Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

25 maja 2010, 20:48

dziewczyny ale macie śliczne te brzusia :ico_brawa_01:
ja już tez tak troche mam ale jeszcze chyba on bardziej otłuszczony niż ciążowy :ico_haha_01:
Nie martw sie niepotrzebnie i cierpliwie czekaj do wizyty-dwa tygodnie szybko miną.

jestem ciut spokojniejsza, 2 tyg raz dwa miną :ico_brawa_01:
Ja dzisiaj po południu byłam strasznie senna i ucięłam sobie godzinną drzemkę i od razu było lepiej.
ja tez sie dzis tak czuje, chyba ta pogoda tak na mnie działa.poszłam sie położyć nawet do wyrka. maż wrócił prędzej z pracy więc ja myk na góre do wyrka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: teraz tez juz leże bo nie dam rady nawet mi sie nie chciało talerzy do zmywarki po obiedzie włożyć :ico_noniewiem:
Ania_R, zdrówka życzę dla maji :ico_brawa_01: :ico_sorki:
znacie jakies metody naturalne na stres????
a może popristu sie tak nie denerwuj :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

26 maja 2010, 08:39

ale sliczne brzusie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja jeszcze nie mam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:


:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: z okazji dnia matki

ania zdrowka dla niuni

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

26 maja 2010, 09:43

no właśnie WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA MATKI :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:
a w ogóle dzień dobry
dzisiaj pospaliśmy do 8.30 :ico_brawa_01:
obiadek sie juz robi
czekam teraz na moją siostre, ma przyjechac na kawusie do nas :ico_brawa_01:
o pogodzie nie wspomnę, do bani
miłego dnia mamusie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

26 maja 2010, 09:44

Ja rowniez sie dolaczam do zyczonek, wszystkiego najlepszego dla nas mam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

ja powiedzialam we wtorek mojemu M, mowie to raz i nie bede powtarzac, w srode jest dzien mamy, amelka jest mala, masz sie wiec wykazac jakas inwencja a kwiatki same nie wystarcza, ja dla niego na dzien ojca robilam kartki z amelka, odbijalam jej raczki albo sie podpisywala po swojemu, wiec mowie wiecej sie nie upomne, pewnei zapomni i tak ale co tam, ja kupilam na aukcji wczoraj wozek, swietny, czarny z nosidelkiem-fotelikiem, i z budka, firmy britax, wiec dzisiaj bym po niego pojechala, wozek po amelce sprzedalam, drugi wozek zmarnial na dworze :ico_noniewiem: ale ten calkiem fajny i bardzo przystepna cena :-D

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

26 maja 2010, 10:11

Hej mamusie wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta!!!!!!!!
A tak wogóle to mam strasznego smaka na lody i mogłabym zajadac sie nimi codziennie, ale muszę uwazac na wagę co by za dużo nie podskoczyła.
ja tez mam smaka na lody i jem prawie codziennie :ico_wstydzioch:
mam wrażenie że jakoś zmalał troszke
a wiesz, ze chyba zmalal :ico_noniewiem: dziwne :ico_noniewiem:
no chyba że to poranna fotka bez śniadanka
nie, nie fota po pierwszym i drugim sniadanku :-D

karolina-ch, brzusio super!!!!
z nerwow ma kupe nerwow
to tak samo jak ja :ico_placzek: chodzaca nerwica ze mnie :ico_olaboga:
Maja dalej gorączkuje, jest marudka, zakatarzona
biedna ta nasza Majunia :ico_placzek:
a może popristu sie tak nie denerwuj
Łatwo powiedziec, trudniej zrobic :ico_placzek:
ja kupilam na aukcji wczoraj wozek, swietny,
gratuluje zakupu :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

26 maja 2010, 10:51

czarny z nosidelkiem-fotelikiem
pokaz jaki , ja mam teraz chicco 4 me, ale chyba kupie coneco barracuda, zreszta ja do wrzesnia od maja mialam 5 wozków bo mi zaden nie odpowiadal, wiec juz sie boje co tersaz bedzie bo ten chicco mi juz cos przestal sie podobac

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

26 maja 2010, 11:05

wkleje wam fotke jak go przywioze ja ten kupilam z drugiej reki ale potem i tak go jeszcze pewnie sprzedam :ico_oczko: ale wyglada na bardzo fajny i w calkiem dobrym stanie, ja mialam na pcozatku a amelka graco granatpwy i tez kupilam z drugiej reki a sprzedalam go za jeszcze wiecej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

26 maja 2010, 11:15

Jak spędziliście czas nad morzem? Pogoda dopisała? Dziewczyny zadowolone?
nie byliśmy jeszcze bo przełożyliśmy sobie wyjazd na czerwiec ze względu na słabą pogodę. Jedziemy 12.06 a wracamy 23.06. Mam nadzieję że już wtedy będzie naprawdę ciepło :-)

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

26 maja 2010, 12:10

hej dziewczynki moja kolezanka urodzila chlopczyka 22 maja, zamowilam jej na ebayu tzw. nappy cake, czyli torcik z pieluszek, swietna sprawa zwlaszcza na prezent dla osob ktore wiem ze maja wszystko dla dzidziusia, ona ma juz coreczke starsza od amelki, po co kuopwac cos co napewno maja, wkleje wam fotke bo wlasnie dzis przyszlo i jestem bardzo mile zaskoczona :) sklada sie na to kocyk z imieniem i data urodzin, sliniaczek tez z imieniem i data, i pieluszki, sol do kapieli dla mamy, buciki i jakies tam jeszcz pierdolki

Obrazek

mam dzis amelke i kornela, lataja po calym domu, wlasnie chowaja sie w szafach, nie mam sily ich gonic, i ta i tak sobie wpowyciagaja co ccha, potem posprzatam, oj rece opadaja :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

26 maja 2010, 20:35

:ico_tort: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MAMUSIE!!!!!!!!!!!!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość