Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

05 lis 2007, 14:41

dzieki dziewczyny....wiem ze musze dac rade wiec dam
mam tylko nadzieje ze ta druga ciąża szybciej minie...a Mateuszkiem strasznie mi sie dłużylo

Mama_Kingi, u nas tez zimnica...bylismy na specerku 20 min

a Mati spac nie chce...wczoraj nie spal w dzien..dzis tez nie chce... :ico_olaboga:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

05 lis 2007, 14:59

Izulka , kochana, ale się wzruszyłam, jak przeczytałam, naprawdę ogromnie się cieszę...tymbardziej ze był okres kiedy się zastanawialiście z mężem (pisałaś o tym) teraz sprawa sama się rozwiązała, poprostu tak miało być :ico_brawa: :ico_buziaczki_big: :ico_brawa:
iza dasz radę napewno...a i Mati się zmieni...będzie miał rodzeństwo :ico_oczko:
Iza ciesze sie ogromnie ze jestes w ciazy,i nawet jestem zaskoczona.. ale jak by to powiedzial teraz moj wujek.. myslalas ze tylko ty masz cipke.. :-D :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Kristi , boskiego ma sz wuja :-D :ico_haha_01: :ico_haha_01: :-D :ico_haha_01: :ico_haha_01: :-D

Antoś dzisiaj w nocy lepiej, chociaż raz się obudził i z godzinkę zasnąć nie umiał :ico_noniewiem:
,

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

05 lis 2007, 16:43

:509: :509:


co za wiesci!

zubelek ... ciesze sie z Toba ... mam nadzieje,ze teraz juz tylko z gorki :ico_brawa_01:


iza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja rowniez sie wzruszylam ogromnie ... lezka zakrecila sie w oku ... tak by,m chciala usciskac Ciebie po przyjacielsku ...zobaczysz wszystko bedzie dobrze! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: niesamowite wiesci!!!
przepraszam za te wykrzykniki,ale brak mi slow ...
ja rowniez mialam obawy ...rowniez pierwsza ciaza dluzyla mi sie strasznie,ale nie sadze,zeby znowu tak bylo ... wkoncu maly smerf jest ze mna ...zreszta moj D to moje drugie dziecka ( niekiedy mam takie wrazenie) ... dasz rade iza!
:ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-11-05, 15:43 ]
Maggie pisze:Cytat:

Iza ciesze sie ogromnie ze jestes w ciazy,i nawet jestem zaskoczona.. ale jak by to powiedzial teraz moj wujek.. myslalas ze tylko ty masz cipke..

Kristi , boskiego ma sz wuja


:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :-/

[ Dodano: 2007-11-05, 15:45 ]
Maggie tearz czas na Ciebie kochana :diabel2: :027: :027: :027:


iza ... czy wiesz , ktory to tydzien ? ja wprawdzie czekam na wyniki,ale wg kalkulatora ( pierwszy dzien ostatniej miesiaczki) jestem w 9 tyg. ciazy :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-05, 15:47 ]
mama_Kingi ...dziekuje za przepis ... najblizsze nalesniki robie wg Twojej receptury :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

05 lis 2007, 17:23

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla wszystkich :ico_ciezarowka: , super dziewczyny, ciesze sie z Wami wszystkimi :-D :ico_brawa_01:

U nas tez zimno i +2 stop. bylam z Asia tylko na pol godz. bo zimno, a Asia spala mi niecale 2h dzisiaj, obudzila sie o 13:00 wiec juz chba spac nie pojdzie

Maggie, ciesze sie, ze nocka minela Wam w miare dobrze

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

05 lis 2007, 19:06

iza, a Ty poddawałaś się temu zagiegowi ??

u nas też zimno .... Malwinkę wzięłam na spacerek tylko dlatego że Kapik miał do szkoły dziś na 12;30 i poszłyśmy go odprowadzic .... ale to rzut beretem ... :ico_oczko: no a teraz Tomek wziął ją do swojej mamy .... a ja kończyłam myć okna po ciemku ... ciekawa jestem czy jutro nie będę poprawiała z rana ... :ico_noniewiem:

Jutro na 13 jadę do fryzjerki ... ale nie mam koncepcji co robić ....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

05 lis 2007, 19:11

diem pisze:Maggie tearz czas na Ciebie kochana :diabel2: :027: :027: :027:

O rety jak ja bym chciała...ale boje się strasznie...boje się że znowu wpadnę w depresję i nie dam z niczym rady...teraz już zawsze będę na to podatna :ico_placzek:

A tak wogóle to strasznie się martwię o mojego Antola, dzisiaj zaczął płakać i pokazywać że bioli GO nóżka(troszke kuleje), stopa prawa, wychodzio na to ze to duzy paluszek...ale nic tam nie widac , moze leciusieńko zaczerwienione :ico_noniewiem:
Byłam odrazu u lekaerza ale nic nie wyczuł, powiedział ze noga, i kosc wyglada dobrrze , zbadał Go...tez nie jest to zadna infekcja od paznokietka...Przepisał ibuprofen...

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

05 lis 2007, 19:11

Mama_Kingi, no - szacuneczek ... chyba jesten z nas najstarsza .... ale masz za to maleńka Kinge i możesz powiedzieć że masz mniej lat ...a ja ??? przecież nie wcisnę komuś kitu że mam 25 lat - lub mniej i 6-letniego syna ... ostatnio w pracy kolega mnie pytał ile mam lat ... nieśmiało odpowiedziałam że jeszcze 22 ................... do pięćdziesiatki ..... :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

05 lis 2007, 19:12

diem pisze:iza ... czy wiesz , ktory to tydzien ? ja wprawdzie czekam na wyniki,ale wg kalkulatora ( pierwszy dzien ostatniej miesiaczki) jestem w 9 tyg. ciazy :ico_oczko:

ululu...to juz 9 tydzień :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-05, 18:13 ]
Aginka pisze:Jutro na 13 jadę do fryzjerki ... ale nie mam koncepcji co robić ....

niech ci coś fryzjerka doradzi

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

05 lis 2007, 19:23

Maggie, no mam własnie taką szaloną kobitkę - fryzjerkę to pewnie znów wróce z czymś dziwnym na głowie

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

05 lis 2007, 19:32

I jestem na chwilke :ico_oczko:
Dzisiaj Nicole fajnie spala dwa razy w ciagu dnia raz po 1,5 godzinki a drugi raz tylko 1 godzinke sobie odpoczela :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Teraz jest malutka zajeta jedzeniem jablka a ja szybko cos pisze :ico_oczko:
Dzisiaj bylam pracowita i umylam wszystkie okna w domku.. boli mnie troche krzyz ale da sie jeszcze wytrzymac..
Pozatym to bylysmy po polodniu na spacerku i mala po spacerku zowu usnela.. a ja szybko zrobilam obiadek :ico_oczko:

Mama-Kingi tez mam nadzieje ze mala bedzie wtedy starsza te 3 miesiace i jakos usnie babci.. bo jakbym rodzila w nocy to chcialabym zeby maz byl przy mnie i tak samo chce jak bede rodzic w dzien. oh poradzimy sobie to tylko 3 dni .. bedzie ok :ico_oczko:

Diem to ty juz bys byla w 9 tygodniu.. niezle.. gratuluje i powodzenia :ico_brawa_01:

Aginka wy sie zastanawiacie ktora z was jest najstarsza.. a ja mysle ze ja jestem najmlodsza.. mam 23 latka.. :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem:
:ico_oczko:

U nas ogulnie pogoda ok,jest mrozno ale fajnie sie spacerowalo.. a w nocy mamy mroz..
Ok bede spadac bo mala mi juz na kolanach siedzi i jedna reka sie zle pisze :-D :ico_oczko: :ico_noniewiem: zajrze pozniej..

A Maggie moj wujek to naprawde niezly przekret :ico_oczko: :-D :ico_brawa_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość