Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

05 maja 2010, 21:05

Melduje sie ze jestem,, ale nie mam jakos weny do pisania :ico_wstydzioch:

Zdrowka dla dzieciaczkow, no i powodzenia Marta jakby tak wiesz cie wzieło :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 maja 2010, 22:44

czesc laski :-D
Pati dobrze ze eris lepiej :ico_sorki: daj znac co tam po kontroli :ico_sorki:
wiola85, :ico_sorki: dzieki

jutro mam usg :ico_brawa_01: to zobacze co tam slychac u taj mojej malej dzidzioli :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-05-06, 21:22 ]
czesc dziewczyny :-D
ja po usg :-D
mala ma okolo 3 kg :-D miewa sie ok :ico_sorki: glowa nisko trudno bylo zmierzyc ale oststecznie 31 cm :ico_szoking: wiec bedzie co pchac :ico_haha_01:
no dzis 37 tydzien zaczynam :-D
ciaza donoszona :ico_sorki:
przyszlo mi czekac na rezultaty :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

06 maja 2010, 22:38

mala ma okolo 3 kg :-D miewa sie ok :ico_sorki: glowa nisko trudno bylo zmierzyc ale oststecznie 31 cm :ico_szoking: wiec bedzie co pchac :ico_haha_01:
Suuuuper!!! duza laseczka oby poszlo gladziutko i :ico_sorki: szybciutko :ico_sorki: co byscie sie dziewczyneczki nie nameczyly :ico_sorki: :ico_sorki:
no dzis 37 tydzien zaczynam :-D
ciaza donoszona :ico_sorki:
przyszlo mi czekac na rezultaty
No to czekamyna nasza kolejna gwiazde :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_oczko:
Pati85Dzieki Bogu jest lepiej :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

08 maja 2010, 10:02

Hello

my po ciezkiej dzis nocy, maly przebudzil sie po 24 z takim placzem, ze nie wiedzialam o co chodzi, wzielam go do siebie i spal z nami, a ja jak zwykle nie wyspana przez to i polamana.
Tak sie rozpycha, ze szok :ico_olaboga:


TA pogoda mnie dobija, mam juz dosc, gdzie ta wiosna, gdzie te ciepelko, o tej porze w tamtym roku mielismy upaly, a teraz trzeba w kurtkach chodzic :ico_zly:

Eris ma sie juz dobrze, po tym antybiotyku przestal kaszlec i nie ma juz kataru, teraz we wtorek idziemy na kontrol a w srode jedziemy do kliniki.


mmarta kochana, super, ze i Amy jest ok i juz niedlugo bedziesz ja miala przy sobie
A martus mam do Ciebie pytanko, jak duze jest to lozeczko co kupilas Idze? Bardzo mi sie podoba :-)

A dziewczyny wiecie do z Adia ostatnio nie zagladala a Agusia :ico_noniewiem:

Buziaki i milej soboty :ico_buziaczki_big:

Ciekawe co u miszki i Natlie

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

08 maja 2010, 12:54

i u Zirci :) jak tam studia? I jak Alu? I jak zlobek? Jak Ci w Warszawie? :)

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

09 maja 2010, 21:20

Hello,
U nas dzis bylo lekka poprawa pogody,,ale od jutra znow deszcze brrrrrrr!!!
Marta-Fajnie ze moglas amlutka poogladac.Juz duza dziewczynka :ico_szoking: ,,no ale to juz blizej niz dalej.Pewnie tez sie cieszysz.
PAti--Moze Eriskowi cos zlego sie przysnilo,jak myslisz??przerabia w snie te ostatnie problemy chorobowe,,to byl niemilosierny bol.Wspolczuje tych nocek i zycze by wszytsko wrocilo na swoj tor.
yoana-zdaj relacje jak tam z 6weidera??Widac rezultaty?jak daleko jestes??
JA od dzis zaczelam,ale od ponad 3 tyg.przestawilam kompletnie moje menu,,mam swoj plan posilkow i z efektow jestem juz zadowolona.Ale jeszcze udzo przedemna.Ciagle sa nowe wymagania :-D

to milego wieczorku zycze

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

09 maja 2010, 22:23

Hej hej witam się z wami
Marta wow juz nie całe 3 tygodnie i jaka dorodna dziewczynka u ciebie gości pozazdrościć :-D :-D
My na ogrodzie przesiadujemy bo piękna pogoda była więc korzystamy po za tym dopadła nas jelitówka wszystkich Kacper najbardziej męczyło mam nadzieję ,że jutro juz będzie lepiej :ico_sorki:
Znów zaczynam dietę kapuścianą bo sobie trochę odpuściłam i czuję się taka fuuu przepełniona jakaś :ico_chory:
Buziaki dla wszystkich :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 maja 2010, 22:54

buuu juz wam powiem ze moglabym rodzic :ico_haha_02: bo ta niepewnosc kiedy sie zacznie mnie juz denerwuje :ico_zly:
no ale pozostaje czekanie :-)
Pati85, to jest dokladnie to lozeczko http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S89829082

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

10 maja 2010, 09:05

witam!
buuu juz wam powiem ze moglabym rodzic :ico_haha_02: bo ta niepewnosc kiedy sie zacznie mnie juz denerwuje :ico_zly:
no ale pozostaje czekanie :-)
kochana juz teraz lada dzien wiec cierpliwosci :ico_oczko:
No to macie tu 2 filmiki
wiwi zdjecia zamieszcze puzniej


http://www.bobasy.pl/dancia/film/22683/
http://www.bobasy.pl/dancia/film/22682/

[ Dodano: 2010-05-10, 09:19 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

10 maja 2010, 20:20

witam.

Dana piekny francuz :D Ninie przez najblizsze lata pewnie nie uczesze bo tak trudno jej wlosy rozczesac wiec nie ma jak chwycic ;)

Sarenka jestem na 14 dniu. Wlasnie zaczelam biegac :D prawie sie spocilam! :D mowie prawie, bo moja kondycja tak spadla ze nawet nie jestem w stanie porzadnie sie spocic, bo tak szybko sie mecze, ale trening czyni mistrza! Szkoda,ze ostatnio nie mam jak chodzic na silownie bo smutno mi bez niej :( zawsze to prosciej sie zmobilizowac do porzadnych cwiczen na silowni niz w domu

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości