Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

18 wrz 2007, 18:50

madziorka hihi pisze:jasnie pani gdzie? pewnie zegna sie z ogrodkami piwnymi hiih bo juz pora roku nie ta hihi ale zawsze mozna lyknac piwko na szybko pod sklepem hihi co?
madziorka hihi pisze:jasnie pani nie karmi wiec pozwole sobie odpowiedziec za nia, ze
ona czuje glod, ale alkoholowy hihi

czyzbym byla uosobieniem twoich pragnien? milo wiedziec, ze kojarzysz mnie wylacznie z alkoholem :ico_noniewiem: kaski juz 3 dzien nie ma i nic nie insynuujesz...
marta ja nie czuje wogole glodu, jem raz dziennie i to tez jak sobie przypomne, albo maz mi cos zrobi, bo nie mam apetytu i czasu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

18 wrz 2007, 18:51

madziorka hihi pisze:jasnie pani nie karmi wiec pozwole sobie odpowiedziec za nia, ze
ona czuje glod, ale alkoholowy hihi

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Madziorka jak sie Jasnie Pani pojawi to Ci da :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek:
Mróweczka pisze:martuchafrost niebyło do mnie pytanie,ale pozwole sobie odpowiedziec

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
wybacz Mróweczka :ico_buziaczki_big:
Madziorka ale ja juz go bardziej karmię butlą niż cyckiem wiec skąd ten głód??? o matko taka jestem głodna ze normalnie sie trzęsę :ico_olaboga: nigdy tak nie miałam :ico_olaboga:
Fela dla Kondzia :ico_buziaczki_big:
Gosiu dla Tomusia :ico_pocieszyciel: :ico_buziaczki_big: duzo zdrówka
Ilonka o ile sie nie mylę pisałas ze Bablu brdzie trzymał Vinee w złotej klatce???? tylko sie zastanawiam i myślę ze jak tak bedziesz ją stroić to nici z tego bo Wam szybko za mąż wyjdzie, taka laska :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
K A Ś K A hello!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gdzie TY??????????????????????????????????????????????????????????? skończ z tym liczeniem kasy :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: i wpadnij nas odwiedzić :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jasnie Pani nie rób jaj i wejdź na TT :ico_szoking:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

18 wrz 2007, 18:53

madzia ale super z ta joga,wymeczylas leosia i teraz ci spi....mi tez czasami zpomina sie ze cos gotuje... :ico_olaboga:
a co do basenu to niezaprzestalam...chodzilam z kondziem jak byl malutki i super zabawa,tylko trzeba robic to systematycznie bo potem jak przestaniesz chodzic ...i za jakis czas znowu zaczniesz to dziecko zapomina i moze nastepnym razem juz sie bac, bo bedzie wiekszy, madrzejszyi bardziej zdawac sobie sprawe gdzie sie znajduje,a dzieci maja taki okres bojazni..... :ico_oczko: tak bylo u nas,konrad mial z 4 mce przerwy bo basen nam remontowali i potem bylam w pl ,no i jak poszlismy to sie bal ,plakal ale powoli na nowo sie oswoil. :ico_oczko:
a teraz latem przestalismy chodzic bo wiecie jakie te lato kiepskie w tym roku a na basenie nie grzeja bo widomo okres letni i jakos tak zimno bylo i woda jakas chlodniejsza sie wydawala ale za niedlugo znowu bedziemy smigac...niech tylko zaczna grzac :ico_haha_01:
widzialam kilka razy jak niektorzy rodzice plywaja z maluszkami to szok,klada na plecki tzrymaja tylko za glowke i tak ciagaja malenstwo ale napewno gdzies sie tego uczyli...ja nie chodzilam na zadne lekcje,ale mysle ze to fajna sprawa.

ilonka ale vinee juz panienka :ico_szoking: taka wysoka sie wydaje na zdjeciu i twarz jak sie jej zmienila :ico_brawa_01: sliczna....i jakie rzesy ma dlugie :ico_szoking:

sandra :ico_brawa_01: za siku do nocnika dla kubusia.wiesz ja to wczesniej konrada nie sadzalam na nocnik bo czytalam gdzies ze dziecko do 1,5 roku nie czuje potrzeby ,tylko poprostu sika i juz...i jakos teraz mnie naszlo i stwierdzilam ze juz pora i ze konrad rozumie wszystko i jakos pojdzie....
a na jaki basen ty jezdzilas?na taki specjalny dla noworodkow bo w takim basenie woda musi miec odpowiednia temperature chyba 33 stopnie.w takim dla niemowlakow to jest cieplutko nawet az za cieplo.

a dzisiaj zalozylam mu pampersa do szpitala bo wiecie lepiej sie zabezpieczyc ale i tak w niego nie zrobil tylko zawolal ze chce :ico_brawa_01: :-D

[ Dodano: 2007-09-18, 18:59 ]
madzia co do naszego spotkanka to mam nadzieje ze predzej czy pozniej wypali :-D wpadajcie do nas ,juz cie zapraszalam i dlaj moje zaproszenie jest aktualne :ico_haha_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

18 wrz 2007, 19:01

zaraz szału dostane, a oto dlaczego:
Jasnie Pani :) pisze:kaski juz 3 dzien nie ma

martuchafrost pisze:K A Ś K A hello!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gdzie TY?????


no jak to gdzie???????? przeciez pisze, a moze mam juz omamy :-D coś mi sie wydaje, ze mojego posta widzą tylko ci, którzy...ODDALI MI KASE!!! :ico_smiechbig:

fela, jestem bardzo dumna z Kondzia :ico_brawa_01: to tylko dowodzi, ze trezba sie zaprzec i uda sie odstawic pieluche :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

18 wrz 2007, 19:07

kaasiaa79, moze my nie chcemy widziec, zeby nie oddawac :ico_oczko: :-D :-D
Jasnie Pani nie rób jaj i wejdź na TT

przeciez ja juz dzis trzeciego posta pisze :-D poza tym trzeba bylo Lusce impreze zrobic :ico_oczko:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

18 wrz 2007, 19:12

Jasnie Pani :) pisze:trzeba bylo Lusce impreze zrobic

osz cholercia!!!!! :ico_sorki:

Kochana Lucildo, zyczę Ci spełnienia Twoich maleńkich marzeń i pociechy z Mamy...jeśli to możliwe :-D :ico_tort: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

18 wrz 2007, 19:16

kaasiaa79 pisze:pociechy z Mamy...jeśli to możliwe

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

18 wrz 2007, 20:05

madziorka ja chodze na basen (wleilam zdjecie pare stron wczesniej) Eryk bardzo zadowolony!!! U nas basen jest super jest rodzinna przebieralnia z duza iloscia pomieszczen z przewijakami, woda ciepla, duzodzieci i wogole mi sie podoba!!! :-)

ilonakk śliczną masz Córeczke!! :ico_brawa_01:

ja tez karmie piersia i gloda nielatam, wiec toindywidualne u kazdego, chociaz dzis coś bym przekasila dobrego,ale niewiem co!!! :ico_noniewiem:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

18 wrz 2007, 20:39

kaasiaa79, no wreszcie !!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ela jesli chodzi o to sikanie to wiadomo ze Kubus nie zalapie jeszcze o co chodzi ja to tak w trakcie zabawy na chwilke go sadam czasm dluzej posiedzi czasem nie chce :ico_oczko: chce go poprostu oswoic z tym narzedziem hi hi zeby wiedzial pozniej do czego sluzy i zeby sie nie bal ale przyznam ze nawet to przypadkowe siku bardzo mnie ucieszylo hi hi taka wariatka jestem :ico_oczko: kiedy juz bedie sam wolal to chyba bede z glowa w chmurach chodzila hi hi :ico_oczko:
co do basenu to u nas fajny ten basen Kubusiowi bardzo sie podobalo i sa to wyznaczone godziny w sobote i niedziele specjalnie dal rodzcow z takimi maluchami :ico_noniewiem: my mamy zamiar dalej chodzic tylko w tedy tak sie zniechcecilam i jakos czasu nie bylo ale napewno bedziemy chodzic moj L byl mistrzem pl w plywaniu gdy byl nastolatkiem wiec nie wypada zeby jego syn sie wody bal hi hi :-D
madziorka ja sadze ze jest to bardzo zdrowe i to swietny pomysl zeby playwac z dzieckiem ogladalam tez kiedys taki program i tam mowili ze wlasnie lepiej jest jesienia i zima niz latem bo latem dziecko jest rozebrane i gdy jet troche mokre i go przewieje to juz moze byc chore a zima takie opatulone wiec bezpieczniej tak mowili :ico_haha_02:
ilonka Vine jest nie samowita czemu ja sie wczesniej o syna nie postaralam :ico_placzek: a moze ona lubi mlodszych ?? :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

18 wrz 2007, 21:27

Jasnie Pani no witaj, nie widziałam Cie bo równoczesnie posty pisałyśmy ale Twoj wyszedł wcześniej i to samo było z Kaśką :ico_olaboga:
dobra laski zeby nie było ide coś zjeść i potem dopiero gdzies o 3 w nocy :ico_olaboga:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość