Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

03 lis 2008, 17:26

Asikk pisze:pogrzeb miałam 28.10 a 30.10 ślub i wesele super co :ico_placzek:

No to rzeczywiście przykre masz wspomnienia, jak tu się bawić na własnym weselu, kiedy najbliższy kochany tata umarł.... smutne, moja mama nie żyje też, ale zmarła na dzień przed moimi drugimi urodzinami, choć jej nie pamiętam, to zawsze w ten dzień o niej myślę szczególnie.... zawsze ją idealizowałam.
Asikk pisze:Musimy sie pochwalić Kamilek pieknie zaczoł mówić TATA a tata dumny jak paw no i dziadzia mu wychodzi już też ładnie!! :ico_brawa_01:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Asikk pisze:pinko, super zrobione tło do fotki z Ulcią!!!

Dziękuję bardzo :-)
Asikk pisze:oj jakoś tak bez ładu i składu napisałąm ale jak sobie pomyśle o ty wózku to jeszcze m :ico_olaboga: nie złość ogarnia :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Też bym była wściekła i pewnie bym zrezygnowała z zakupu, niech się baba zastanowi!
Asikk pisze:Tak tak a jak zaczną o wszystko pytać to zagadają nas na smierć !!! :ico_haha_01:
''bedzie a co to''- ''a poco ''- ''a dla czego '' :ico_olaboga: :ico_oczko:

Ano to prawda, będziemy miały dość tego ich gadania i będziemy wspominać czasy, kiedy nasze maluchy leżały grzecznie :-)
Asikk pisze:wiec cwaniak otworzył z góry i wrzucił normalnie :ico_smiechbig:

Sprytny jest :-) Inteligentny, znalazł inne rozwiązanie :-)

My wróciłyśmy od dziadka, Ulek padła i drzemie na razie, będę ją musiała przed 17 zbudzić :-)
Mężuś dotrzymał wczoraj słowa i zrobił wifi i teraz mogę na swoim lapku siedzieć bez walki o kompa :-)

[ Dodano: 2008-11-03, 16:30 ]
Gosia, klocki fajne, my na razie myślimy, żeby Uli kupić lalę-bobasa, bo nie ma żadnej, a ciągle woła dzidzia, jak widzi dzieci. Więc chyba na mikołajki kupimy jej lalę, a pod choinkę jakieś klocki do "łamania" głowy :-)

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

03 lis 2008, 17:32

pinko pisze:My wróciłyśmy od dziadka, Ulek padła i drzemie na razie, będę ją musiała przed 17 zbudzić


No to masz dobrze mo bak dziś przez cały dzionek spała 30 min i to w 2 drzemkach . nie wiem co jest taki był senny a gdy go kładłam siedziałam z 20 min potem jak juzniby spała mocno ja wychodze doszłam do pokoju a on siedzi i placze no masakra już mi szlak :ico_zly: no ale co zrobic !! teraz dalam mu Ibum bo moze go bolą ząbki bo wkładał rączki do buzi i płakał i mówił ła ła ła :ico_olaboga:
Kurcze ach te zęby!!! :ico_zly:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

03 lis 2008, 17:55

pinko pisze:pogrzeb miałam 28.10 a 30.10 ślub i wesele super co :ico_placzek:

No to rzeczywiście przykre masz wspomnienia, jak tu się bawić na własnym weselu, kiedy najbliższy kochany tata umarł.... smutne, moja mama nie żyje też, ale zmarła na dzień przed moimi drugimi urodzinami, choć jej nie pamiętam, to zawsze w ten dzień o niej myślę szczególnie.... zawsze ją idealizowałam.


Przykre to co piszecie!

Mojego chyba tez zeby mecza dzisiaj... widze ze ida mu 2 na gorze i 2 na dole, marudzi strasznie, zupki calej nie zjadl i dla odmiany duzo spi w dzien (chociaz tyle z tego pozytku)...

No wlasnie Mikolaj, Gwiazdka.... w tym roku to jeszcze malo wymyslne prezenty, ale z kazdym rokiem wymagania beda rosly.... :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-11-03, 16:56 ]
lece do domku, do moich chlopakow!! Potem idziemy jeszcze na jakies zakupy.
Zajrze wieczorkiem!! PA!

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

03 lis 2008, 20:06

mz74 pisze:ale z kazdym rokiem wymagania beda rosly.... :ico_olaboga:

Ano, niestety :-)

My się zaraz kąpać będziemy, dzisiaj sama jestem, bo Jarek ma w tym tygodniu II zmianę.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

03 lis 2008, 20:32

moja niunia juz spi a ja juz mam dosc Kocham ta moja zabe ale ona jest taka niegrzeczna ostatnio juz nie wiem co sie z nia dzieje na spacerku byla grzeczna chciala usnac ale jej nie dalam a jak wrocilysmy do domu to nawet do swojej bajki nie dotrzymala tylko ze ona jest taka ze spac sie jej chce bo kladzie sie na podlodze i wogole widac po oczkach ale sie wyrywa jak ja usypiam a jak poloze do lozeczka to sie tak wydziera ze sie boje ze mnie sasiedzi na policje podaja ze dziecku krzywde robie jeszcze jestem z tym wszystkim sama bo maz codziennie pracuje popoludniu

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

03 lis 2008, 20:58

My byliśmy dzisiaj na długim spacerku z Gabciocha rówieśniczką Julką, oboje spali cały spacer :ico_haha_01: a później jeszcze do kuzynki poszłam i jej 5 miesięcznej Marty. Gabriel dzisiaj pierwszy raz od wielu dni całkiem ładnie zasnął :ico_sorki:

pinko pisze:pogrzeb miałam 28.10 a 30.10 ślub i wesele super co :ico_placzek:

No to rzeczywiście przykre masz wspomnienia, jak tu się bawić na własnym weselu, kiedy najbliższy kochany tata umarł.... smutne, moja mama nie żyje też, ale zmarła na dzień przed moimi drugimi urodzinami, choć jej nie pamiętam, to zawsze w ten dzień o niej myślę szczególnie.... zawsze ją idealizowałam.
przykre to bardzo... ja nawet o tym nie myślę-nie chcę się zastanawiać nad tym co będzie jak moi rodzice odejdą...

a co do tatuażu to ja akurat lubię, mam w sumie 4. i żaden nie jest wykonany dla głupiej próżności, 2 żeby Kuba się mógł poszkolić i 2 sentymentalne :-)

chyba teraz będziemy jakiś film oglądać, ale powiem wam, że już mi się za przeproszeniem rzygać chce od tych wieczorów na kanapie przed monitorem, zwłaszcza, że 4/5 filmów to jakaś kaszana :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

03 lis 2008, 21:08

witajcie kochane
Ja jestem wcieknieta bo ze zlobkami jest baaardzo ciezko Mirek jest pozapisywany na miejsca oczekujace gdzie juz jest 40-60dzieci :ico_olaboga: ja niewiem jak to bedzie.Prywatne wolaja u nas 800zl msc a mnie na to nie stac.W dodatku w niedziele M nie przywiozl mi kasy i nie mam nawet juz na kaszke dla Mirka ktora wlasnie mi sie skonczyla :ico_zly: ech normalnie plakac mi sie chce z tego wszystkiego :ico_placzek: .Kiedy to moje zycie zacznie znow byc piekne to niewiem...

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

03 lis 2008, 21:34

Jola_85 pisze:Ja jestem wcieknieta bo ze zlobkami jest baaardzo ciezko Mirek jest pozapisywany na miejsca oczekujace gdzie juz jest 40-60dzieci :ico_olaboga: ja niewiem jak to bedzie.Prywatne wolaja u nas 800zl msc a mnie na to nie stac.


Jola, u nas jest to samo.... przykre to ale prawdziwe niestety.

Jola_85 pisze:W dodatku w niedziele M nie przywiozl mi kasy i nie mam nawet juz na kaszke dla Mirka ktora wlasnie mi sie skonczyla :ico_zly: ech normalnie plakac mi sie chce z tego wszystkiego :ico_placzek: .Kiedy to moje zycie zacznie znow byc piekne to niewiem...


Kurcze przegina facio, niezly ojciec z niego :ico_zly: :ico_zly: zeby dziecku na jedzenie kasy zalowac!! Szkoda mi Was!!! Jaki porzadny kop w nonono by mu sie przydal... chociaz nie wiem czy to za wiele pomoze!! :ico_zly:

Moj Mysio juz chrapie i jak zwykle sam zasnal w lozeczku :-)

Iwona, nie zalamuj sie to taki chwilowy kryzys, napewno minie! :ico_sorki: ALe musi byc jakas przyczyna ze tak sie Maja zachowuje...tylko jaka... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

03 lis 2008, 21:47

Iwona, współczuję Ci, na szczęście Ula takie dni miewa rzadko, ale i wtedy czuję się wykończona, nawet nie chcę myśleć, co by było, gdyby był z niej taki płaczek na co dzień, a może coś jej przeszkadza, może potrzebuje ciszy i przygaszonego światła, albo może po prostu połóż się koło niej na łóżku. Przede wszystkim musisz być spokojna, bo jak Ty się będziesz denerwować, to Ona też. Będzie dobrze, głowa do góry.
Ja Ulę po kąpieli karmię na kolanach, musi być już cisza, światła są pogaszone, pali się jedna nocna lampka, po kaszce, jeśli jeszcze nie śpi odkładam ją na łóżko i kładę się obok, Ona najczęściej kładzie mi główkę na rękę i wtula się we mnie i zasypia. Ale ja wtedy muszę być bardzo spokojna, bo nie raz zauważyłam, że w nerwach nie potrafię jej uspać.

Jola, bidulo, same kłody pod nogami, a mama Twoja nie da rady zająć się Mirkiem (przynajmniej na trochę). Pracę już jakąś masz na oku? Co do Twojego byłego, to bydlak z niego potworny :ico_zly: Ja bym go za jaja powiesiła!

Ula też już śpi, zasnęła bez większych kłopotów, wcześniej się wygłupiała, uciekała przede mną i co chwila zatrzymywała się i patrzyła czy ją gonię, a śmiechu przy tym było co nie miara :-) Uwielbiam jak jest taka radosna, a Ona właściwie cały czas się śmieje, radosne to moje Bąblątko :-)

Też chyba jakiś filmik obejrzę, trzeba trochę miejsca na dysku zrobić.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

03 lis 2008, 22:23

Jolka kurde dziewczyno, jak ci cholernie współczuję, a ten twój chłop to jakiś jest śmieszny, co on sobie myśli?! mama nadzieję, że mama cię wspomoże odrobinę finansowo, skąd się takie samce biorą :ico_olaboga:

My zaczęliśmy oglądać "house" amerykański horror,a le na początku przez 2 minuty grają Deląg i Rosatti :ico_oczko: ale ponieważ Kuba zasnął jka zwykle w połowie więc i ja przestałam oglądać. idę się kąpać za chwilę...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość