Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

Re: wiosna-lato 2013

03 lip 2013, 11:20

brzuchatki trzymam mocno za Was kciuki, bądźcie dzielne !!! jak czytam Wasze posty to mmnie też zaczyna coś boleć, może przez to boli Was mniej :D

anande, aż mnie zmroziło, bo dziś byliśmy się szczepić Trzy ukłucia, ale jakoś przeszło. Bidena Twoja malutka. Kiedy macie następne szczepienie, pewnie bedziesz mieć stresa.
Moniko, to jak widzisz niby dzieci różne, ale nasze chłopaki mają podobną instrukcję obsługi :D Też ni cholera nie mogę jakoś magicznie chudnąć. Skóra rozciągnięta podobno w małym stopniu zostaje, byle tylko tłuszczyku pod nią nie było. Szacun za ściąganie pokarmu tak długo, jak jak moje dziecko je co 2h(czasem 1,5h) to już na piersi patrzeć nie mogę. A dziecko mi rośnie, ma już 6kg i taki 3D się zrobił:)

pozdrawiam wszytkich

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

03 lip 2013, 12:22

Bylam po chlebek, teraz siedze jak na szpilkach, bo mnie spojenie boli, kosc ogonowa i lewy poldupek, w kroczu jez boli, brzuch sie napina i troche boli jak na @, zobaczymy czy sie cos rozkreci bardziej, maz bedzie za 2h i wtedy moze sie dziac.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

03 lip 2013, 13:11

Donatka, będę szpiegować.

Coś nam mało ruchawy watek się zrobił.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

03 lip 2013, 13:33

na razie bez zmian, boli, ale zbytnio się nie nasila, ale spakuje już się, poza tym po obiedzie znów jedziemy do mojej mamy, także lepiej mieć wszystko przy sobie,

u nas znów upały,
może wszystkich wywiało na spacerek

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

03 lip 2013, 15:21

witam

ja tak podczytuje ale widze ze twardo sie dalej trzymacie 2w1 :-) my tu wszystkie czekamy na Waszych maluchow a im sie nie spieszy...

tibby :ico_brawa_01: za 39tc... :ico_brawa_01:
ja to juz w tym tc bylam na porodowce a Ty jeszcze trzymasz tego Toma dla siebie :-P daj nam juz go tutaj bo Wszystkie sie niecierpliwimy :ico_oczko: niech juz wyskakuje i nie kaze czekam e-ciotkom tyle :ico_oczko:

donatka to samo sie Ciebie dotyczy kochana ilez mozna chodzic z brzuszkiem dawaj nam tu i swojego malucha :-)
hehe pogoncie ich to moze szybciej zechca wyjsc do Was juz :ico_haha_01:

Malgorzatka :ico_brawa_01: za 32tc :ico_brawa_01:

misia sliczna Milenka i rzeczywiscie podobna do taty :-)

anade oj mialas przezycia z tym szczepieniem :ico_pocieszyciel: ale dobrze ze zmienilas przychodnie teraz juz moze nie bedzie takich sytuacji :ico_sorki:
wszystkiego dobrego z okazji rocznicy i jeszcze wiecej takich rocznic zycze :-)
ehhh ja nawet nie wpadlam na taki pomysl zeby cokolwiek mezowi kupic na rocznice slubu :-P
widze ze fajne pomysly masz wiec moze cos podgapie. A my wlasnie bedziemy obchodzic teraz w lipcu 2 rocznice wiec moze ja cos fajnego mezowi kupie i moze tez taka fajna jakas koszulke z fajnym napisem :ico_oczko:

sosna super ze maluszek rosnie widac na mleku mamy najlepiej sie nabiera na wadze.

a u nas w skrocie tak ze patryk ma sie dobrze je co 3 godziny a mi juz mleka brakuje bo zjada mi mojego mleka juz po 130- 140 ml
niebawem obawiam sie ze bede musiala zaczac dokarmiac go MM czego nie chcialam za bardzo ale co zrobic ostatnio sie cieszylam ze mam nawal pokarmu i ze jestem w stanie odciagnac po 230 ml tak teraz ledwo wycisne z piersi 140 ml i to musze co 5 godzin bo co 4 godziny jakbym chciala to nawet nie wiem czy bym dala rade 100 ml odciagnac.tak wiec mleko mi sie w piersiach konczy :ico_placzek:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

03 lip 2013, 15:32

hej hej

Donatka kciuki zaciśniete moze cos ruszy w końcu to juz czas :ico_oczko:
jak tam Tibby ?
anade aż mnie dreszcze przeszły jak to przeczytałam Boze kochany normalnie bym ta przychodnie gdzies zgłosiła,nie ma pieniedzy na szczepionki skojażone to sie szczepi na NFZ proste... aaaa szkoda słów,ja sama nie wiem czy bedzie mnie stac na 5w1...

noo ja musze pochwalic Milenke,ze przesypia mi po 7 godzin w nocy zje i jeszcze spi 4 jestem juz na zas wyspana :-) a jak juz zaciesza slicznie ahhh jak ja ja kocham :ico_haha_02:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

03 lip 2013, 15:51

Moniczko Milenka przed snem zjada mi 150ml mleczka o 23 budzi sie dopiero o 6 odbijemy,przebierzemy i śpi jeszcze do 10 rano znowu zje 150ml i potem co 3 godziny karmie to zjada tak od 90 do 12ml i juz ją nauczyłam kiedy jest noc a kiedy dzień bo codziennie robie to samo jestem z niej baardzo dumna :-)
i uwierz mi,ze karmienie MM nie jest złe Milenka pieknie rosnie jest zdrowa moze sprubuj jeszcze karmi pic na laktacje moze to pomoze? :ico_sorki:

anade ahh kochana wszystkiego dobrego dla was z okazji rocznicy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

Re: wiosna-lato 2013

03 lip 2013, 16:15

hej
ja po krótkim wyjściu do sklepów padłam, gorąc, duszno, no ale to uroki centrum wielkiego miasta... bleee

anade wszystkiego najlepszego dla Was z okazji rocznicy! :ico_brawa_01: a te pielęgniary to w kosmos wystrzelić wrrrrrr
donatka trzymam kciuki żeby się zadziało, szybko i bezboleśnie :)

ciekawe jak tam Tibby po wizycie...

mnie dziś jakieś skurcze z rana łapały ale ze 2 tylko i spokój... niech będzie jeszcze spokój :ico_sorki: :-)
choć torba spakowana hehe
a Maja jak mi się zaczyna wykręcać w środku to mam wrażenie że mnie rozerwie...

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

03 lip 2013, 16:40

Jestem. Jeszcze 2w1.
Szyjki nie mam. :-D czekam na rozwarcie bo tego jeszcze do szczęścia mi brakuje. Za to znów wychodowalam sobie jakiegoś grzybka i muszę w aptece zamówić globulki.
Żelazo brać muszę na hgb. Za niska :-(
Wymaz zrobimy we wt po skończonej kuracji.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

03 lip 2013, 16:49

No to czekamy na otwarcie :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość