Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

19 sie 2010, 18:26

buzok14 napewno wytrwasz musisz a przynajmniej nie bedzie watpliwosc co do tego czy jest to chlopiec czy dziewczynka :ico_oczko: Trzymam kciuki za syneczka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

19 sie 2010, 18:27

buzok14, dla chłopca miałam Maksymilian czyli Maks,Maksiu .Maksym...bardzo mi się podoba a to połączenie mojego męża z tatem :ico_haha_01: powiedzmy :ico_haha_01: Bo mój mąż to Maciek a tata to Jan :ico_haha_01:

czyli piszecie,że Monika to tak nie bardzo? Właśnie ciekawia mnie opinie choć nie chcę do nich za bardzo przywiązywać wagi bo nie ważne co mówią inni ale wiecie jak to jest...zawsze warte są i czyjeś opinie. :ico_sorki: Monisia nie brzmi za dobrze?
Mamy w rodzine Monikę,dorosłą,nosi to samo nazwisko no i ładnie to brzmi zwłaszcza ze mieszka w stanach.Tu jeszcze Moniki nie słyszałam,nie ma byłoby niespotykanie....kurde sama nie wiem. :ico_noniewiem:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

19 sie 2010, 18:31

Monika tez jest ładne ale mi jakos nie podpada a moze jeszcze jakies inne imie przeciez jest ich cale mnostwo :-) Na szczescie jest jeszcze troche czasu zebyo tym pomyslec i napewno wybierzecie cos ladnego :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

19 sie 2010, 18:55

chyba nie ma już kalendarza jakiego bym nie oglądała :ico_haha_01: wszystkie żeńskie imiona :ico_haha_01: nie da rady :ico_haha_01: inne mi nie podchodzą jakoś :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

19 sie 2010, 19:20

czesc
wrocilam
po 2 tyg w domku lewtniskowym nad zalewem. swietna pogoda. sporo ludzi nas odwiedzalo. tlumy przewiaalo przez nasz domek
choc my wiekszosc nocy ww namiocie spedzalismy z leonem
jaka frajda dla malego
potem prosto w gory do tesciow pojechaalismy
ale wczoraj wrocilam z adasiem do domu
a leonek zostal do nast weekendu
ja musialam byc na miejscu bo dzis i jutro autem jezdze
ale jakas nietomna. i jak na prochach prowadzilam. hehe przegapilam wazne znaki.. aale jutro moze sie wyspie i bedzie lepiej
ciezko bedzie zdac
ale b mi sie podoba ta zabawa i marze juz o wlasnym autku i samodzielnej jezdzie hehe

piszecie o imionach
ja mam nie lada porblem z imieniem dla dziewczynki
albo zbyt popularne albo nie pasuje do naszego nazwisko i nonono
za to meskie imiona sa piekne i nie mam z nimi porblemu

cos czuje ze i tak synek bedzie :ico_brawa_01:

kupilam juz kilka bodziakow
musze leonka ubranka odszukac i popatrzec czego brakuje bo sie pogubilam

uroslam juz troche

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

19 sie 2010, 19:26

madziorka hihi, no własnie ja dla chłopca miałam pewne imię a to dziewczyna będzie no i jest mały problem :ico_haha_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

19 sie 2010, 19:48

Zubelek Maksio bardzo mi sie podoba ale niestety już jest używane w rodzince. Mój brat też takiej kombinacji użył przy wyborze imienia dla syna, czyli jest Krystian, ponieważ jego teściowa Krysia, a nasz tata jan :-D . fajnie tak się zlożyło. A co do Moniki, to każdy ma jakieś takie swoje przemyślenia i nie musisz brać tego pod uwagę,ponieważ mojego męża siostra to Monika, i strasznie jest jędzowata to nie lubię tego imienia i nic na to nie poradzę. Natomiast Dorotek znam wiele i każda z nich to bardzo sympatyczna osóbka :ico_haha_02: .

Madziorka fajnie, że wróciłaś i że wypoczynek się udał. Brzusio śliczny, taki zgrabniusi :ico_brawa_01: . Zazdroszcze, że zdecydowałaś się na to prawko, bo ja mam z tym nielada problem. Rozpoczęłam kurs 6 lat temu i jak zdałam testy i ustaliłam egz to okazało się, że jestem w ciąży i mężuś jak widział mój stresor to stwierdził, żebym dała sobie spokój jak urodzę to skończę, a teraz stresować się nie mogę. Więc tak zrobiłam. Na chwilę obecną córcia w styczniu skończy 6 lat, ja w ciąży z drugim, a prawka jak nie miałam tak nie mam. A tak by mi się przydało, męż jeździ służbowym, a nasze autko stoi na podwórku i "rdzewieje". Nie moge się zebrać a latka lecą :-)

[ Dodano: 2010-08-19, 19:49 ]
Zubelek no ja mam pewne imie dla dziewczynki to może będzie chłopiec :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

19 sie 2010, 20:04

buzok to teraz masz najlepszy czas zeby prawko skonczyc. tzn zaczac od poczatku pewnie co? ja musze bo z dwojka to byloby ciezko je zrobic a cco ddopiero poruszac sie wszedzie
my z tycg wszedobylskich a w moim obecnym miescie podroz autobusem z wozkiem jest niemozliwa wiec prawko muszee miec zeby nie zwariowac

moze i ty dojrzejesz do tej mysli
nic na sile

moja szwagierka tez miala taka przerwe. 8 letnia. a ateraz smiga d dobrze
takze wszystko przedd toba hihi

ponoc kobiety w ciazy sa eefektywniejsze, nie bezz powodu kiedys rosjanki atletki zachodizly w ciaze na zawody zeby osiagac lepsze wyniki a pozniej te ciaze masowo usuwaly
masakra co????

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

19 sie 2010, 20:08

ponoc kobiety w ciazy sa eefektywniejsze, nie bezz powodu kiedys rosjanki atletki zachodizly w ciaze na zawody zeby osiagac lepsze wyniki a pozniej te ciaze masowo usuwaly
masakra co????
o masakra :ico_szoking:

ja też się wziąć za prawko nie mogę a mam już prowizional i przydałoby się ...ale właśnie jakoś nie mogę :ico_haha_01:

buzok14, no własnie najgorzej jak nam się imiona z kimś kojarzą :ico_noniewiem:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

19 sie 2010, 22:00

Jutro mężuś ma pochodziś po szkołach jazdy i popatrzeć może coś rozpocznę na dniach :ico_haha_01: .

Zubelek ale najgorsze jest to że w takiej sytuacji jak wybieramy imie dla dziecka to tak właśnie to wygląda, że najpierw się zastanawiamy czy znamy kogoś o danym imieniu i czy ta osoba jest ok. A może to i blędne myślenie.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość