Ka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 15 lip 2010, 17:04

16 lip 2010, 10:08

Cześć Dziewczyny!
Czy mogę do Was dołączyć? Mam dwie córeczki-bliźniaczki, za 3 dni kończą 9 miesięcy :597:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

16 lip 2010, 10:12

jest teraz taka akcja na cala polske targi dla kobiet w ciazy i dla dzieciaczkow
wiem, wiem...byłam w zeszłym roku i w tym roku też planujemy i chcemy właśnie żeby Zosia się pościgała trochę, bo raczkowanie nieźle jej wychodzi i nawet babcia nie moze za nią nadązyć :-D

[ Dodano: 2010-07-16, 10:15 ]
on musi sie nimy zajac ugotowac obiad i takie tam bo ona w tym czasie bedzie spac po nocce
skoro to jej kuzynki, to niech się weźmie do roboty, matko jedyna co za baba :ico_olaboga:
Czy mogę do Was dołączyć? Mam dwie córeczki-bliźniaczki, za 3 dni kończą 9 miesięcy
zapraszamy :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

16 lip 2010, 10:22

Witam z rańca, a tu już 2 stronki od wczoraj:)

Poodkurzałam, poprasowałam, zrobiłam pierogi z serem i malinami, powiesiłam 2 prania. Teraz Mila śpi, a jak wstanie idziemy na plac.
Muszę sobie nowy stanik do karmienia kupić, bo wczoraj nie wiem jak zaplamiłam sokiem :ico_szoking:

Magda33 ja też jeszcze pokarmię. Jakoś na razie nie jestem aż tak zmęczona. Teraz w te upały to mi wygodnie. Zawsze mała się napije. Nie wiem czy się odważę oduczać ją na te 10 miesięcy jak T będzie miał urlop czy nie poczekamy do listopada :ico_haha_01: oj mamusie :ico_haha_01:
Magda33 to ten dziwny kolega się ożenił?:)


Ka witamy wśród nas!! czekamy na fotki i na coś o Was :ico_haha_01:

Kasia90 no masz rację. Jeden mascarpone to cena 3 kostek twarogu :ico_szoking:

Sabcia te kg tak Ci w dół idą, że zaraz nam znikniesz :ico_haha_01:

Isia musisz sama podjąć decyzji co do małej. Ja chyba bym Milenki nie dała, ale tylko ze względu na to, że bardzo bym tęskniła. O to jak by się nią zajmowali to nie martwiłabym się bo krzywdy dziecku nie zrobią, a uczyć się zajmować muszą i mąż i babcia bo tak to ciągle dzieci będą na naszej głowie.
Tak na pół dnia góra jeden dzień dałabym dzieci by odpocząć, ale na więcej nie. No Matiego to może na 3 bo on już duży, ale Milci na noc na pewno nie.

Sabcia fajna ta akcja, ale zawsze wszystkie dzieje się w dużych miastach.

Ja nadal piorę w loveli, ale może jak się skończy to już spróbuję w normalnym.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

16 lip 2010, 10:40

to ten dziwny kolega się ożenił?:)
nie, ten ciągle sam :-D kolega z pokoju obok
Teraz w te upały to mi wygodnie
dokładnie :-D a u nas dzisiaj ma być ponoć najcieplej w całej Polsce :ico_olaboga: ale ponoć w niedzielę trochę odetchniemy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

16 lip 2010, 11:04

Magda33, ja bym sie sama chetnie wybrala w sumie do was mam nie daleko ale przylatuje 5.08 i na dzien dobry mam kupe spraw do zalatwienia - a szkoda bo Zosia z Nikusia by sie poscigaly hehehe
Ka, bardzo nam milo :-D zapraszamy
te kg tak Ci w dół idą, że zaraz nam znikniesz :ico_haha_01:
jak narazie mi to nie grozi hehehhe

Wiem juz co mialam napisac otoz jest taki program travel cos tam i sa tam babki ktore przez cala ciaze nie wiedzialy ze sa w ciazy i jedne rodza w wc jak ida kupke a inne jada do szpitala i tam sie dowiaduja ze rodza normalnie masakra.....

Kurcze u nas od rana strasznie wieje normalnie szok a teraz jeszcze zaczelo padac :ico_zly:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

16 lip 2010, 11:42

szkoda bo Zosia z Nikusia by sie poscigaly hehehe
oj szkoda, bo mogłoby być wesoło :-D

Ka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 15 lip 2010, 17:04

16 lip 2010, 11:49

Dziękuję za miłe przyjęcie!
Myślałam, ze coś więcej teraz skrobnę, ale moje panienki strasznie rozrabiają i muszę do nich lecieć. U nas upał nie do wytrzymania, nie ma czym oddychać. Maluchy to też źle znoszą...
Odezwę się jak znajdę chwilkę! Miłego dnia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

16 lip 2010, 11:51

Wiem juz co mialam napisac otoz jest taki program travel cos tam i sa tam babki ktore przez cala ciaze nie wiedzialy ze sa w ciazy i jedne rodza w wc jak ida kupke a inne jada do szpitala i tam sie dowiaduja ze rodza normalnie masakra.....
sabcia to "ciąża z zaskoczenia" na discovery travel & living od pon do pt o 11 i chyba o 15, bardzo lubie ten program ;)
i na mtv jeszcze leci "nastoletnie ciąże" czasem też popatrze
Ka witamy serdecznie :) powiedz kilka słów o sobie
ja jutro ide na weselne ciacho :ico_noniewiem: tylko szkoda ze nie lubie/nie umiem/ wstydzie sie (odpowiednie skreślić :D ) tańczyć...

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

16 lip 2010, 13:16

isiawarszawa, no wlasnie o ten program mi chodzi - fajny jest :)

Ide wcinac obiadek dzs mam w meny krem z brokuloe i makaron brazowy z warzywkami mmmm pychotka

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

16 lip 2010, 13:29

Ide wcinac obiadek dzs mam w meny krem z brokuloe i makaron brazowy z warzywkami mmmm pychotka
smacznego :-D ja dziś mam rybkę z ryżem i z warzywkami na parze i zupę ogórkową...dobrze mam z tą mamą, a za miesiąc już sama bedę gotować obiadki, trudno będzie mi się przyzwyczaić :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość