Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

14 lis 2008, 15:19

no i rano pryszczy nie byla a teraz zaczynaja wychodzic :ico_noniewiem: ale i tak 1/3 z tego co bylo :ico_sorki:
Dzisiaj Marcin ma urodziny i chyba liczy na cos :ico_noniewiem: boze a ja tak nie chce :ico_noniewiem: :ico_chory: zreszta wczoraj mu to powiedzialam :ico_oczko:
musze dzisisj szybko sie z mala zawinac do sypialni i lulu :ico_spanko:
boze jak mi wolno te kilogramy schodza :ico_zly:
gdyby nie to ze mam mleko i karmienie jest zdrowe bprzestalabym karmic i wrocilabym do moich nalogow czyli czarnej mocnej kawki i papieroskow :ico_oczko:
Adia mi tez sie Iga czasem budzi co 2 h ...ale to nic zlego jak jest karmiona cycem teraz spi mi juz 3,5 ale na dworze :ico_sorki: Agusia to ma dobrze ze ma takiego nocnego spiocha :ico_sorki: moze sobie pospac :ico_sorki:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

14 lis 2008, 15:27

mi tez sie Iga czasem budzi co 2 h ...ale to nic zlego jak jest karmiona cycem teraz spi mi juz 3,5 ale na dworze Agusia to ma dobrze ze ma takiego nocnego spiocha moze sobie pospac
też zazdroszcze,bo ta moja mala pierdolaka ani myśli dłużej pospac w nocy a wdzien gora dwie godzinki jednym ciagiem :ico_noniewiem: ,a tam myśle ze z kazdym tygodniem bedzie lepiej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

14 lis 2008, 15:38

no i rano pryszczy nie byla a teraz zaczynaja wychodzic ale i tak 1/3 z tego co bylo
Bedzie dobrze :ico_sorki:
Zapomnialam wczoraj napisac,ze mialysmy szczepienia:blonnica,tezec,koklusz,polio,zoltaczka i pneumokoki :ico_brawa_01: Balam sie troche bo to jest podawane w 2 wkluciach,ale nie bylo tak zle :ico_sorki: Plakala potem ze 2 godziny bo ja bolaly te nozki,ale dzis juz jest lepiej :-) Za 4 tygodnie kolejne :ico_noniewiem:
Buzia Natalki tez gladsza z dnia na dzien,jeszcze troszke chropowata na policzkach ale juz lepiej :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

14 lis 2008, 15:45

witajcie

U mnie ciezkie chwile, dobrze ze jest moja mama tylko, ze juz jutro jedzie, maly ma kolki, mylslalam, ze juz nas omina a dopadly nas na sam koniec :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Odstawilam malego od piersi od wczoraj nie karmie i normalnie rozsadza mi piersi, niesamowity bol, az lzy leca czasami.

Dziewczyny co zrobic zeby stracic mleko????
Miszka jak Ty sobie radzilas i jak dlugo to trwalo zanim mleko zniknelo????

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

14 lis 2008, 15:49

Dziewczyny co zrobic zeby stracic mleko????
Miszka jak Ty sobie radzilas i jak dlugo to trwalo zanim mleko zniknelo????
Pati kochana,wytrzymaj 2 dni!!!Ale nie odciagaj,bo sie bedziesz meczyla,obkladaj tylko kapusta,wytnij w lisciach dziury na brodawki :ico_noniewiem: U mnie trwalo to 2 dni,trzeciego nie bylo sladu po bolu,a wiem co przechodzisz.Najwazniejsze,zeby Cie nie pokusilo,zeby odciagnac,ja wiem ze to uczucie jakby mialy eksplodowac,ale powaznie za max 3 dni bedziesz sie czula jak mlody Bog :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

14 lis 2008, 15:54

Pati kochana,wytrzymaj 2 dni!!!Ale nie odciagaj,bo sie bedziesz meczyla,obkladaj tylko kapusta,wytnij w lisciach dziury na brodawki :ico_noniewiem: U mnie trwalo to 2 dni,trzeciego nie bylo sladu po bolu,a wiem co przechodzisz.Najwazniejsze,zeby Cie nie pokusilo,zeby odciagnac,ja wiem ze to uczucie jakby mialy eksplodowac,ale powaznie za max 3 dni bedziesz sie czula jak mlody Bog :ico_sorki:
kurcze kochana a ja odciagam choc troche bo z bolu nie moge wytrzymac, jejku jak ja to wytrzymam, no wlasnie okladam sobie ta kapusta i jest taka ulga ale juz mnie bola bo znow sa pelne, ja od wczoraj od poludnia juz osdtawilam malego.

Bylismy u lekarza i rozmawalam z lekarzem i podjelam decyzje- jakos latwiej tak mi bylo po rozmowie z lekarzem.

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

14 lis 2008, 16:06

kurcze kochana a ja odciagam choc troche bo z bolu nie moge wytrzymac, jejku jak ja to wytrzymam, no wlasnie okladam sobie ta kapusta i jest taka ulga ale juz mnie bola bo znow sa pelne, ja od wczoraj od poludnia juz osdtawilam malego.
Wiem Patuniu co czujesz,ja siedzialam i wylam w glos zalana lzami,ale jak bedziesz odciagala to bedzie trwalo tydzien a nie 2 dni,Postaraj sie,no jak sie nie da to trudno,wiem jak to jest.Jezeli odstawilas wczoraj to jutro juz poczujesz ulge.Dobrze Ci zrobi wejscie pod prysznic i dlugie polewanie ich mozliwie najcieplejsza woda,delikatne,o ile sie da ,masowanie-mi pomagalo.Zobaczysz kochana jak sie super poczujesz ,bez tych cyckow mialam taki pzryplyw energii,ze szok :ico_sorki: Trzymaj sie dzielnie,to naprawde nie trwa dlugo mimo,ze dzis pewnie Ci sie to wydaje niemozliwe :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-11-14, 15:08 ]
Bylismy u lekarza i rozmawalam z lekarzem i podjelam decyzje- jakos latwiej tak mi bylo po rozmowie z lekarzem.
Oj rozumiem Cie doskonale :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

14 lis 2008, 16:31

dziewczyny z tym spaniem to faktycznie mam dobrze,śpi całą nocke no i w dzien tez bez problemu tylko zmiana piluszki cycus ,troche sobie pogaworzy pouśmiecha troszke go ponosze i dalej lulu! ma to chyba po mnie,ja to bym na okrągło spała,tylko przykładam głowe do poduszki i nie ma mnie,czasem nawet moglabym spać na stojąco :-D ogólnie to poza tymi kupkami teraz ,to jest ok,no i jak narazie do tej pory nie ma kupy zielonej! jest słodziutki!
dziewczyny dobrze że z waszymi dzidziusiami jest juz dobrze! ja tez codzień obserwuje twarzyczke mojego synka i jak tylko sie czasem pojawi jakas plamka czy krostka to odrazu sie modle zeby to nie bylo jakies większe paskudzctwo

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

14 lis 2008, 18:50

Pati85, powiedz dlaczego malego odstawiasz????
u nas troche lepiej maly zaczyna normalniec :-) spal dzis w dzien nawet wiec ok.zobaczymy co jutro bedzie,cos mu sie poprzestaiwalo ze robi jedna kupe na dzien taka duza i czasem jest tak amala srudka :ico_noniewiem: to chyba normalne nie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

14 lis 2008, 19:14

A moj Eyrczek to maly spioszek.ODkad mu te cholerstwo poschodzilo to spi i spi.DZis prawie caly dzien spal,przed godzinka sie obudzil i sobie lezy i zaczyna wypowiadac pierwsze gugu hehe.W nocy tez ok,spi ,budzi sie tylko na zarelko.Ciesze sie ze to taki spioszek,odziedziczyl po mezu,bo pierwsze dziecko moglo by zyc bez snu :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: --niestety to ma po mnie.

Eryczek ma juz piekniutka skorke,az nie do wiary :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość