Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

02 maja 2010, 19:39

Pati85, bidulek z Erisa slyszalam ze to bardzo boli to zapalenie ucha :ico_olaboga: ale ze szybko mija po tym antybiotyku :ico_sorki: wiec trzymam kciouki z aszybka poprawe :ico_sorki:
dana, adia26, dzieki :ico_sorki:
dziewczyny dzis juz bylam pod szpitalem :ico_haha_01:
skurcze mialam od rana :ico_olaboga: ale nie regolarne wiec niby nie porodowe ale kurde bolesne :ico_olaboga:
no i pod szpitalem mi minely :ico_haha_01: a mialam od 8 i po 13 bylam pod szpitalem :ico_haha_01:
i nonono teraz nic :ico_noniewiem:
cisza jak makiem zasial :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

03 maja 2010, 15:26

Hello,

Dana-i masz racje.Nie nalezy sie poddawac!!!FAjnie ze masz dostep do naszego forum i czasem popisze,zrzucic ten balast ktory cie dreczy.Ale i tak nadal czekam na fotki:-)
Marta--no niezla akcja.To pewnie falszywy alarm.Choc juz moglabys smailo rodzic!!:-)ZApewne bys juz chciala.
Pati--Martwilam sie twoim Ersikiem,,bo tak dlougo goraczkowac to bylo dla mnie dziwne.Ale na szczescie sie wyjasnilo.Bidulek sie meczyl,,to jest bardzo bolesne i nieleczone neibezpieczne.JAk sie dzis ma twoj szkrabek??




Sprobuje wstawic fotke Eryczka,,ale jeszcze nie mam go w nowej fryzurce.NAdrobie!!![img]img413.imageshack.us/i/dsc04286s.jpg/][img]http://img413.imageshack.us/img413/2849/dsc04286s.jpg[/img][/URL][/img]

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

03 maja 2010, 21:46

Jej Pati 41 stopni :O biedaczek malutki. Przerazajaca temperatura. Dobrze,ze wreszcie postawili diagnoze, szkoda ze nie wymyslili tego wczesniej to by sie maly nie musial meczyc - swoja droga u nas przy kazdej kontroli sprawdzaja uszy i jak chociaz delikatnie sa zaczerwienione od przeziebienia to odrazu dostaje informacje, zeby obserwowac czy sie w zapalenie nie rozwinie. Ale i tak nie lubie lekarzy, bo wszystko na jedno kopytu niestety :(

Jutro wracamy do Krakowa, jeszcze nie wiem jak bo podroz autobusem byla koszmarna - obrzydliwie goraco 27 stopni, a ja w jeansach i w koszuli, Nina do tego biegala, autobus bez klimatyzacji - gdybym sie spodziewala takiej temp to ubralabym krotkie spodenki - lubie taka temperature ale tylko jak jestem do niej przygotowana ;) dodatkowo korki okropne. I teraz boje sie wracac. No moze jakos nam sie uda - moze Nina usnie w autobusie :) oby!

Lece robic brzuszki, bo robie 6 weidera, to juz 9 dzien ale ciezko jest :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: nie chce mi sie cholernie, robie i klne pod nosem ile wlezie jak to mi sie nie chce, jakie to ciezkie a przede mna pod gorke coraz wiecej a nie mniej :(

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

03 maja 2010, 23:02

Pati 85Straszny bidulek z niego ilez biedny sie nameczyc musi Oby juz byl zdrowiutki jak najszybciej :ico_sorki: :ico_sorki:
cisza jak makiem zasial
Wiesz kochana cisza moze byc przed burza nagle moze wszytsko sie zaczac :ico_oczko:
!FAjnie ze masz dostep do naszego forum i czasem popisze,zrzucic ten balast ktory cie dreczy.
ja tez sie ciesze ze mam was chociaz wiesz ten moj mi ogranicza wiec korzystam jak tylko moge
le i tak nadal czekam na fotki:-)
obiecuje ze zamieszcze
Sprobuje wstawic fotke Eryczka,,
jaki slodki przystojniaczek :ico_brawa_01: Ślicznosci kochaniutkie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

04 maja 2010, 21:59

Hej
Mart wow skurcze przepowiadające miałaś może wcześniej urodzisz :ico_oczko:
Pati zdrówka dla Eriska na te uszki :ico_sorki: masakra musi go bardzo boleć pamiętam u siebie to aż mnie dreszcz przeszył :ico_chory:
sarenka, Ale Eryczek przystojniak :-D
yoanna, Jak tam dojechałaś
U nas nic ciekawego dziś kupiliśmy grilla i jakieś szpatułki szczypce do obracania mięsa kosztowały prawie tyle co grill :ico_zly: Piotr zadowolony, a mnie by wystarczył widelec do tego
Byliśmy z małym na grupie wybawił się i wyszalał, wczoraj byliśmy w takim mini oceanarium super było Kacperkowi bardzo rybki się podobały choć przez pierwsze 5 minut płakał bo wystraszył się wodospadu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

04 maja 2010, 22:08

hello,
adia i dana dziekuje za mile komentarze odnosnie Eryczka :-)
mysle ze MArta jeszcze nie urodzila co??

U nas po staremu,,na szczescie,,,dzieci zdrowe a to najwazniejsze.Pogoda sie troche popsula bo chlodno i czasem popada,,ogolenie chcialoby sie siedziec tylko w domu a to nie jest najlepszy pomysl bo ciagle by sie tylko jadlo!!! :ico_zly:

Adia--faceta duzo nie potrzeba by uradowac ich dusze :-D Gril zawsze sie przyda,,tylko z drugiej strony kg beda przybywac ehh,i tak zle i tak niedobrze :ico_oczko:
PAti -jak uszko??
Zirca--napisz co u was??Ciekawa jestem jak sie Alu miewa?

spoko nocki,,
bye

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 maja 2010, 22:55

czesc laski :ico_haha_02:
sarenka, heheh jeszcze nie urodzilam :-D za to zjadlam wlasnie pol milki :-D
i lece onczyc leczo bo z M pichcimy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

04 maja 2010, 23:44

ach,to mnie uspokoilas.
Milka i leczem narobilas mi mega smaka :ico_placzek: :ico_placzek:
Ja postanowilam ograniczyc slodycze tzn 2 tyg nic slodkiego nie zjadlam :ico_sorki: a potem sie przelamalam i z m zjedlismy cale pudelko ptasiego mleczka,no ale od nastepnego dnia znowu ostry rygot.TRzymamy sie kurczowo.W niedziele znow swieto,,mamy mozliwosc zjedzenia kawalka torta wiec pewnie nie odmowimy hehe

NApisz jak sie bedzie cos dzialo,,,mysle ze porod tym razem ekspresowy.ZYcze ci tego. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

05 maja 2010, 09:16

Dzien dobry :)

Podroz prawie super ;) kupilam Ninie malowanke z naklejkami i kredki olowkowe, krzyczala WOW na caly autobus jak to zobaczyla :) bylo 15 stopni wiec nie za goraco i nie za zimno, a po 30 minutach podrozy Nina usnela i spala do samego konca - musialam ja obudzic bo nie chciala wstac :)

Ide sie przygotowac na zajecia .. kurcze pogoda sie popsula - ale moje mieczyki rosna!! JUPIII!!!

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

05 maja 2010, 18:31

Helo,
sorki, ze nie zagladalam, ale jakos weny zbraklo, podczytywalam Was :ico_sorki: :ico_sorki:

U nas dobrze, antybuiotyk dobrze dziala, juz w niedziele maly nie mial goraczki, przesypia ladnie nocki, czasami placze ale to chyba przez sen, zaczyna coraz lepiej jesc i jeszcze tylko musimy na kontrol isc zobaczyc czy z uszkami wszytsko w porzadku.

DZiekuje dziewczyny za troske o Erisia, to mile

Ciekawe co u miszki :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości