Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

13 sty 2008, 10:44

DOSTAŁAM PRACE!!!
i padam na pysk...
Ale jest super. Rewelacyjna ekipa, menager wyluzowany, smieszny, klimat rewelacyjny.
Spelnienie moich marzen.. :):
W poniedzialek i wtorek ide na 19.
Cudownie!

Boje sie troche, ze bedzie mi ciezko.. Bo dom, Misio, studia, allegro, praca w knajpie.. I jeszcze tato chce zebym 2 godz dziennie robila mu jakas ksiegowosc jego firmy. :/
No ale zobaczymy.. Jestem dobrej mysli :):

Doczlapalam sie w nocy. Duzy czekal - zmordowany Malym, ktory fikal i smial sie do 21. W nocy wstawal Duzy - o 1,3 i 6 bylo jedzenie. Sluchajcie - CO SIE DZIEJE? Przeciez to nienormalne zeby on byl tak glodny co dwie godziny!? Zwariowal!? I za kazdym razem zzera 15-200 ml mleka +troche soku.
Ja nie wiem... :ico_noniewiem:

Dzis rodzinny dzien- wspolne sniadanko, pieczemy ciacho i jedziemy gdzies na spacer.
Milej niedzieli :*

Avisku - Laura jest piekna! Naprawde to zdjecie w lozeczku, na brzuszku jest cudowne!
A chuste - jakbys mi pozyczyla to bym byla baaardzowdzieczna. Ale oddam ;) spoko.

Jasnie Pani- Ja nadal zazdroszcze wyjazdu - sciska mnie w srodku iboli, ze my nie wyjedziemy. Ale Duzy-uparty jak osiol -nigdzie sie stad nie ruszy...

LEce. Bo Duzy wola na sniadanie :):

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

13 sty 2008, 11:19

Witam w niedziele

jestem chora, chyba coś mi siedzi na oskrzelach bo mnie strasznie w klatce boli, nie mogę odkrzypać, no masakra, mam nadzieję że szybko przejdzie bo to będzie męczarnia

Jaśnie Pani Avisku mam nadzieję że humor się wam poprawił

Avisku, ja myślę że na nocniku można sadzać jak tylko dziecko zacznie same siedzieć, przecież to nie zaszkodzi, a i szybciej się nauczy siusiać do nocniczka. A zdjecia super :-D

Juli :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratuluję pracy i trzymam kciuki żeby było dobrze, a z nawałem obowiązków na pewno dasz sobie radę,

My jedziemy dziś na obiad do moich rodziców, ale mam w planach szybko wrócić, żeby się wyleżeć i odpocząć bo jutro znów ciężki dzień :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 sty 2008, 11:43

hej mamuski
jestem na sekunde
pisze z warszawki
czas leci jak szalony wypelniony spotkaniami odwiedzinami spacerami
zmykam na sniadanko i jedziemy zobaczyc sie z Alinka hihi
jutro wieczorem do was wpadne mam nadzieje

aha leos jest rewelacyjny
spi tutaj jak prawdziwe niemowle
nie budzi sie w ogole
chyba zopstaniemy tu na stale hehe

buziaki
papa

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

13 sty 2008, 11:50

Witam dziewczynki my juz po sniadanku maly uciol sibie drzemke a pozniej na spacer :-D

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

13 sty 2008, 12:35

Witajcie,
to ja :-D

Przepraszam ,że ostatnio wogóle nie zagladam , ale naprawdę nie mam kiedy.Czas leci mi jak szalony.............

Maluchy chorują mi od świąt praktycznie a teraz oboje są na antybiotykach bo mają zapalenie oskrzeli.
Julka jako najstarsza z tego towarzystwa cały czas jeszcze bezzębna :ico_haha_01: , siedzi w łóżeczku i łobuzuje z miśkami.Przesypia mi już całe noce.Jak zaśnie około 20:30 to budzi się najprędzej o 6:00 rano .Daję jej mleczko i idę do pracy.
Jaśnie Pani z nocnikiem tak jest do momentu aż mała nie pódzie na nogi.Teraz siedzi bo to dla niej nowość ale jak na nogi pójdzie to o nocniku zapomni.Dzieci świadomie korzystają z niego dopiero około 1,5 - 2 lat.Tak przynajmniej było z moim małym.

W pracy totalne szaleństwo , ale nie narzekam.Niania też sprawuje się na piątkę.Tylko przez ten natłok obowiązku chudnę w zastraszającym tempie.
W mieszkaniu robimy właśnie remont i pod koniec miesiąca przeprowadzka.

Juli gratuluję pracy.

Asiulka twoja mała zacznie mleczaki gubić zanim ja się doczekam pierwszego zęba u Julki.

Aniu trzymam kciuki za Helenkę , bo czytałam że też jest chora.

Przepraszam ,ale reszty nie pamiętam

Pozdrawiam Was wszystkie gorąco


papapappapaa

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 sty 2008, 12:41

WITAM z :ico_kawa: znowu mnie chorobsko bierze fakkkkkkkkkkkk :ico_chory: ,zmykam kochane :ico_oczko: JULI gratuluje pracy teraz czekam na drineczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-13, 13:37 ]
Ja juz lepiej tablety i tablety cosik lepiej :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

13 sty 2008, 16:25

Witam!
Juli gratuluję pracy!!!
Avisku Laura przesłodka, szkoda, ze tak rzadko ją nam pokazujesz :ico_noniewiem:
mam nadzieję, ze zdrówko ok :)

Jestem po spotkanku z Madziorką :-D :-D :-D
Bardzo mili i pozytywni ludzie, Leoś jest 1000 razy rozkoszniejszy niz na zdjęciach, prawda Aniu ? :ico_oczko: Wanesska odrazu dopadła Leosiowe ucho, a Leoś dobierał się do Wanesski bucików hehe jak prawdziwy facet, wie od czego zacząć hahhaha

Super spotkanie, starsznie się z niego cieszę, tylko skzkoda, ze takie krótkie..2 godziny i po przyjemności :ico_placzek: czuje się tak jakbym dopiero zaczęła jeść pyszny obiadek i zaraz mi go zabrali :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: 2 godziny to stanowczo za krótko. Następnym razem jak będziecie w Wawie, to rezerwujemy sobie cały dzień, ok Madziorka?? Jesteście bardzo fajnymi ludźmi :ico_buziaczki_big: i juz czekam na kolejne spotkanie :ico_oczko:

Zaraz powgrywam zdjęcia.

[ Dodano: 2008-01-13, 16:16 ]
Z ciocią Madziorką
Obrazek


Bardzo ciekawy stół :-D
Obrazek

Leoś pokaz uszko :)
a Leoś na to : Tato co ona mi robi ?
hehe
Obrazek


Obrazek


Cóz za spojrzenie...

Obrazek



Obrazek

z tyłu taka ciekawa fontanna, a wy nam kazecie do zdjęć ppozować!!
Obrazek

i zamiana dzieciaczkami. Kogo co ciekawi heh, a Wanesce fontanna z głowy wyszła
Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

13 sty 2008, 17:36

Alinko zdjecia super ...kurcze wstyd mi bo Kamilka w Szczecinie mieszka a my jeszcze sie nie spotkaliśmy :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ( oczywiscie winna jestem ja ...musze to nadrobic )

Nam dzionek tak szybko jakos strzelil ze nie wiem kiedy, wkleje kilka fotek z wypadu na spacerek ;)

Auta na wielkiej orkiestrze pokaz aut i motorów
Obrazek
Obrazek


Obrazek

Marcinek na koniku
Obrazek

Mama co to za kule lataja ....
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zabawa na piance
Obrazek
Obrazek

Mniami
Obrazek

Irokez
Obrazek

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

13 sty 2008, 18:04

Madziorka i Alinka super fotki :ico_brawa_01:
Juligratuluje pracki
Aciufajnie,ze zajzalas,wspolczuje chorobska :ico_olaboga:
Madzia Marcinek uroczy ,a co do Waszego spotkania z Kamilka to nie zwlekaj,bo kobieta jest superowa :-D
my wyjelismy stary koszyk ,Oli w nim spal jak byl maly,a teraz siedzi i sie grzecznie bawi :ico_brawa_01: w koncu :ico_brawa_01:

my juz spacer zaliczony,cieplo dzis,ale i kropilo troszke i dopiero obiadek robimy...ja w srode bede rozmawiac o powrocie do pracy,zobaczymy co ztego wyjdzie,bo ja moge tylko co drugi tydzien i weekendy

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

13 sty 2008, 18:16

Juli gratulacje z podjecia pracy :)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość