Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

21 cze 2012, 19:46

Quanchita Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy - mam nadzieje ze kolacja poprawi wasze stosunki z mezem:)
Madleine, Slicznie wygladalas:) Piekna jestes w ciazy:)
A ja mam pytanie czy mozemy jesc borówki ze śmietana w ciązy? bo chlodza mi sie w lodowce i nie wiem czy jesc czy nie.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

21 cze 2012, 20:12

A ja mam pytanie czy mozemy jesc borówki ze śmietana w ciązy? bo chlodza mi sie w lodowce i nie wiem czy jesc czy nie.
Nie, nie wolno!!!! Lepiej oddaj jakiejś bardziej zaawansowanej ciężarówce...np MI :ico_haha_01:
A tak serio to wcinaj...sama bym zjadła!

Madleine, ja pytałam o fotki ...pięknie wyglądałaś!!!
Śliczna fryzura!

Dziękuję wszystkim za życzenia rocznicowe :ico_sorki:
Kolację już zjedliśmy...obżarłam się nieziemsko :ico_puknij:
Narobić Wam smaka? Muszę się pochwalić swoimi wyczynami bo w najbliższym czasie pewnie już czasu na takie pitraszenie nie będzie.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

21 cze 2012, 20:13

melduję się i ja :ico_haha_02:
Aniula ale masz cudenko :ico_brawa_01: ciekawe kiedy nasze śpiące grzecznie aniołeczki przestaną takie grzeczne być :ico_oczko: oby nieprędko :ico_sorki: :-D

u nas była dziś położna.myślę że ma taki styl że wychwala każde dziecko pod niebiosa bo całą wizytę zachwycała się Agatką aż mi się śmiać chciało. że taka duża, ma śliczne oczka (akurat łobuziara zrobiła sobie faze czuwania :ico_haha_01: ), pięknie buzke pokazała, nie ma potówek i tak ciągle gadała :ico_oczko:
pępuszek jeszcze sie trzyma ale jest suchy i nic sie z nim nie dzieje to powiedziałą że może w przyszłym tyg już odpadnie. oby bo kąpiele byłyby mniej ostrożne i pampka wygodniej by się zakładało :ico_sorki:
ja nadal usze w nocy wybudzać agatkę na jedzenie, cycuchy mi odpadają :ico_olaboga: w dzien jak długo spała to wyparzyłam laktator i w kilka minut ściągnęłam 70ml mleczka i zamroziłam w woreczku- bedzie na chude dni :ico_oczko:

Madleine, ślicznie wyglądasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Agesss to chodzenie po schodach mi np pomogło rozkręcić skurcze jak już mi się zaczęły. ponoć po dwa stopnie dobrze jest chodzić na raz bo wtedy się główka lepiej wstawia czycoś tam. to ciężkie z brzuchem, ja troszke tak chodzilam i nie wiem czy pomogło ale jak przyjechałąm na porodówke to główka małej była już pięknie przyparta na dół do porodu

laupina, jak Cie ciągnie na wątek :ico_ciezarowka: to może trzeba pomyśleć o trzecim Bąblu :-D :ico_brawa_01:

powiem Wam że Agatka to póki co złote dziecie a smyk za to diabełek na maksa. dziś był nie do wytrzymania, o wszystko się kłóci, uparty jak osiołek, płacze i piszczy byle czego , no masakra. nie wiem jak zostane sama w domu z dwójką :ico_olaboga: mam wrażenie że Patryk za cztery noworodki robi :ico_olaboga:
M. dziś wyczytał że nasze pkole w sierpniu pracuje to smyk bedzie chodził :ico_sorki: :ico_sorki:

musze uciekać bo śpiąca królewna jeszcze nie kąpana, lula w najlepsze :ico_haha_01:

kurcze, może jutro w koncu ten poród opisze :ico_noniewiem:

[ Dodano: 21-06-2012, 20:14 ]
Nie, nie wolno!!!! Lepiej oddaj jakiejś bardziej zaawansowanej ciężarówce...np MI :ico_haha_01:
hehehe , dobre :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

21 cze 2012, 20:22

Marta26, długo Agatce się pępuś trzyma. Jola chyba 4 doby miała.
Położna specjalnie mocno gazik spirytusem moczyła i zawijała żeby szybciej zaschło.

[ Dodano: 21-06-2012, 20:50 ]
A nasza Tośka ma dziś urodziny....
Wszystkiego co najlepsze!!!!!
Obrazek

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

21 cze 2012, 21:15

Qanchita, a co to za pyszności? To z pieczarkami coś?

Madleine super wyglądałaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mam wrażenie że Patryk za cztery noworodki robi
ja też się boję co to będzie z Tomkiem :ico_olaboga: czy bardzo będzie zazdrosny :ico_olaboga:

[ Dodano: 21-06-2012, 21:16 ]
Tośka wszystkiego najlepszego :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Obrazek

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

21 cze 2012, 21:19

jak Cie ciągnie na wątek :ico_ciezarowka: to może trzeba pomyśleć o trzecim Bąblu :-D :ico_brawa_01:
poczekam na Ciebie :-D :-D :-D razem wątek otworzymy
Madleine, ślicznie wyglądasz
o wszystko się kłóci, uparty jak osiołek, płacze i piszczy byle czego
Ania ma ten sam etap :ico_zly:
jest z 2003
mój filip też :ico_haha_01:
Narobić Wam smaka? Muszę się pochwalić swoimi wyczynami bo w najbliższym czasie pewnie już czasu na takie pitraszenie nie będzie.
wow imponujące , smakowicie wygląda

[ Dodano: 21-06-2012, 21:23 ]
No wiem, że Wam się w wątek wcinam :ico_wstydzioch: nie mam nic na swoje usprawiedliwienie

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

21 cze 2012, 21:42

ja na chwilkę- my po wizycie i wsio OK. Mała waży 2 kg i wg pomiarów jest starsza o 2 tyg.

ja dziś wywiozłam meble kuchenne, lodówkę, piekarnik. od jutra sajgon

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

21 cze 2012, 21:51

gosia to pierś z kurczaka zwinięta w roladkę, a w środku grzyby (nie pieczarki tylko leśne) z cebulką i ziołami a do tego ryż gotowany w ziołach no i sosy.

Tośka_30, 2 kg to chyba idealnie na 32tc.

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

21 cze 2012, 21:53

A nasza Tośka ma dziś urodziny....
Wszystkiego co najlepsze!!!!!
Obrazek
Jejku, dziękuję za pamięć... Ąleż mi sie miło zrobiło. Tylko nie pytajcie które to...

Madleine super wygladałaś

[ Dodano: 21-06-2012, 21:58 ]

Tośka_30, 2 kg to chyba idealnie na 32tc.
Być może... Nie wiem jakie są normy wag wg tc. Piszę co mi ginka mówi...
Główkę czuję już w kości łonowej, tak mnie ciśnie...

Gosia,a ten torcik to bym wciągnęła cały...

A, przytyłam już 13 kg :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

21 cze 2012, 21:59

Tosia wszystkiego co najlepsze!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

a mi chyba trochę brzuch opadł w dół :ico_noniewiem: wstawię jutro zdjecie to ocenicie tego mojego bandziocha... w ogóle jakieś dziwne kłucie w kroczu mam tak jak by małą włożyła rękę i kręciła nią tam :ico_szoking:

Qanchita smaka narobiłaś najbardziej na tą sałatkę z sosem czosnkowym chyba :ico_wstydzioch:
ja to dzisiaj się tak obżarłam ze wyłam z bólu naprawdę zjadłam prawie kilogram bobu, barszcz z ziemniakami i worek ryzu z około 300g truskawek ze smietaną i to wszystko jedno po drugim i tak się nażarłam ze nie mogłam się podnieść :ico_puknij: :ico_wstydzioch: nigdy wiecej tyle nie zjem :ico_sorki:

Madleine
bardzo ładnie wyglądałaś a powiedz farbowałaś włosy bo jakoś ciemniejsze mi się wydają? :ico_noniewiem:

Gosia mi się wydaje ze Tomek to juz taki duzy ze raczej nie bezi eproblemu robił chociaż wiem ze przyzwyczajony ze to on zawsze był na pierwszym planie a teraz jednak się to zmieni... :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość