Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

23 cze 2012, 11:53

hejka :ico_placzek: mój mąż ma rwę kulszową i całą noc jęczał i teraz to samo :( dzisiaj imieniny teściowej i dzień ojca mieliśmy jechać na zakupy a tak go rozbolało ze nie jest w stanie chodzić leżeć no nie ma wygodnej pozycji :ico_sorki: no i sama muszę jechać co prawda daleko nie jest ale cóż coś kupić musimy...

Agesss nie panikuj tak jak Madleine napisała że to może być oznaka porodu bo organizm chce się oczyścić :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Qanchita widzę zę ta końcówka ciąży to naspięta z mężem jest co chwila... mój już się uspokoił tylko co z tego jak by mnie teraz wzięło to sama bym musiała jechać bo on ruszyć się nie może odstł tak silne leki od lekarza ale nie pomagają :ico_olaboga: ketonal teraz do tego wziął i minimalnie pomogło... wiec ja narazie rodzić nie mogę!!! wiec jak coś Gosia to ja ię bezproblemowo przepuszczam :-D

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

23 cze 2012, 11:58

mój mąż ma rwę kulszową
Wspolczuje...pamietam jak moja mama i brat to mieli...koszmarny bol :ico_noniewiem: Zdrówka dla męża!

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

23 cze 2012, 16:08

ak by mnie teraz wzięło to sama bym musiała jechać bo on ruszyć się nie może odstł tak silne leki od lekarza ale nie pomagają :ico_olaboga:
A jakby mu zastrzyk z ketonalu zafundować? Pamiętam jak dostałam na drugi dzień po cc...nic tak nie działało jak ketonal w zastrzyku :ico_sorki:
Qanchita widzę zę ta końcówka ciąży to naspięta z mężem jest co chwila...
No :ico_zly: Ale teraz poodkurzał i umył podłogi i grzeczny jak anioł bo na wieczór zamówiła się jego siora z chłopakiem i pewnie boi się żebym w szał nie wpadła :-D
A tak szczerze to wcale nie mam na nich ochoty ale co zrobić :ico_noniewiem:
wiec jak coś Gosia to ja ię bezproblemowo przepuszczam :-D
Dziękuję za wyrozumiałość ale chyba jeszcze nie ten czas :(
od rana wymiotuje nie wiem toz ja w 39 tygodniu ciązy anie sam początek nie wiem z kąt te wymioty :ico_placzek:
Coś czuję że jeszcze dziś lub jutro zostaniesz mamą po raz trzeci :ico_sorki:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

23 cze 2012, 17:37

hej dziewczyny
współczuję tych bezsennych nocek. Ja się budzę sikać, boli mnie przy zmianie pozycji ( ale już mniej) ale spać to ja mogę :ico_sorki: A nawet w drugą stronę. Mam budzik nastawiony tak koło 1-2 żeby Tomka wysikać. No i dzisiaj wyłączyłam budzik odłączyłam telefon z ładowania, połozyłam przy łóżku ale nic z tego nie pamiętam :ico_olaboga: no i Tomka nie wysikałam.
mój mąż ma rwę kulszową i całą noc jęczał i teraz to samo
współczuję :ico_olaboga: mam nadzieję że szybko przejdzie :ico_sorki:

Ja taka padnięta jestem. Na basenie byliśmy a teraz gotuję sobie fasolkę szparagową. To będzie mój obiad :-)

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

23 cze 2012, 19:25

witam i ja, junior się kąpie, Agatka śpi
Mamusia28, :ico_brawa_01: to już Marysia prawie 100%donoszona :ico_sorki:
agesss, widzę że Ci koncówka daje w kość, obyś szybko na porodówke jechała :ico_sorki:

Agatka dziś troche płaczliwa, obstawiam brzuszek i boję sie kolek :ico_placzek:

Mam pytanie- zauważyłam u Małej na brzuszku takie czerwone żyłki- "pajączki" i mam wrażenie że dziś jest ich więcej niż wczoraj. Nie wiem czy to normalne takie zyłki? wiem że skóra noworodka prześwitująca bardzo ale martwię sie czy wszystko OK :ico_noniewiem: ma takie dwa skupiska po obu stronach brzuszka :ico_noniewiem:
położna w środe rano dopiero. Moze ma któraś doświadczenia z poprzednimi dzieciakami? ja sobie nie przypominam żeby smyk miał takie :ico_olaboga:

agesss
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 05 lis 2011, 20:33

23 cze 2012, 22:51

ja to chyba na porodówkę jadę za chwilkę
:ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

23 cze 2012, 22:53

o to super czekamy na wieści jak coś dawaj znać o każdej porze dnia i nocy :-D :ico_brawa_01:

[ Dodano: 23-06-2012, 22:53 ]
a co masz jakieś skurcze? coś się dzieje?

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

23 cze 2012, 22:54

ja to chyba na porodówkę jadę za chwilkę
:ico_sorki:
może dzieciak zrobi prezent tacie :-D z okazji Dnia Ojca :-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

23 cze 2012, 22:55

agesss, powodzenia i łatwego porodu życzę :-) Czekamy na wieści na radosnych ogłoszeniach :-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

23 cze 2012, 23:52

agesss, a masz skurcze?to trzymam kciuki
mnie dzis caly dzien swedzi dol brzucha mam tam ten centumetrowy rozstep:(( ale smaruje caly czas.
Byl dzis grill na dzien ojca a teraz siedzimy z bratem i mezem i oni graja w fife a ja sie patrze:-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość