askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

15 gru 2010, 14:15

ja dzis musze zrobic pierogi, bo pozniej nie bedzie juz czasu...a mam taki paskudny humor, ze nie wiem co z nich wyjdzie...jestem wsciekla na caly swiat... :/
co do dziury w dziasle to wczoraj bolalo, a dzis rano wstalam jak nowo narodzona:D nie wiem co ta kobieta tam wyprawiala widzialam tylko w odbiciu w lampie, ze krew sie ze mnie lala jak nie wiem...sciekala mi po brodzie;) ale dzis jest juz swietnie...mala dziurka i nic nie czuc:)
Atka jak nie masz humorku to tym bardzij tu wpadaj sie pozalic:) czasem to pomaga!
Agucha zima przed nami jeszcze pewnie baaaardzo dluga to sobie piec razy zdazycie odbic:)

atka_1987
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3544
Rejestracja: 22 mar 2009, 16:47

15 gru 2010, 17:27

hallo :D
Atka jak nie masz humorku to tym bardzij tu wpadaj sie pozalic:) czasem to pomaga!
tylko moj brak humoru nie mam zadnejprzyzyny. po prostu nie mam na nic ochoty.

dzis z nudow zrobilam niespodzianke dla mojego M. i upieklam mu krowke- juz na niego czeka. ale on pozno wroci do domu, bo na poludnie.

prezenty juz dla wszystkich kupione hurrra i jest juz spokoj.
co do dziury w dziasle to wczoraj bolalo, a dzis rano wstalam jak nowo narodzona:D nie wiem co ta kobieta tam wyprawiala widzialam tylko w odbiciu w lampie, ze krew sie ze mnie lala jak nie wiem...sciekala mi po brodzie;) ale dzis jest juz swietnie...mala dziurka i nic nie czuc:)
ohoho. ale wazne ze juz wszystko ok.
U mnie sniegu nie ma,ale jest mroz. wrrr

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

15 gru 2010, 20:09

Atka ale to nie ma znaczenia czy nie ma czy ma przyczyne...ja tez od pewnego czasu wsciekam sie bez przyczyny...klne jak cholera...dzidzi pierwsze slowa to beda przeklenstwa;) wszystko mnie wkurza i wszystko mnie zlosci...poczawszy od sniegu a skonczywszy np na tym ze ktos sie do mnie niepotrzebnie odezwie...
Takze rozumiem cie doskonale....ale chyba nawet jak sie wypisze czy wpowie ten brak ochoty na nic to moze pomoc:)

A teraz boli mnie zab po drugiej stronie!!!!! ale w tym to ewidentnie mi sie dziura zrobila:/ jasny gwint....dobrze, ze na pon mam kolejna wizyte...

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

15 gru 2010, 22:10

Matko ale macie nastroje :ico_olaboga: Deprecha zimowa was dopadla czy co?Ja jutro szaleje z pierogami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wigilje tradycyjnie rodzinnie a swieta sami znajomi :ico_brawa_01: nas odwiedzaja wiec szykuje sie jedzonko i picie i znowu kilka kiloskow przybedzie :ico_wstydzioch:

agucha44444 Sanostol ma duzo wit.D a czy tran mozesz kupic w aptece nie wiem warto spytac a nawet jak co to Ci zamowia.Cytrynke podaj Dawidowi.Moja to lubi tak lizac i slyszalam ze dzieci lubia lizac cytrynke to duzo daje.A moze masz banki to cudna sprawa polecam.Ja mojej kupilam takie bezogniowe wszystko jak reka odjol przechodzi Polecam tez do cyckania Echinacea ale niektore dzieci sa uczulone lub "Esberitox"tez na naturalnych srodkach i jak cos sie zaczyna podac 2 tab.na wieczor i dziecko wypaca.U mojej to dziala.Jedyne to nie wiem od ilu to jest latek bo juz ulotke wywalilam

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 gru 2010, 10:33

a my z prezentami jeszcze daleeekoooo jestesmy, jak zawsze zreszta...
na wigilie i 2 swieto mamy byc u tesciow, bo prawdopodobnie siostry P. przyjada z mezami i dziecmi... A 1 swieto postanowilismy spedzic sami :-D

Awatar użytkownika
joruba
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 wrz 2009, 10:46

16 gru 2010, 12:30

Agucha 44444, szukałaś tranu z rekina, ja znam ecogal - to jest tran z rekina grenlandzkiego w kapsułkach ale zawartość kapsułki można przelać na łyżeczkę :-)

Awatar użytkownika
agucha44444
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 21 maja 2008, 09:06

16 gru 2010, 14:42

ja znam ecogal - to jest tran z rekina grenlandzkiego
a gdzie to moge kupic

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

16 gru 2010, 15:21

joruba witaj na naszym watku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Czy mieszkasz w Niemczech czy sie do nas wybierasz?Napisz co porabiasz?

A co to za roznica z jakiego rekina? :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

16 gru 2010, 17:16

joruba witamy na forum:)

jejku snieg dzis pada juz kilka godzin....mam nadzieje, ze przestanie niedlugo...ja nie chce zimy... :/

atka_1987
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3544
Rejestracja: 22 mar 2009, 16:47

16 gru 2010, 19:14

hej. ja msylalam ze wpadne i bede musiala nadrabiac,a tu cos cicho nununnu
ja wpadlam w szal sprzatania, swieta ida wiec trzeba mieszkanko doprowadzic do ladu.
a jak u was samopoczucie??

[ Dodano: 2010-12-16, 18:14 ]
jejku snieg dzis pada juz kilka godzin....mam nadzieje, ze przestanie niedlugo..
u nas tez pada od 2 godzin :-D huhuhu

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość