kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

30 mar 2007, 21:37

a ja oczywiście walnęłam o zdjęciach pod orzechem, a ich nie zrobiłam :ico_wstydzioch: z piaskownicy i9 może z jutrzejszego spaceru wkleje do niedzieli na bank :-D jeszcze mi ktoś wierzy na tym wątku? :ico_haha_01:
Fela ja mysle, że ty, bidulko, dostałaś przeziębienia od sexu przy otwartym oknie :ico_haha_01: pogoda zdradliwa :ico_oczko:
co do podrózy to moze nie będzie tak źle, jak konrado zaśnie to kłopot z głowy. mnie najbardziej wkurza, ze siedze z tyłu, kuba sobie słuch radia, a ja spiewam, tancze, recytuje na tylnym siedzeniu, a on ma płacz lenki w nosie :ico_noniewiem:
Gosia, ja tez musze sie wybrac do ginekooga, sąsiadka, jak sie we wtorek okazało, ma mięśniaka 1,8 mm czy jakoś tak i ja już, jako klasyczny hipochondryk, też zaczynam coś niepokojącego odczuwac :ico_oczko: ale masz scęście, ja pracuje 5 dni przed świętami, na szczęście chociaz mam w czwartek i piątek od świetlicy wolne :ico_oczko: i bardo sie ciesze, ze Tomek już prawie zdrowy i, że choroba nie rozwinęła sie w jakieś paskudne choróbsko. a szczepisz na sepse, bo juz wariuje, nie wiem, szczepic czy nie?
Delfinka, baw sie dobrze, odpocznij troszke jak będziesz miała Mame pod ręką, a Mayusia, ma super ten jeździk :ico_brawa_01:
Kasiulka, rzeczywiście masz do porodu jeszcze 3 tygodnie, nie martw sie, urodzisz w terminie, diecuszko już na pewno wie, ze mamuska sie wścieknie jak wydzie później i szykuje sie za 18 dni do ujrzenia rodziców :ico_oczko:
Emilka_M, no to już męża na prwko wysyłaj :ico_oczko: ja to mam wygodny tyłek, prawka nie mam, a w samochodie zawsze z tyłu siadam, kuba sie wkurza i truje mi, ze to nie taksówka, ale co zrobić juz jestem taka wygodna :ico_haha_01:
Julie :ico_brawa_01: załatwiłaś sprawe listów po mistrzowsku :ico_haha_01: też sie właśnie zastanawiałam, cy jeszcze cokolwiek do ciebie dochodzi :ico_oczko:
Lucy przyznaj sie ile zjadłaś tej zapiekanki? :ico_oczko: pewnie dużo, bo nie ma cie na TT...możesz sie ruszac? :ico_oczko: ja zawsze mówiłam, ze dziecko tyle potrzebuje, ale nikt mi nie wierzyl :ico_haha_01:

a co do mojego męża, to przychylam sie do wypowiedzi, ze zgłupiał z tym panem irkiem :ico_puknij: :ico_oczko:

lenka ju spi, a kuba jeszcze walczy z płytami karton-gipsowymi :ico_oczko: ide juz na góre, a tam netu niet :ico_oczko:
dobranoc, pchły na noc :ico_oczko:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

31 mar 2007, 10:04

witam! ja dzis pierwsza :ico_haha_02:
maly ma straszny katarek ktorym zarazil sie ode mnie :ico_placzek: naszczescie nic go nie moze powstrzymac przed jedzeniem wiec mam nadzieje ze szybko sie upora z tym wstretnym przeziebieniem :ico_noniewiem:
jutro jedziemy ogladac mieszkanko kobitki trzymajcie kciuki zeby bylo ok :-D
milej soboty i do sklikania pozniej :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

31 mar 2007, 10:58

ojej teraz nathanka kolej :ico_chory: naprawde ta pogoda zdrasliwa....zapiekakan wyszla dobra,ale dalam za malo przyraw :ico_wstydzioch: prawie wcale i teraz jak sobie nakladamy to trzeba sobie samemu sypac he he ....ja sie jak zwykle objadalam,a pote sie dziwie czemu mi tylek tak urosl hihi takze kasiaa masz racje ....kasiaa :ico_brawa_01: dla meza za wrazliwosc :-D pan irek to ma fajnie

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

31 mar 2007, 12:43

Julie to ta baba dalej ci dziubie poczte??? Myslalam, ze to sie juz dawno skonczylo. Podobno jak dzieci maja katar to trzeba na spacerek wyprowadzac, bo na swierzym powietrzu latwiej im sie oddycha. Powodzenia z mieszkaniem i oczywiscie,poniewaz wiem jaka to ciezka praca szukanie mieszkania, bede trzymala kciuki caly dzien (na szczescie nie mam nic innego do roboty)

Lucy jedz ile wlezie!!! Potem mozesz juz nie miec okazji mowic, ze "to przeciez dziecko wszystko zjada". To samo tyczy sie spania Kasi.k. Ja jem i spie ile tylko dusza zapragnie :-D

Emilka ja mam z samochodem to samo, bo tez tylko ja mam prawko, ale moze ta podroz Feli nie bedzie taka straszna. W koncu Konrad to z tych grzeczniejszych to dadza sobie rade :ico_oczko: Poza tym to Fela nie masz pojecia jak ci zazdroszcze powodu przeziebienia. Ja przez najblizszepewnie trzy miechy moge o tym pomarzyc :ico_oczko:

Kasiaa79 jak mi jeszcze napiszesz, ze Kuba placi temu panu Irkowi to pomysle, ze on sie do swojego procesu beatyfikacyjnego przygotowuje. Ja nie zazdroszcze specjalistom, ktorzy beda remontowac moje mieszkanie, bo strasznie upierdliwa jestem i jak place to chce, zeby wszystko bylo tip top

Wlasnie, z ta sepsa to terasz szalenstwo w Polsce sie rozpetalo!!! :ico_olaboga: szczepionki podobno strasznie drogie i nie scchodza to sluzba zdrowia propagande sieje. Jak za starych dobrych czasow... :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

31 mar 2007, 13:43

jasnie pani straszne z ta sepsa,mama ciagle mi mowi o jakis nowych przypadkach i ja sie zaczelam troszke bac,bo u mnie to niewiele trzeba i panika gotowa :ico_olaboga: dobrze,ze sie wysypiasz i najdasz :-D tak trzeba....ja tez mowie,ze dzidzia potrzebuje ...a co ....

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

31 mar 2007, 13:51

Jasnie Pani :), z bólem serca stwierdzam, ze TAK, pan Irek u nas sobie dorabia, a mój mąż chyba jakieś grzechy chce siebie zmyc :ico_haha_01:
Julie, trzymam kciuki za mieszkanie, ja już sie będziecie wprowadzac to podeśle ci słynego pana Irka :-D lenka tez tak ma, ze moze byc obłożnie chora, ale wcina wszystko :ico_oczko:
Lucy, no wiedziałam, ze brzusia tuczysz :ico_oczko: dobrze, dobrze, tak trzymac :ico_brawa_01:

nie wiem, co o tej sepsie myslec, bo tych szczepionek jest mnóstwo, w zależności od rodzaju szczepu i no i co tu zrobic. czekam na opinie Gosi, bo ma mądre przemyślenia na temat szczepionek :ico_oczko:
Jasnie Pani :), myślisz, ze to propaganda? bo ja juz sama nie wiem...

dzis mój Tatuś ma 51 urodziny, od lenki dostał chałwe i "Polskiego wędkara" od nas gin, a teraz czekamy, kiedy nim poczęstuje, jak sępy normanie :ico_haha_01:
w domu wielkie sprzątanie, dla kogo wielkie, dla tego wielkie, mój brat na przykład, pojechal se dziewczyną do sulejowa na grila :ico_puknij: a mamusia nic, nawet im kurczaka dała, a jak zeszłam z lenką na dół o 10 to oczami przewracała, ze spimy, a tu tyle sprzątania. dlaczego, młodsze rodzeństwo awsze ma lepiej?????? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-03-31 ]
kurcze, jak mi litery zjada, musze chyba klawiature wyczyscic

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

31 mar 2007, 14:00

poczytalam ,ale musze leciec na miasto,bo t chce telewizory ogladac :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

31 mar 2007, 14:08

Dzien dobry...

Obiecała, że zajrze wieczorem ale po tym robieniu bigosu (diabeł mnie podkusił :ico_zly: ) byłam tak padnięta, że tylko marzyłam o ciepłym łóżeczku... ale moje dziecię miało inne plany i dało wczoraj czadu...

Julie biedny Nathanek... ucałuj go gorąco ode mnie... i zycze szybkiego przegonienia katarku... i trzymam kciuki za mieszkanie...

Gosia cieszę się, że u Tomeczka lepiej... i niech już tak zostanie...

Kasia nie wiem dlaczego, ale jakoś jeszcze ci wierzę w te zdjęciowe zapewnienia... albo bardziej wierze w moc pasa Ilonki, hihi...

Jasnie Pani a ja mam kandydata do zabawy w pszczólki pod ręką, a przez te paciorkowce itp. połozna prosiła abysmy do porodu sobie odpuscili :ico_placzek:

Emilka jak super, ze juz masz neta i możesz z nami klikać :ico_brawa_01: prosze powklejaj nowe foteczki Twoich pociech...

Delfina życze miłego czasu z mamą i rodziną... ale potem wracaj szybciutko do nas...

Lucy nie jest dobrze z ta sepsą, ale przeciez w UK tez nie :ico_olaboga: najwazniejsze to samemu zachowac higienę a lekarzy i pielęgniarki to kontrolowac i obserwowac co robią...

Fela przygotowujecie się już? A ja ci powiem, że mój mąz się uparł i na 99% bedziemy jechali samochodem do Polski :ico_olaboga: nawet już obmyślił trase, postoje itd. że nawet nie mam argumentu przeciw...

Martucha nie ma co, dałas czadu z ta agencją... dobrze, że to Irlandia, bo w Polsce to już byś pewnie usłyszała co szacowna pani o tobie mysli...

Madziorka a kiedy ty dokładnie lądujesz w Polsce i na jak długo?

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

31 mar 2007, 15:14

witam was kochane :-D
kasiaja juz dawno z konradem z tylu nie jezdze.sadzam go do fotelika i sama na przod ide.i od tej pory jak on sam siedzi z tylu to zrobil sie grzeczniejszy w samoch,bo wczesniej to wymyslal tylko i na rece do mnie chcial.i tak samo jak ty tylko wymyslalam zeby go zabawic.teraz mam problem z glowy jedynie co mu smoka podam jak na podloge zrzuci.albo glupie miny porobie zeby sie posmial :ico_haha_01:
sprobuj tak z lenka i zobaczysz jak ona zareaguje.

piszesz ze mlodsze ma lepiej,nie uwazam tak.ja bylam najmlodsza i wcale nie mialam lepiej :ico_placzek: niz moj brat.moze to faceci maja lepiej bez wzgledu czy sa mlodsi czy starsi.toja zawsze pomagalam mamie we wszystkim a moj brat albo ogladal tv albo do dziewczyny chodzil i tam dywany trzepal :ico_puknij: ach taki nasz los kobiet :ico_zly:
kasik przygotowania jak do kazdej podrozy,jakos nic specjalnego.od nas do dover jest 2 godz tak wiec przetrzymam konrada z popoludniowa drzemka do 3 i pewnie usnie w trakcie jazdy.a potem jakos poleci...musi... :ico_haha_01:
zdradz troche planu waszej podrozy,moze cos zmalpuje :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

31 mar 2007, 16:06

fela fajnie z ta podroza macie,ja dopiero pod koniec sierpnia,jak juz paszport dostaniemy....moglabym sama pojechac,ale jakos nie wyobrazam sobie tego teraz....przede wszystkim ,kto by torbe nosil ? :-D ja wlasnie wrocilam z miasta(gdzie mamy 15 min w jedna strone)i jestem wykonczona....sama nie wiem czy to moj brzuch,czy moje lenistwo?ale chyba to drugie,bo t nie jest w ciazy,a tez siedzi i nie ma na nic sil he he....tylko telewizory oglada teraz w katalogach,bo sie napalil jak dziecko na klocki lego....wczesniej mowilam mu ,ze nie,to sie grzecznie zgodzil,ale nie bede taka jedza hehe nasz tv taki maly,ze szkoda gadac :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-03-31 ]
dziewczyny T siedzi na sofie i czyta mi wszystko o tv,wyszukuje ,sprawdza ceny ,a mi to wszystko jedno :ico_olaboga: teraz mi kaze ogladac...hehe ....najgorsze,ze chce znow do sklepow isc ogladac hihi a ja takiego lenia mam ....ale chyba jakis w tesco znalazl,a tam blisko ....ide robic porzadek ,bo balagan,ze szok...moze mu sie odwidzi ...o nie ,teraz co innego wynalazl hihi....

[ Dodano: 2007-03-31 ]
moze przez neta zamowie :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość