Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 sty 2008, 17:40

No faktycznie pustki,dziewczyny poznikaly :ico_szoking: ciekawe jak Juli no i czekamy na drineczki :-D MADZIU ech tesciowa temat rzeka szkoda nerwow olej ja trzeba zyc dalej :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-15, 16:40 ]
Rewelacyjny LEOS i MARCINEK w podpisach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

15 sty 2008, 17:56

Madziorka macie skype? Przez skype szybciej idą fotki bym Ci przesłała które mam :)

[ Dodano: 2008-01-15, 16:59 ]
co do ilości fotek, ja juz zaczynam przegrywać na płytki, bo w kompie mało miejsca się zrobiło :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
karol oczywiście marudzi, ze za duzop pstryukam, aja i tak nie słucham hahah


Pochwalę sie ostatnim osiągnięciem Wanesski. Lezała ładnie na brzuszku z główką na boczku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dotychczas tylko lezała i jak juz nie miała sił trzyma.c główki, to padała na twarz i krzyczała :) dzsiaj połozyła góweczkę na bok i lezała chyba z godzinę i nie marudziła :)

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

15 sty 2008, 18:20

Heloł!

Ja troche zmeczona. Do domu rocilam przed 3. Wstalam o 8. W pracy rewelacyjnie! Ludzie, muzyczka, drinki i piekny wystroj.. O10 goscie - brat Hszankowy z rodzinka. Potem na 14 dokumpeli, pozniej spacer nad morzem i na obiad do domku.
Duzy pojechal do lekarza po zwolnienie, a ja bawie mojego gnoma i na 19do pracy.

A Maly dal wczoraj Duzemu tak popalic, ze ten normalnie wychodzil z siebie. Junior zrobil histerie,wyrzucal smoka, jeczal, plakal,tarl oczyska iwył jakby go ze skory obdzierali. A jak juz czul, ze Duzy mieknie, to zaczynal sie hihrac. I usypianie trwalo 3 h.Duzy wyprany,zrezygnowany i wsciekly... ze hoho.
No ale trudno. Trzeba przetrzymac.

Ja dzis do 3 w knajpie, a od jura nauka. W weekend zjazd i dwa cholernie ciezkie egzaminy.
Oby do konca miesiaca. A potem bedzie z gorki! :): Nowy semestr, czysta karta.. ibede mogla odpoczac!

Z tego calego zaganiania zapomnialam o tym, ze dzis Misiek i MArcinek koncza 7 miesiecy..
:ico_tort:

Madziorka- zdjecie Leosia w podpisie genialne! Normalnie szok! Ten turban rewelacyjny hihihih :): I mina szałowa!

Lece... malowac pazury,wymejkapowac sie i biegiem.. Ale duzo mi daje ta praca-luz, energia, radosc, satysfakcja.. Wszystko razem :):
Pozytywny mix!
Uciekam.. :*

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

15 sty 2008, 18:23

ostatnie zabawne fotki :)
Nasze zębole
Obrazek



My szlafrokowcy musimy się tzrymac razem!!!
Obrazek


tatoooo zotawisz kawałeczek???
(biedny Karol nie mógł jeść przez te spojrzenia hahahah

Obrazek

tak sobie śpimy ostatnio :-D
Obrazek


Gwiazda nam rośnie :) Tak śpeiwamy karaoke hehe
Obrazek


i niepowtarzalna mina Wanesski :ico_haha_01: :ico_haha_01: :-D

Obrazek

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

15 sty 2008, 18:27

Alinko ja tez za jakis nie cały tydzien zostane "słomianą wdową" mąż jedzie do leszna sam bo musi porobic rzeczy co z nami a raczej z małym nie moze robic, jedzie na ok 2 tygodnie :ico_placzek: no ale zrobic trzeba.

Gapa ze mnie przepraszam.

[size=200] Dla Krzysia i Marcinka sto lat!!![/size]

Fryza jak juz go wysyłaja na badania to prace ma napewno no chyba ze lekarz nie pozwoli ale watpie w to.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

15 sty 2008, 18:30

Astrid ja nawte czasem lubię jak on wyjezdza, to ja sobie połazę spokojnie po sklepach, porobię wszytsko p oswojemu, nabiore dystansu, ale czasem chodze po domu jak cieńi niczego mi się nie chce..

Jul;i ciesze się, ze masz taki humorek po pracy :ico_brawa_01:

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

15 sty 2008, 18:31

Alinko hihihi mina Waneski powalająca.

[ Dodano: 2008-01-15, 17:33 ]
Alinko ja to nawet nie wiem czy mi sie bedzie podobac bo to pierwszy raz na tak dlugo. Ja niby mam co robic bo za 2 tygodnie mam 3 egz. ale ciezko sie do nauki zabarac, szczegolnie jak Pan i Wladca ma ostanio tylko jedna drzemke i to jeszcze na spacerze.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

15 sty 2008, 20:33

Alinko śliczne zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

jestem padnięta a jutro przede mną ciężki i długi dzień, do tego kaszel wciąż mi nie przechodzi, łeb mi pęka i chyba dostałam :ico_chory: kurcze kiedy ja się wykuruje jak w tym tygodniu tylko niedziele mam wolną

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 sty 2008, 20:39

Witam ponownie :-D byl tesc i moja mamuska :ico_oczko: siedzieli na kompie i cos robili tesc i moj maz! i kuzwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa przeszla mi licytacja na allegro o 1 zl mnie ktos przelicytowal :ico_olaboga: ale jestem zla :ico_zly: caly tydzien o te ciuchy walczylam fakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk ALINKO sliczna Waneska i fajne minki robi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

15 sty 2008, 20:44

Dla Krzysia i Marcinka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Frydza gratulacje dla meza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Astrid ja nie wiem jak to jest z tym nocnikiem, faktem jest, ze Luska ma trudnosci z wykupkaniem sie do pieluchy, a do nocnika normalnie kupka, a jak zwieje z nocnika jak chodzic zacznie to jej sprawa :ico_oczko:
Powodzenia z wynajmem. Na pewno ktos sie trafi, bo teraz mieszkania takie drogie, ze mlodych nie stac i musza wynajmowac.

Alinka dasz rade :ico_oczko: Na pocieszenie ci powiem, ze kolezanka ma 5 latka i 4 miesieczniaka w domu, na czwartym pietrze bez windy, a maz i wszystkie dostepne babcie za granica :ico_noniewiem: ta sie dopiero narobi :ico_olaboga:
Fajnie, ze Wanka jeszcze sie miesci do lozeczka :ico_haha_01: u nas lozeczko juz w odstawce, bo Luska rozkrzyzowana spi i tym sposobem moze sie zmiescic tylko na wiekszej czesci naszego lozka :ico_noniewiem: ja przyklejona do brzezku, a maz na materacu, bo on juz dostal od Luchy stala eksmisje :-D :ico_oczko:

Madzia dzieki za zaproszenie na Naszej Klasie :ico_oczko:

Madziorka WOW!!!! zdjecie z Pikselem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: SUPER!!!!
A to drugie??? :ico_szoking: :ico_szoking: Jak wy mu takie fajne zdjecia robicie??? Jak Luchon widzi aparat to od razu grobowa powaga :ico_noniewiem:
Co do becikowego to cos mi sie obilo, ze to trzeba do 3 miesiaca zycia dziecka zglosic, ale nie wiem na pewno.

madziorka hihi pisze:zbieramy zapisy na chetne panie do haremu lelusia.

my wypadamy :ico_noniewiem: jakby sie Marta z Frankiem dowiedzieli, to by nas potem z Belfastu pogonili :-D :-D

Juli, ty to masz intensywne zycie :ico_olaboga: :ico_olaboga: ja bym padla :ico_noniewiem: ale ty mloda, to sobie dasz rady :ico_oczko: :-D

A ja dzis troche od Luski odpoczelam :ico_wstydzioch: Musialam zawiezc do pracy mezowi L4, a jak juz do Kraka zawitalam to sie z psiapsolka umowilam (ta co niedawno poronila). Juz ma nieco lepszy humorek i juz mysli o kolejnej ciazy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i koniecznie chce sie przed ciaza chustowania nauczyc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wrocilam po 16 do domu i jak sie do mnie dziecie moje przykleilo to dopiero teraz padlo i spi :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość