karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

25 wrz 2011, 16:04

SANDRUSIA)), ja czuje to samo co ty :ico_olaboga: do terminu 5 dni a już bym tak bardzo chciała przytulić maluszka :ico_placzek: ,już nawet tego bólu przy porodzie sie nie boję,po prostu chce żeby sie wreszcie zaczęło :ico_noniewiem:

My to chyba zaczniemy sie w pazdzierniku rozpakowywać :-D

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

25 wrz 2011, 16:09

Izuś doopka totalna, skurcze poszły się paść, jak zawsze. Kurcze nie wiem co ten organizm tak wariuje na koniec.

Ide teraz z M. na spacer po naszych lasach, moze jakiegoś grzybka znajdę :-) niestety w tym roku grzybobrania mnie omijają a chetnie bym poszła bo to uwielbiam.
My to chyba zaczniemy sie w pazdzierniku rozpakowywać
no ja nie wiem czy października nam wystarczy :-D ale jak rusza porody to będzie się sypała jedna dzidzia za drugą :-)

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

25 wrz 2011, 16:33

no ja to na szczescie na wrzesien sie zalapie :ico_sorki: jak samo sie nie zacznie to w czwartek bede miala maluszka :ico_sorki: jesli wytrzymam do czwrtku i nie oszaleje :ico_olaboga:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

25 wrz 2011, 17:02

izabelllla123, obyśmy zaczęły sie rozdwajać :-D

SANDRUSIA)), na pewno dasz rade do czwartku tylko 4 dni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

25 wrz 2011, 17:32

:ico_tort: Zuzia stawia za wczorajsze urodzinki
:ico_tort: Maciek za swój pierwszy miesiąć :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wszystkiego najlepszego dla nich .

A my dziś sobie pobaraszkowaliśmy , było super przyjemnie ale teraz tak jak myślałam muszę pocierpieć.Strasznie mnie boli tam na dole i chodzenie siedzenie czy leżenie sprawia ból.
Mieliśmy jechać do Olusi mojej ale na razie czuje się bardzo źle i w domu muszę to przeczekać.

Niedawno byli goście, pochwaliliśmy się pokoikiem Lilusi i bardzo im się podobał.

Sandrusia no ja tobie zyczę by jednak nie trzeba było wywoływać porodu tylko by sam się w porę rozpoczął.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

25 wrz 2011, 19:47

U nas już poimprezowo, nawet posprzątaliśmy po dzieciach :ico_olaboga: Nasze wykąpane, Mały śpi, jeszcze Zu kończy bajkę.
I jutro znowu pooooniedziałek, a ja nawet nie poczułam tego weekendu, nawet na spacer nie poszliśmy, bo ciągle goście i przygotowania.

Dziękuję Wam, Kochane, za życzenia dla dzieci :-)

A mnie się wydaje,że jak zaczniecie rodzić to miejsca na Radosnych braknie :ico_haha_01:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

25 wrz 2011, 20:08

Kocura Bura, i ja skladam Zuzi zyczonka zdrowka szczescia i pociechy z braciszka :ico_tort: :-D

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

25 wrz 2011, 21:39

SANDRUSIA)), ale Ciebie te skurcze męczą :ico_olaboga:

izabelllla123, to skoro dziś masz tyle sił, to może coś się zacznie :ico_oczko: byłabyś niestety niesłowna :-D he he

karina22, zdrówka dla Ciebie :ico_sorki: że tez akurat teraz musiało się to dziadostwo przypałętać

Wszystkiego naj dla chłopaków :-D i najlepsze życzenia urodzinowe dla Zuzi :ico_tort:

Kinga_łódź, super, że pępkowe udane, też bym się chętnie piwka napiła :ico_oczko:

Dziewczyny, nocka u nas była lepsza, ale tylko dlatego, że Mały spał z nami i w sumie przez sen go karmiłam.

Mnie się wydaje, że Piotruś znów bardziej żółty, tylko czy to możliwe? Nie wiem co o tym myśleć, jutro przychodzi położna, zobaczymy co na to powie, ale w czwartek i tak wybiorę się z nim do lekarza (wtedy nasza pediatra przyjmuje dzieci zdrowe).

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

25 wrz 2011, 22:50

Mnie się wydaje, że Piotruś znów bardziej żółty, tylko czy to możliwe?
mam nadzieję że tylko i się wydaje i że wszystko jest dobrze z Piotrusiem

a ja dziś miałam pierwszy w miarę zorganizowany dzień, i z eliza dużo czasu spędziłam, i obiad ugotowałam i na placu zabaw byłam -mimo zmęczenia czuję się zadowolona z dnia:) oby noc była równie cudowana, bo snu mi brak:)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

26 wrz 2011, 08:23

Witam z herbatka i śniadankiem .
I jak tam po nocy dziewczyny ? Ruszyło cos u którejś?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość