październikowy maluszek :ico_oczko:

u mnie noc nawet spokojna, jedna pobudka, a tak to spałam całą noc, moze dlatego, że poszłam późno spać, ale oglądałam film :-)
dziś ciąg dalszy dokuczania rwy (lekarz mnie "pocieszył", ze teraz nic się nie zrobi, ale po porodzie minie) i spojenie dość mocno boli...moze mała usłyszała, że ma głowę za wysoko i się wpycha coraz niżej hehehe :-D

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

13 paź 2009, 08:13

Witam z ranusia!!!!
Ja tez wczoraj miałam skurcze ale w koncu przeszło - mała fikała strasznie bardzp mi napiera na biodra jak leze to czuje normalnie jak sie rozciagam ale bol niemiłosierny
Zapomniałam wam wczoraj dodac ze jak mnie lekarz badał to temu drugiemu kazał mi brzuch przytrzymac w gorze zeby tetno małej sprawdzic i gdzie znalazł na samym dole na wzgorku łonowym :ico_szoking: heheheheh zatkało mnie na maksa :ico_noniewiem:
Po nocce nawet spoko teraz na noc upajam sie ciepłym mleczkiem takze spie sobie spokojnie ale głownie to dlatego ze ide spac o 2 bo albo film ogladam albo ksiazke czytam - jeszcze dwa tygodnie a mi sie zapas ksiazek polskich konczy :ico_olaboga:
miałam skurcze od 16 do 20 co 15-20 min
stawiam na ciebie jako na kolejna takzepatrz tam jako :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Magda33, a ty sie nie smiej heheheh bo potem moze w koncu ciebie ruszy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

13 paź 2009, 08:16

Magda33, a ty sie nie smiej heheheh bo potem moze w koncu ciebie ruszy
Sabcia już by mogło :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

13 paź 2009, 08:32

Magda33, kurna u Ciebie jeszcze tylko 4 dni :ico_brawa_01: byle nie wiecej tego ci zycze z całego serduszka

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość