Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 sie 2007, 23:27

-indigo- pisze:Niby mówią, że wygląd to nie wszystko, ale uważam, że dużo. Jak człowek dobrze się czuje w swojej skórze to chce się żyć.

zgadzam sie w 100%.... uwielbiam dobrze wygladac i czuc sie atrakcyjnie hihi i fajnie jak inni tez to zauwazaja hihi
gratuluje kamilko powrotu do normalnosci hihi
ja nawet w ciazy dobrze sie czulam.. :ico_wstydzioch:

asiulka wspolczuje tego placzu malenkiej.. moze rzeczywsice zimno jej w kapieli.. nasz uwielbia wode ale prawie zawsze po wyciagnieciu rozlega sie ryk.. ale zaraz po opatuleniu mija.. co do przewijania to tez spokojny.. tylko strasznie nozkami przebiera i musze pilnowac zeby w kupe ich nie wsadzil hihi

ja cwicze miesnie kegla.. nam tutaj kazali od razu po porodzie podczas kazdego karmienia.. wiec cwicze, hihi
a z trzymaniem moczu nie mialam porblemu podczas ciazy ani teraz hihi ale taka systematyczna w tych cwiczeniach nie jestem hihi :ico_nienie: :ico_wstydzioch:

co do powrotu do pracy.... ja dopiero w czerwcu wracam.. choc tez mi sie nie chce... praca jest na lajcie.. ale malo ciekawa i nudna.. tyle ze tutaj ciezko o cos lepszego.. i nie powinnam narzekac bo zle nie mam.. i skoro wybralam zycie za granica to na razie musze sie cieszyc taka robotka.. hihi albo wziac sie za siebie solidna.nauke jezyka kursy itd i szukac czegos lepszego....

kamilka no to super ze kolejna imprezka (chrzciny) sie szykuje hihi
u nas dopiero na boze narodzenie.. :ico_noniewiem:

no to zmykam pod prysznic poki leos spi.. niedawno zasnal na brzuszku.. bpo krecil sie i marudzil i dopiero w tej pozycji usnal bez porblemu.. potem adas biegal do niego co chwile sprawdzac czy spi.. bo wiadomo ze na brzuszku niebezpiecznie.. ale juz go przekrecil wiec spokojnie siedzimy i pijemy (ja wode) a adas piwko hhihi

zmykam juz.. jutro imprezka sie szykuje u nas
grillowanie i znajomi hehe
pozdrawiam papa

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

04 sie 2007, 09:28

Witamy z rana maly spi a ja jem sniadanko przy kompie
Asiu mam nadzieje ze u ciebie lepiej bo u mnie nie :ico_oczko: obraza trwa hehe a ja mam to w nosie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 sie 2007, 12:04

Siemanko :-D w nocy byla jazda z cycem horror :ico_olaboga: tak plakala ze chyba caly blok niunie slyszal :ico_olaboga: takze moja niunia musi 1 karmienie miec cyce a drugie flache i wtedy jest dobrze :-D to wtedy cycory sa pelne i mala sobie poje i spi :ico_oczko: ,wszystkie sposoby wyprobowalam co radziliscie!!

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

04 sie 2007, 12:07

Halo halo :-)
Dziewuszki - dzieki za słowa otuchy. Mam nadzieje ze mi wytna te kamyki bo sie wykoncze i wygryze dziury w dywanie :-)
Co do wyglądu - prawda - niby nie jest najwazniejszy.. ale ja zawsze przywiazywałam do niego wielka wage.. W koncu to ubiorem, stylem, dodatkami wyrazamy w jakis sposob siebie. Poza tym jak czujez sie dobrze w swoim ciele to wszyscy Cie dobrze postrzegaja :-) Wiec ja od poniedziałku zabieram sie za biegi..
Dzis rano o Młody dał popis pomrukow.. wiec od 6:30 drzemalismy sobie w trojke.. O 7 wzielismy Malego do łozka,zeby sie nim troche pozachwycac.. A o 8 przyjechał brat Krzysia.. bo mieli na ryby jechac :-) I otworzylismy mu tacy wymemłani, ja w galotach, z fryzurą - jakby mnie pradem potrakowali.. I poranek na wariata. Chłopaki pojechali na łodke na jeziorko poszalec,a ja poszłam na zakupoy i spacer.. A po poludniu bierzemy sie za pichcenie na chrzciny :-)
Uciekam, bo moj Bąk zaraz włączy syrene na papu :-) A po wczorajszej pyralginie nie moge karmic piersia dobe wiec cyce mam jak arbuziątka :ico_noniewiem: uff.
Buzka :-*

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

04 sie 2007, 13:31

my dzis spalismy wszyscy w trojke do 12 :ico_szoking: :ico_szoking: od 6 rano wszyscy na jednym łóżku :-D dobrze,ze duze kupilismy :-D

ja od przyszlego tygodnia bede dwa razy w tyg na basen biegac, bo do figury sprzed ciazy to mi jeszcze daleko, a inne formy aktywnosci fizycznej do mnie nie przemawiaja :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Mam pytanko... ile dawaliscie ksiedzu za chrzest?? bo ja sie w koncu musze wybrac, a na cenniku "co łaska" to ja sie nie znam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 sie 2007, 13:36

Jasnie Pani my tez spalismy wszyscy razem do 11 :-D u nas jest za chrzest 20zl i tyle dam nic wiecej bo za slub zdarli z nas i co chwile cos im nie pasilo z papierami :ico_zly: itd to nie zamiezam dawac wiecej :ico_oczko: ,wiecie co rano mala zjadla cyce :-D i teraz sie obudzila i cyce jak balony i znowu zjadla grzecznie oba :ico_szoking: :-D to moze juz bedzie ok!!! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

04 sie 2007, 13:36

Ohoho.. jakie tu pustki. JA popstrykałam Miskowi fotki w trakcie zabawy na macie od chrzestnego :-) hihi.. Oto moj teletubis :
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dobra.. dobra.. juz niemecze tym moim Brzdacem :-)

[ Dodano: 2007-08-04, 13:39 ]
Co do cennika koscielnego - ja nie dalam NIC. A bylam taka skapa bo ja tej cholernej biurokracji koscielnej niecierpie.. Zdzieraja za wszystko, od kazdego i praktykują naciagactwo.. Moge dac po chrzcie kopertke- z kartka- z podziekowaniem.. I tyle. :ico_noniewiem:
Wiem.. okropna jestem. Ale wierzaca - tyle ze po swojemu..

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 sie 2007, 13:47

JULI sliczny TELETUBIS :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a mata rewelacja :-D ,zgadzam sie z Toba ta biurokracja koscielna jest okropna :ico_zly: :503: :502: :504:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

04 sie 2007, 13:54

A to ostatnia fota z bombowymi zabkami od Krzysia brata - przwiezli taka wieeelka zabuche i jej malutka zabke bobasa :-) A Misiek przy nich taki maluski :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

04 sie 2007, 13:58

Witajcie! Zaraz Was poczytam, ale najpierw muszę o coś zapytać i będę czekać na odpowiedź. Otóż Helence wyskoczyło coś na lewej rączce (przedramieniu). To coś jest czerwone (pojedyńcze) i jak tego dotykamy to wyczuwamy zgrubienie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Nie jest to bolesne, bo gdy dotykamy to malutka nie reaguje. Czy któraś z Was wie, co to takiego i czy którejś bobas to miał???? Próbowałam dodzwonić się do swojej położnej środowiskowej, ale dziś sobota i nie odbiera.... Zaraz więc ogarniemy się trochę i jedziemy do szpitala, mam nadzieję, że lekarz ją obejrzy, bo w moim szpitalu nadal strajkują :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

A tak w ogóle, to dziś o 16.45 Helenka kończy miesiąc :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość