Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

04 lis 2007, 21:03

No niestety do pubu nie wyjdziemy, Antoś padł...w pewnym momencie przyniósł mi kocyk i mówi do mnie "mama mhmhymh" a ja za chiny nie wiem o co chodzi... W końcu załapałam że chodziło o to żby Go przytulić i utulić do snu....kąpać się nie chciał więc tylko na szybciocha pupę umyłam i juz śpi, ale boję żeby nie było jak wczoraj :ico_noniewiem:
Aginka fajowe fotki z tej fantazji :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-04, 20:08 ]
Dziewczyny gdzie WY jesteście oprócz Basi...mało kto tu pisze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_nienie: :ico_zly: :ico_nienie:
Iwonki daaaaaaaawno nie widziałam , mamy_Kingi ...n ie mówiąc juz o Kaoli.............. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

04 lis 2007, 22:36

ło ... kaolcia to już o nas chyba zapomniała .... kaola WRÓĆ!! ... ale wogóle nowe mamy się nam pojawiły tylko na chwilkę .... i teraz cisza .... no co jest BABOSKI ....

He he ... a ja mam jutro i pokutrze urlop ... he he miałam myć okna ... mam nadzieję że przestanie padać ....

Dziękujemy za milutkie słowa .....

zubelek, hm... mam nadzieję że na obczyźnie będzie Wam dobrze , urządzicie ię tam i będziecie szczęśliwi a Ty i dziewczynki nas nie opuścicie .... i będziesz nadal zaglądała do nas .....

Barbara, właśnie brakuje takich miejsc ....jak fantazja .... ja co prawda mieszkam na wsi i moje dziecko może szaleć gdzie chce .... ale fajnie czasem jest pojechac na plac zabaw dla dzieci nawet na świeżm powietrzu ... dzieci sobie odmienią ... pobawią sie z innymi dzieciakami .... w Rzeszowie mało jest takich placów z prawdziwego zdarzenia ... powstaja głównie przy nowych osiedlach .... czasem jeździmy właśnie na takie ... ale sczerze mówiąc czuję się tam jak intruz .... nie znając nikogo .... :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

05 lis 2007, 10:11

witajcie baboski

Maggie, jak tam dziesiejsza nocka??? mam nadzieje ze zdecydowanie lepiej!!!

u nas ząbkowanie sie uspokoiło i Mati spal dzis cudnie...choc pół nocy z nami

zubelek bardzo sie ciesze!!!! niesamowita wiadomosc...kiedy jedziecie????

a teraz słuchajcie babsoki!!!! JESTEM W CIĄŻY!!!! szok!!! :ico_szoking: sama w to jeszcze nie wierze!!!! nie planowalismy kolejnej dzidzi.....raz placze raz sie smieje.....mialo byc inaczej,...mialam isc do pracy..budowa nam sie zaczela i liczy sie kazdy grosz...poza tym Mati to taki rozbójnik.....ja ja sobie dAM RADE???
ale i tak jestem szczesliwa!!!! kocham tą moją fasolkę nad życie!!!!

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

05 lis 2007, 10:20

iza, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: będzie dobrze - dasz radę .... mówi się że drugie dziecko nie jest takie "kosztowne"gdy jest niewielka różnica wieku :ico_oczko: no to czekamy na kolejny suwaczek ..... Nasza kochana :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

05 lis 2007, 10:35

Iza gratulacje :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

05 lis 2007, 11:14

Witajcie dziewczynki! Nam nocka rownierz minela dobrze, Asia jak padla o 19:30 to obudzila sie o 7:30 :-) , a i w nocy nie musialam za czesto do niej wstawac. Za to teraz jest cos marudna a i nic nie chce jest, niby o 5:30 (na spaniu) dalam jej mleko, wiec moze nie chciec jeszcze jesc.

Aginka, masz racje brakuje takich miejsc jak Wasza fantazja... Tu w Nowym Targu mamy tylko park ale tych hustawek to jest jak 'kot naplakal' a pozaytm jak jest zimno to nie wyjdziesz tam z dzieckiem bo nie ma jak...
A dzisiaj znowu pada deszcz ze sniegiem :ico_noniewiem: i moj biedak pewnie znowy nigdzie nie wyjdzie...

Maggie, jak minela nocka?? Mam nadzieje ze dzisiaj byla spokojna....

iza, GRATULACJE :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-05, 10:19 ]
Aginka, OO! WCZORAJ OTWORZYLO MI SIE TYLKO JEDNO ZDJECIE, TO OSTATNIE, A DZISIAJ WSZYSTKIE. kACPER TO PRZYSTOJNIACHA, I JAK DZIELNIE PILNUJE MLODSZEJ SIOSTRY W KULKOWYM BASENIE :ico_brawa_01:

przepraszam, za duze litery ale pisze z Asia na kolanach i wcisnela mi duze litery :ico_szoking:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

05 lis 2007, 12:02

dzieki dziewczyny......sama jestem w szoku i nie wiem co myslec
przezywam deja vu normalnie...w tym samym czasie 2 lata temu dowiedzialam sie ze jestem w ciązy z Matim...teraz tez bede rodzic w lipcu

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

05 lis 2007, 12:28

Dzien dobry
Oh jak fajnie sie czyta nowe wiadomosci :ico_brawa_01: I takie fajne :ico_brawa_01: :ico_oczko:
U nas nocka super :ico_brawa_01: Mala Nicole zasnela i spala i juz o 21 20 i w nocy obudzila sie tylko raz po to bo jej smoczek wypadl i nie plakala tylko czekala az dam jej smoczka przytulilam i dalej malutka spala :ico_oczko: I mala wstanela dzisiaj o 8 00 ale zasnela juz o 10 30 i nadal spi ale cos czuje ze juz za niedlugo sie obudzi :ico_oczko:
U nas pogoda super jest ladne sloneczko ale jest tez mrozno.. juz bylysmy nawet 20 minut na spacerku i po nim tak Nicolinka ladnie zasnela :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Iza ciesze sie ogromnie ze jestes w ciazy,i nawet jestem zaskoczona.. ale jak by to powiedzial teraz moj wujek.. myslalas ze tylko ty masz cipke.. :-D :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_smiechbig: I ogromne gratulacje :ico_brawa_01: wszystko ci sie ladnie pouklada i dasz rade wiem ze teraz tak ci chocby wszystko naraz przyszlo ale bedzie dobrze trzymam kciuki i ciesze sie ze dolaczylas do nas ciezarowek :ico_oczko: :ico_brawa_01: Za niedlugo mysle ze dolaczy do nas tez Diem :ico_brawa_01:

Aginka naprawde super taki park fantazja.. u nas tez pewnie sa takie rzeczy ale w jakis wiekszych miastach.. musze sie zaczac ogladac za takimi rzeczami bo naprawde sie dzieci ,moga wyszalec za wszystkie czasy w takich miejscach :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Maggie my to nie chodzimy az tak czesto do pubow.. a jak juz idziemy to bez Nicole .. a z Nicole idziemy tylko raz w roku na obiadek na 1 stycznia w Nowy Rok juz tak tradycyjnie do knajpki z widokiem na gory cos pieknego :ico_brawa_01:

A powiem wam jeszcze ze moj groszek to mnie coraz mocniej zaczyna kopac.. i jakie to piekne uczucie.. juz 12 listopada mam termin u mojego ginekologa wiec juz jestem ciekawa jak tam moj maly Marcus sie ma .. i zobacze go znowu na usg.. ogulnie czuje sie swietnie niemam zadnych mdlosci mam apetyt i ciesze sie z mojego stanu :ico_brawa_01: Juz powoli mam tylko male obawy i sie martwie jak to bedzie z Nicole jak ja pojde rodzic.. jak to bedzie z jej spankiem.. bo tylko ja ja do snu klade.. a teraz moj maz bedzie przy mnie bo chce zeby byl przy porodzie.. a mala zostanie z babcia i juz wiem ze bedzie ciezko i ze bedzie plakac i pewnie padnie z wykonczenia i sama zasnie.. ohh jakos to bedzie.. nie bede dlugo w szpitalu 2-3 dni i mam nadzieje ze wszystko sie ladnie i szczesliwie skonczy i wyjde z malutkim do domu :ico_oczko:
ale bede sie martwic jak tak daleko bedzie :ico_oczko:
mILEGO DNIA WAM ZYCZE i wszystkiego najj paaa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

05 lis 2007, 13:54

Mama_Kingi pisze:Dziewczyny, damy jakoś radę z dwójką maluszków. Nie my pierwsze i nie my ostatnie w takiej sytuacji jesteśmy.


Pewnie że dacie radę ..... jesteście piękne silne młode ..... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: hm .. czyżbym w tym gronie była najstarsza ??? :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

05 lis 2007, 14:25

Witajcie Kobietki.
Ale naskrobałyście :ico_brawa_01:
Zubelku, fajnie, w końcu będziecie z mężem blisko siebie, i Dziewczynki będą szczęśliwe. I mam nadzieję, że może zdrowsze tam będą. :ico_sorki:
Aginka, foteczki piękne. U nas też jest taki plac zabaw w Suwałkach. Kinga jeszcze tam nie była, ale chyba się tam wybierzemy. Niech się wyszaleje.
Maggie, ja tez się bym chętnie wybrała do pubu czy kawiarni z mężem. Do tej pory często chodzimy sobie wszyscy( Grzesiek, Kinga i ja) w niedziele na obiadki do restauracji. Ja mam wolne od garów i każdy je to, co chce.
Kristi, myślę, że Nicole do tego czasu (do Twojego porodu) trochę "wydorośleje" i zniesie jakoś to rozstanie z Tobą i Tatusiem.
Barbara, dobrze, że Asiunia ładnie spała w nocy. Mam nadzieję, że ząbki w końcu przestaną ją męczyć.
Iza, Tak się cieszę, że dołączyłaś do nas, ciężarówek!!! Piękna wiadomość!!!
Dziewczyny, damy jakoś radę z dwójką maluszków. Nie my pierwsze i nie my ostatnie w takiej sytuacji jesteśmy.
Diem, prosiłaś o przepis na naleśniczki. Ja mam taki:
1,5 szklanki mąki, 1 jajko, 1 szklanka mleka, 3/4 szklanki gazowanej wody, 1/4 szklanki oleju, szczypta soli. To jest porcja na ok 12 placków.
Ja już odkurzyłam mieszkanie, ciuszki się piorą, Mała położona do łóżeczka (ale zamiast spać to gada, krzyczy i marudzi). Zaraz biorę się za wycieranie kurzu i mycie podłóg.
Wczoraj przesiedzieliśmy calutki dzień w domu. Jakoś nie chciało się nigdzie wychodzić. Dzisiaj jest zimno- tylko 2 stopnie, ale świeci słonko. Może jak Pyzunia wstanie, to troszkę wyjdziemy na podwórko.

[ Dodano: 2007-11-05, 13:01 ]
Aginka, chyba ja jestem najstarsza :ico_szoking: :ico_haha_01: , ale co mi tam... :-D

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość