Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

22 cze 2012, 13:51

chyba zadna z Nas się nie łudzi ze poród jest bezbolesny :-D
No co Ty :ico_oczko:
ejej, a kto mnie ochrzaniał niedawno za czarne wizje :ico_nienie:
Wiem wiem... zawsze trzeba myśleć pozytywnie. Chodziło mi tylko o to,że są rzeczy które przerażają mnie o wiele bardziej niż ból porodowy :ico_oczko:

[ Dodano: 22-06-2012, 13:53 ]
Kasia Ty już masz dzieciątko donoszone :ico_brawa_01: A pogoda w sam raz na porodówkę :-D
Ja bym się chętnie jutro z samego rana wybrała :ico_oczko:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

22 cze 2012, 14:13

Qanchita, Twoja ciąża tez bedzie zaraz donoszona wiec nic nie stoi na przeszkodzie zebys rodzila;):):) A masz jakiekolowiek objawy> Skurcze przepowiadajace?

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

22 cze 2012, 14:16

co do pepka to u smyka spirytusem robiłam a małej 2 razy dziennie octaniseptem i patyczkami. wyczytałam że to kiedy odpadnie zależy od grubości pępowiny. u smyka też chyba ze 2 tyg w sumie był a potem długo podkrwawiał jeszcze :ico_noniewiem:
Malutka pocysiała i lula a smyk przyszedł z pkola io już zdążył awanture zrobić :ico_olaboga:
jak ona spi to on robi wszystko żeby ją obudzić, tłucze sie jak wściekły. ona na razie nie reaguje ale potem będzie pewnie gorzej :ico_noniewiem:
my smykowi teraz chyba więcej uwagi poświęcamy niż przedtem ale to ciągle mu mało :ico_olaboga: nie chce sie bawić sam nawet 5 minut, kurcze...
ciekawe jak tam Aniula,napisz kobietko coś o swoich pociechach bo ciekawa jestem jaka Polcia jest i jak Nadia reaguje :ico_sorki:

[ Dodano: 22-06-2012, 14:19 ]
A masz jakiekolowiek objawy> Skurcze przepowiadajace?
ja wiem jedno- nie czekajcie na nie za bardzo. mi opadł brzuch, to jedyny objaw w sumie. czopa nie ujrzałam, dopiero na przedporodowej po tym "milusim" badanku rzezniczki. Skurcze chyba każda jakies miewa to trudno określić czy coś przepowiadają. uważam że poród może sie zacząć bez zapowiedzi :ico_haha_02:
ależ trzymam kciuki!!!!przydałaby sie jeszcze jakaś czerwcowa niunia albo ze dwie :ico_brawa_01:
my z Aniulą to pełna synchronizacja :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

22 cze 2012, 15:03

Mamusia28 napisał/a:
A masz jakiekolowiek objawy> Skurcze przepowiadajace?

ja wiem jedno- nie czekajcie na nie za bardzo.
Hmmmm... sama nie wiem czego się spodziewać :ico_szoking: Brzuch mam już niżej, czasami coś mocniej zaboli, czasami brzuch zrobi się jak kamień twardy ale czy o są jakieś zwiastuny to nie wiem :ico_noniewiem:
Ale bratowa po 2 porodach SN mówi to samo co Marta...jechała do szpitala po prostu bez żadnych objawów :ico_szoking: Nie wiedziała co to skurcze przepowiadające itd...po prostu jej bratowa jest położną i umawiały się na konkretny termin i już :ico_szoking:

[ Dodano: 22-06-2012, 15:05 ]
my z Aniulą to pełna synchronizacja :ico_oczko:
Kasiala to chodź jutro my :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

22 cze 2012, 15:30

Kasiala to chodź jutro my :ico_oczko:
w sumie to bym mogła ale moze zaczekamy do tego 26 na tą rocznicę :ico_wstydzioch: :-D
a wiem jedno- nie czekajcie na nie za bardzo.
ja sama nie wiem bo skurcze czasem mam raz regularne np 3 po 7 minut póxniej robią się co 15 i zaraz co 10 i znowu 15 i cisza jedną noc taką miałam brzuch mi trochę opadł a bynajmniej tak mi się wydaje... i brzuch czasem robi się jak kamień i czuję parcie na krocze tzn częściej chce mi się przez to siku i mam wrażenie że cały czas mi się chce kupę :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem: ale na nic nie czekam wychodzę z założenia ze jak mnie weźmie to poczuję na bank a jak nie to mężul poród będzie odbierał :ico_smiechbig: :-D

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

22 cze 2012, 15:33

ze jak mnie weźmie to poczuję na bank a jak nie to mężul poród będzie odbierał
oj poczujesz poczujesz :ico_haha_01: choć życzę jak najmniejszego bólu :ico_sorki:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

22 cze 2012, 20:55

ufff pojadłam - rosołek z makaronem, fasolka szparagowa z bułka, borowki ze śmietana i arbuz (chyba starczy na dzisiaj) :) Jutro konczymy pakować torbe do szpitala w razie godziny W jestem przygotowana. TAk wogole jutro mam gosci - tych co maz byl za swiadka na ich weselu. maz upiekl murzynka a jutro zrobi ziemniaczki, maja byc lody i zapiekanka ziemniaczana wiec jak mi nonono nie rozerwie to bedzie sukces:)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

22 cze 2012, 22:44

Mamusia28, nie taki zły ten Twój mąż skoro do garów się bierze :ico_oczko:
Mój potrafi kiełbasę zagotować ale też kiepsko bo parówki zazwyczaj popękają :ico_haha_01: Spaghetti pyszne robi ale za pieczenie to sobie nie wyobrażam jakby miał się zabrać :ico_szoking:

Mam pytanie...czy gorący prysznic ma takie samo działanie jak gorąca kąpiel?

[ Dodano: 22-06-2012, 22:45 ]
Kasia pamiętasz jak sobie obiecywałyśmy że już nigdy nie dopuścimy do tego że uzbiera nam się 10 pralek do prasowania? Mi już wiele nie brakuje :ico_zly: A leń jak jasna ch...ra mnie złapał :ico_zly:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

22 cze 2012, 23:09

Witam Dziewczynki wieczorową porą - dzisiaj zabiegany dzionek, głowa mi pęka,wiec w wielkim skrócie:

Marta, fajny w sumie miałaś poród! Grunt że trafiłaś na dobra położną w kryzysie :-)

Liupinia, na zazdrość polecam książkę "rodzeństwo bez rywalizacji" Jest rewelacyjna!!!!

Ja w dniu swoich urodzinek stawiam równolegle :ico_tort: za skończony 30 tydzień :-) i idę spać bo padam - jutro postaram się naklikać więcej :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

22 cze 2012, 23:12

julchik22, :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: wszystkiego najjjj!
Mam pytanie...czy gorący prysznic ma takie samo działanie jak gorąca kąpiel?
Mysle,ze to nie to samo bo prysznic to jednak jest duzo krotszy no i nie lezy sie zanurzonym w tej goracej wodzie.
Kasia pamiętasz jak sobie obiecywałyśmy że już nigdy nie dopuścimy do tego że uzbiera nam się 10 pralek do prasowania? Mi już wiele nie brakuje A leń jak jasna ch...ra mnie złapał
U mnei to samo...od 3 tygodnie zalega pranie do prasowania...
Maz ostatnio wyprasowal posciel i reczniki ale ubrania zostaly i nie umiemy sie za to zabrac :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość