Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

13 sty 2008, 18:32

Juli gratuluje pracy
Alinka I Madziorka fajnie :ico_brawa_01:
Avisku PW ci wyslalam z tymi wymiarami

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 sty 2008, 20:12

hej jestem znowu
wlasnie dotarlismy do domu ufffpo calym dniu.. bylismy teraz w telewizji, leos uczestniczyl w nagraniu programu dla dzieci "budzik" w ktorym adasia siostra animuje kotke Ruda i uzycza jej glosu hehe
super kolora pastelowa sceneria..
leos ma fotki z pixelem i kotkami. jesli znacie ten program ..
istnieje od 7 lat i ja poczatkowo ogladalam regu;larnier bo akurat w tym czasie bawilam 2letniego szkraba wiec bylam na biezaco hehe
a leosiowi bardzo sie podobalo. byl super szczeslkiwy i usmiechniety hehe
adas ucial sobie gadke z profesrorem ciekawskim hehe z tik taka. jesli kojarzycie...on razem z panem krzysiem wlasnie rezyseruja tego budzika hehe
nopostarzeli sie chlopaki
okazalo sie ze profesor ciekawski w latach 70-tych tez pracowal w uk jako malarz hehe

przypadkiem bylismy tez w studiu orkiestry swiatrecznej pomocy hehe
super goraca atmosfera... leos byl zadowolony do czasu kiedy zblizal sie moment wejscia na antene. i rozregly sie krzyki piski itd
juz bylam gootwa by uniesc go wysoko do kamer i pokazac polsce hehe a tu musielismy sie szybko ewakuowac hehe
on akceptuje glosna muze ale krzyki juz niebardzo. i trudno sie dziwic
ufff
no i jestesm po dniu pelnym wrazen
fotkami zasypie was jak wroce

Alinko dzieki za komplementy,.. my rowniez cieszymy sie ze spotkania. ale masz racje zdecydowanie za krotko..nastepnym razem moze uda sie na dluzej hehe z procentami itd hehe
szkoda ze karol pojawil sie na tak krotko , bo by sobie chlopaki dluzej pogadali hihi
a waneska urocza grzeczna.. kochana kruszynka
choc wieksza od leosia
ale mnie to juz nie dziwi
leos jest zawsze namniejszy hehe

obiecuje ze jak wroce to poczytam was i poodpisuje
a teraz uciekam pod prysznic
buziaki dla was papa

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 sty 2008, 20:36

HOP HOP :-D my po wizycie u tesciowej i prababci bylo symatycznie,Wiki szalala wszyscy zachwyceni :ico_oczko: ALINKO I MADZIORKA gratuluje spotkania widze ze bylo udane fotki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: MADZIU synus rewelacyjny :-D i taki duzy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

13 sty 2008, 21:41

madziorka oskar uwielbia Pana budzika :-) ale fajnie...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 sty 2008, 21:48

BUDZIK jest super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to kiedy Leos bedzie w telewizji?????

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

13 sty 2008, 21:52

avisek pisze:madziorka oskar uwielbia Pana budzika

hehe ja z braku starszego dziecia sama uwielbiam Budzika i jego "myszki-kiszki" :-D :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 sty 2008, 22:02

hihi

frydza leos nie bedzie w tv hihi bylismy po drugiej stronie kamery jako widzowie na zywo hehe

dzieciaki wlasnie usypiaja. a ja mam chwile..
hihi

ciekawe jak leos zachowa sie w nocy po dniu plenym wrazen
co prawda codzien wloczymy go po roznych miejscach
ale dzis bylo naprawde glosno i tloczno hehe

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 sty 2008, 22:07

Oj to szkoda ze Leos nie bedzie w tv ale i tak gratuluje spotkania z panem budzikiem :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

13 sty 2008, 22:11

Hejo!!

Jestem zmęczone, ale postanowiłam napisac kilka zdań.
Wczoraj nieźle zabalowalismy na parapetówie. Było suuuper. No ale ludziska niesamowici to nie mogło być inaczej. Tomuś nie spał do 23 ale przyjechałam na chwilę dałam mu cycki oba i usnął spokojnie.
Dzis melanżowaliśmy chyba do 15. Na zmianę spaliśmy, jedliśmy i znów spaliśmy. Oczywiście Tomek nam wtórował razem z moją siostrunią hehe.
Ale później pełna mobilizacja.
Jarek rzucił hasło: jedziemy na łyżwy!! No to pojechaliśmy.
I dobrze. rozerwalismy się, dotleniliśmy i trochę ruchu sie przydało. Chociaz juz czuję, ze jutro moje ciało będzie zdecydowanie odczuwało dzisiejsze szaleństwo. Ale co tam. Tomek pierwszy raz widział lodowisko i robił wielkie oczy.

Tyle postów miałam donadrobienie i tyle wieści...

Juli gratuliję serdecznie pracy. cieszę się, że będziesz robiła to co tak bardzo lubisz. Trzymam kciuki, żebyś wyrobiła fizycznie ze wszystkim. Na pewno dasz radę.

Avisku dziękujemy za foteczki. Laurunia super dziewczynka.

Dominika fajnie, że Lusiak siurka na nocniczek. Zobaczymy czy juz tak zostanie?? Każde dziecko inaczej dojrzewa więc może akurat...

Alinko Madziorka ciesze sie, że spotkanko wam się udało.

Madziu Marcinek śmieszek superaśny.

Lucy kiedy kończysz ten macierzyński??

Acia dobrze, że zajrzałaś. Myslałam, że juz jesteś na nowym mieszkanku dawno.

Asiulka 8 ząbek :ico_szoking: Przesada. Ale ona tempo nadaje z tymi zębami hehe

Domninika Avisek Tomek tez miał zatwardzenia. Zastosowałam kropelki ESPUTICON. Daję mu dwie kropelki dziennie na języczek i z kupkami wszystko gra. Polecam, bo to nie jest szkodliwe i spokojnie można stosować nawet codziennie.

Frydza życze udanych łowów na allegro. A jaki rozmiar Wiki juz nosi?? Jak cos wypatrzę to dam ci znać.

Jestem padnięta. Oczy mi się zamykają, także przepraszam, że tak oszczędnie piszę, ale nie mam siły na więcej.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 sty 2008, 22:11

hihi
dla nas bylo to drugie spotkanie z kociakami hihi i banda budzika hehe
ale dla leosia naturalnie pierwsze hehe i patrzyl tak slodko z zaciekawieniem hehe

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość