Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

23 cze 2008, 22:37

M0rD3CzKa, te już widziałam :-D Coraz wchodzę sobie tam sama (i bez zaproszenia :P ) i oglądam :-)
M0rD3CzKa pisze:ale nie dałam mu bo co jakby to jakaś księżniczka była :-D a przecież on swoja ksiezniczke juz ma :-D
właśnie!! I tak trzymaj :-D bo księżniczka fącha strzeli i będzie po zawodach :ico_oczko:
A ja idę spać, bo samej z sobą to tak raczej nieciekawie sie klika... :ico_noniewiem:
Papapa

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

24 cze 2008, 10:02

Cześc dziewczynki!

Frekwencja się powiekszyła no no :ico_brawa_01:

Mróweczka brzuch pierwsza klasa, no iw końcu założyłaś sobie suwaczek :ico_brawa_01: , już nie moge sie doczekac jak wkleisz zdjecie z USG :-)

Ale u nas ta pogoda mnie dobija, bo jest normalnie zimnica, dziś np. jest 14 stopni i wieje, wczoraj było to samo, wy rozkładacie baseny a u mnie basen stoi kupiony i czeka :ico_zly: , ale nad morzem to zawsze jest do nonono, pół lata albo piżdżi albo pada, ech, tylko turyści porozbierani :ico_puknij: , dlatego łatwo rozróżnić kto jest turysta a kto kołobrzeżanin, tamci rozebrani jakby było 30 stopni w cieniu :ico_noniewiem:

wczoraj tak było do nonono,ze nawet na cmenarz do taty nie poszłam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: , ale sie bałam,ze mnie przewieje :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-06-24, 10:04 ]
moze juz nie obchodzimy tu miesięcznic to i tak stawiam :ico_tort:

[ Dodano: 2008-06-24, 10:07 ]
Delicja ty sie nie przejmuj kochana, Oskar to najchętniej jadłby tylko kindery :ico_wstydzioch: ,a jak nie zje obiadu to już się n ie przejmuję i po prostu nie je i tyle, potem mu daję jakąś kanapkę albo danonka, najlepiej to się nie przejmować, dziecko nie jest głupie, jak bedzie naprawdę głodne to zje, a jak Oleńka lubi jogurty to niech je, aż jej się znudzą i tyle :-)

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

24 cze 2008, 11:29

witam :)
dopiero wstalismy :-D
kawkę piję i na spacer zmykamy ..

[ Dodano: 2008-06-24, 13:11 ]
wiecie co... nie pasuje mi liczba postów... :ico_noniewiem: mialam ponad 3000... a mam niecale 2... sprawdzilam sobie swoje posty w profilu i ... usuneli wątek jak byłyśmy w ciazy razem z naszymi postami chyba :ico_noniewiem: albo ja jestem slepa :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

24 cze 2008, 13:35

M0rD3CzKa, no niestety zrobili porządki i mamy mniej postów. ALe to już dawno :-)

caro moja Oleńka tak od niedawna stała się niejadkiem, mam nafdzieję że to przejsćiowe

ona nawet woli nutramigen od zupy :ico_szoking:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

24 cze 2008, 13:37

no to przeoczyłam :-D nie było mnie dość długo :-D
Delicja... przejdzie jej wazne ze w ogole cos zjada...a Ty juz przestan sie zamartwiac bo oszalejesz ;)

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

24 cze 2008, 13:43

no martwię się troszkę, bo ciągle tylko by jadła mleko z kaszą i danonki. No a gdzie tłuszcze zwięrzęce????gdzie mięsko????:(

[ Dodano: 2008-06-24, 13:45 ]
chociaż taki danonek i mleko tez tłuszcz, no ale cóż to za tłuszcz w tym mleku jak to tylko jakiś hydrolizat???

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

24 cze 2008, 13:46

widocznie teraz potrzebuje białka z mleczka :P a jak bedziesz ją zmuszała do jedzenia czegos czego nie chce to bedzie jeszcze gorzej..Kacpo mial tak miesiac a teraz znow wsuwa wszystko.A Natalka od jakis 7 lat nie jada miesa i jest okazem zdrowia tak wiec cierpliwosci... napewno za kilka dni jej przejdzie...ale probuj ..a moze jak Ty jesz obiad to z Twojego talerza cos by skubneła??

[ Dodano: 2008-06-24, 13:46 ]
a na co jej tłuszcz?? tłuszcze są niezdrowe :-D

[ Dodano: 2008-06-24, 13:47 ]
Delicja a probowalas jej zupe dawac w butelce tak jak mleko??

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

24 cze 2008, 13:53

z mojego talerza a i owszem, ale rozwalać po dywanie :-D
wczoraj ugotowałam zupę, i podałam w butelce. Cwaniak najpierw powąchał, wziął nieśmiało do buzi, jeden łyk i koniec :ico_noniewiem: pisk, walka machanie rękami :ico_noniewiem:

no mam nadzieję, że jej wreszcie przejdzie.

A Natalka czemu nie je mięska???nie lubi????

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

24 cze 2008, 14:08

cześć laski :-) Ja tylko na chwilkę, dopiero nam światło włączyli, bo jakaś awaria była i biorę się za robotę.
Co do jedzenia to Julka też czasem ma takie dni, że nic nie chce, wszystko na nie! Tylko pije i chrupki wcina. Ale jak zacznie nadrabiać, to je więcej niż ja. Może Oli w te upały nie chce się jeść? Narazie Delicja się nie martw. jak już tak się martwisz, to najwyżej daj jej jakieś witaminy, np vibovit do picia, to może spokojniejsza będziesz :-) Dziecko nie da się zagłodzić.... Albo, kurczę, zmień jej menu?? A Julka np nie lubi nie przyprawionych dań... Musi być kostka rosołowa, sól, pieprz i takie inne, może Ola też wolałaby tak? Spróbuj pokombinować :ico_noniewiem: A jak i to nie pomoże to musisz zacisnąć zęby i się po prostu z tym pogodzić. Mojej sąsiadki dziecko jak było w takim wieku, to żywiło się głównie bobo-frutami i chrupkami, bo nic innego też za chorobę do ust nie chciała wziąć, a teraz ma 9 lat i zdrowa jak ryba :-)

M0rD3CzKa, widzisz, długo czasu byłaś dwutysięcznik, a teraz znowu jesteś mądra głowa :-D :-D W końcu Cię docenili :-D

No ja zmykam, bo mnie noc zastanie a roboty mam multum. Naraziu

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

24 cze 2008, 14:10

Delicja nie martw sie, Mordka dobrze mówi, jak nie chce to nie, a za miesiac moze być zupełnie inaczej, głowa do góry :-)

[ Dodano: 2008-06-24, 14:12 ]
Kolka pisze:A Julka np nie lubi nie przyprawionych dań


u nas dokłądnie tak samo, dlatego nie lubi dań słoiczkowych, tylko nasze, jego najulubiensze to spagetti

[ Dodano: 2008-06-24, 14:13 ]
Kolka pisze:dopiero nam światło włączyli


jrzu jak światła nie ma to po prostu wariuję, jak kiedyś Ci ludzie żyli :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość