Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

23 wrz 2008, 12:48

Cześć dziewczyny :-D

w sumie nie wiem, dlaczego nigdy tu nie zaglądałam jak już prawie dwa lata jestem na TT :ico_wstydzioch:

mam synka czterolatka, ma na imię Adrian a urodził się 6 kwietnia. Jest naszym pierworodnym :-D . w sumie kochane dziecko i bardzo mądre, świetnie zaakceptował siostrzyczkę- jesteśmy pod wielkim wrażeniem siostrzano-braterskiej miłości.
ale jest z niego też niezły uparciuch :ico_olaboga:
chodzi do przedszkola- tzn jest zapisany więc można powiedzieć , że chodzi pól na pół- jestem w domu z Julią zatem czesto zostaje z nami :ico_wstydzioch:

chciałabym pójść z Adriankiem do logopedy, bo zauważyłam, że nie właściwie wymawia niektóre głoski typu s,z, ć - mieszkamy pod Wrocławiem, być może mogłybyście mi polecić jakiegoś dobrego specjaliste we Wrocławiu.... będę bardzo wdzięczna :ico_sorki:

nie wiem czy uda mi się "wbić" w Wasze tematy, ale jeżeli pozwolicie to spróbuję :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

23 wrz 2008, 13:10

Aga78, serdecznie witamy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i zapraszamy do klikania,służymy dobrą radą!.Mam nadzieje że mój mały tez kiedys doczeka sie rodzeństwa i bedzie super starszym bratem,co do logopedy to niestety nie znam nikogo...ale jak cos sie dowiem to napisze.

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

23 wrz 2008, 13:26

Dzięki aga216, :-D :-D , właśnie się umówiłam z kobietą-logopedą na jutro na rozeznanie- ponoć ma to być zabawa , więc zobaczymy co z tego wyjdzie

wstępnie powiedziała, że to przez to, że kaszę butelką pił długo :ico_wstydzioch: na szczęście nie ma krzywego zgryzu, tak powiedziała stomatolog, jak byliśmy na pierwszym przeglądzie uzębienia :-D

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

23 wrz 2008, 16:23

Aga78, witaj
tak u logopedy wstępne badanie jest poprzez zabawe , pamiętam jak byłam z moim starszym synem na pierwszej wizycie , pani rozkładała klocki z rysunkami i kazała je nazywać :-D :-D :-D

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

23 wrz 2008, 16:35

Mam nadzieje że mój mały tez kiedys doczeka sie rodzeństwa i bedzie super starszym bratem,
myślę, że super starszym bratem będzie- to na pewno, ale jak mamusia nie zadziała to się nie doczeka :-D

[ Dodano: 2008-09-23, 16:38 ]
normalnie przeżywam tego logopedę :ico_noniewiem: zastanawia mnie jak długo taka terapia będzie trwała ....ach... czasem to nachodzą mnie myśli, że jakoś tak słabo dbam o te moje dzieciaczki :-( po co dawałam mu tak długo butelkę :ico_puknij: tylko z własnej wygody

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

23 wrz 2008, 20:09

normalnie przeżywam tego logopedę :ico_noniewiem: zastanawia mnie jak długo taka terapia będzie trwała ....ach... czasem to nachodzą mnie myśli, że jakoś tak słabo dbam o te moje dzieciaczki :-( po co dawałam mu tak długo butelkę :ico_puknij: tylko z własnej wygody
Aga78, napewno jesteś najlepszą mamą na świecie dla swoich dzieci i nie wymyślaj głupotek :ico_oczko:
terapia trwa różnie to jest zależne od treningów od stopnia "uszkodzenia" , mój Piotrek mówił słabo i u mnie w rodzinie teściowa nie mówiła R i to też ma znaczenie i do tego Piotrek miał krótkie wędzidełko i my chodzimy już 2 i pół roku co miesiąc , ale ja widze ogromną poprawę

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

23 wrz 2008, 20:48

Lady, wielkie dzięki za słowa otuchy :ico_sorki: teraz przy dwójce dość często łapie się na tym, że nie panuje nad dzieciakami, hmmmm ale za to przy jednym więcej panikowałam :-D :-D

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

25 wrz 2008, 08:27

nawet nie pwoeim jak mi wstyd jest ze tak rzadko tu zagladam :ico_nienie: :ico_olaboga: :ico_wstydzioch:


ale dam wstepne na przeprosiny :-D

:ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

25 wrz 2008, 08:42

mal, no gdyby nie to wstępne to bym sie pogniewała normalnie :-D :-D :-D :-D :-D

wiem kobieto że czasu masz malutko , wpadnij czasem do nas napisać jak tam twoja panienka Zuzanka ? :-D

Awatar użytkownika
aniadavid
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 80
Rejestracja: 16 mar 2007, 16:42

25 wrz 2008, 09:29

Witajcie po malej przerwie :-)
Bylismy na wyjezdzie, trafilo mi sie spotkanie klasowe po 10 latach od zakonczenia liceum. Przyszlo pare dziewczyn i milo spedzilysmy czas. :ico_haha_02:
Przez te dni maly znow sie odzwyczail od przedszkola i dzis rano stwierdzil ze zardzewialy mu oczka :-D :-D Usmialam sie okropnie :ico_haha_01: :ico_haha_01:
No i dzis w przedszkolu byl placz :ico_placzek:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość