Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

17 cze 2009, 21:12

Katka, przyszłam tu z majówek podopingować Ci na końcówce :-)
miło mi :ico_haha_02:

Martwie sie tym swedzacym brzuchem, chyba zrobie na wlasna reke badania w kierunku cholestazy i pojde jutro do lekarza rodzinnego :ico_noniewiem:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

17 cze 2009, 21:17

witam wieczorkiem
niedawno wróciłam od teściowej jezdziliśmy po szczaw w słoiczkach taki na zime i to była moja ostatnia wyprawa w taka podróż oczywiście R. za kółkiem :ico_oczko: i powiem wam szczerze ze ja przy nim to na drodze szatan jestem :ico_wstydzioch: przy okazji kupiłam przewijak tak na łóżeczko (mieliśmy nie kupować ale doszłam do wniosku ze tak bedzie nam wygoeniej) i pozytywkę dla Igorka

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

17 cze 2009, 21:58

Hejka kochane:)
Jak Wasze samopoczucie?

Katka, ja też mam wrażenie że brzusio mi opadł :ico_haha_02:
A co do swędzącego brzusia to prawdopodobnie objaw rozciągającej się skóry, ale oczywiście jak Cię to niepokoi to skontroluj to sobie :ico_haha_02:

malutkaniunia88, ja uwielbiam szczaw :ico_haha_01: , a szczególnie jeszcze surowy zerwany prosto z krzaczka :ico_wstydzioch:
przy okazji kupiłam przewijak tak na łóżeczko
Na pewno się przyda i ułatwi pielęgnację :ico_brawa_01:
pozytywkę dla Igorka
Super :ico_haha_02:

Ja już okąpana i najedzona, z rana wyruszam na ostatnie badanka krwi i moczu i do swojej kardiolog na kontrolę.
Muszę też pobuszować na mieście za kartkami na Dzień Ojca :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-06-17, 22:10 ]
Beata_Tychy, halooo :569: a Ciebie gdzie wywiało??

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

17 cze 2009, 23:14

Witam Lipcóweczki :ico_haha_02:

Eve serdeczne gratulacje!!!Malutka prześliczna :ico_brawa_01:
Martwie sie tym swedzacym brzuchem, chyba zrobie na wlasna reke badania w kierunku cholestazy i pojde jutro do lekarza rodzinnego :ico_noniewiem:
Kasiu,ja miałam cholestazę z Julią od 30 tc.Zaczęły mnie strasznie swędzieć ręce i nogi,w nocy najbardziej,a szczególnie dłonie.Brzuszek też,ale mniej.Przy Zuzi cholestazy nie miałam,ale brzuszek mnie swędział od napiętej skóry(przytyłam 22kg :ico_wstydzioch: ) Z Julą tylko 11,bo byłam na diecie wątrobowej.Jak się martwisz,to zrób sobie aspat i alat,ale wydaje mi się,że to nie cholestaza,tylko naciągnięta skóra.W każdym razie trzymam kciuki,żeby to nie było to paskudztwo.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

18 cze 2009, 08:32

halooo :569: a Ciebie gdzie wywiało??
:-D :-D
pochwalony :ico_kawa:
wczoraj przyjechała moja siostra z niemiec na 2 tyg
wiec latam z nia załatwiam sprawy a potem padnieta wracam do domu i siły nie mam na nic :)

T. wlaśnie wrócił z tenisa, (jak mu sie chce o 7 na kort chodzic)
teraz bedziemy śniadać, on do pracy
a ja z siorką na sklepy gnojodepków jej szukać na wesele oli_tychy


bede się meldować z rana żeby nie było ze rodze :) :ico_sorki:

aa widzicie bo ja tak zaczynam martwić się o mojego groszka
bo on nadal nie ustawil sie glowa w dol, ma klowe z lewej strony a nogi na biodrach z prawej
jak on taki maly to we wrześniu wyskoczy dopiero ;) :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

18 cze 2009, 08:43

hello, witam z rana maluh nam dzis pobódke o 6 zrobił bo usłyszał jak babcia do pracy wychodziła i stukała obcasami na schodach i on sobie ubzdurał ze to dziedek młotkiem i juz odrazu chciał biec mu pomaga wiec juz po spanku, naszczescie u mnie juz chyba adrenalinka podwyzszona i spanka za bardzo nie mam.

Wczoraj byłam na mam nadzije ostatniej wizycie, narazie wszytsko pozamykane, mała wazy juz ok. 3500 i narazie buszuje w brzuszku w najlpesze i chyba ani mysli wychodzic :-) wogóle to mnie lekarz troche zdołował bo powiedziłą ze w okolicy to w sumie nie ma teraz dobrej porodówki bo wszedzie taki nawał ciezarnych ze zalezy na jakis dzien sie trafi, wiec zostaje byc dobrej mysli ze nie trafie do szpitala w czasie takie nawału :ico_noniewiem: a własnie kiedy teraz bedzie pełnia bo wtedy podobno lepiej sie rozdwaja :-D

Katka mi tez sie wydaje ze ten swedzacy brzuszek to od rosnacego brzuszka :-) u mnie mała tak sie juz rozpycha ze pare roztepów tez juz sie pokazało :ico_noniewiem: no coz bedziemi z nimi walczyc po porodzie

no ciekawe kto sie teraz rozpakuje????

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

18 cze 2009, 09:13

hello
aa widzicie bo ja tak zaczynam martwić się o mojego groszka
bo on nadal nie ustawil sie glowa w dol,
trosze nie ciekawie hmm a mzoe jeszcze przyjdzie mu do główkiżeby się odwrócić :ico_sorki: :ico_sorki:
ULA_TOMEK, wieści super malutka już duża :ico_brawa_01:
no ciekawe kto sie teraz rozpakuje????
hmm ja jestem chętna ale jeszcze nie moge bo za wcześnie :/

[ Dodano: 2009-06-18, 10:19 ]
ja dzis palnuje uprac pościel dla maluszka i porobić generalne pozradki w pokoju zeby byo czyściutko na przyjście maluszka :-D i pomyśle o pakowaniu torby do szpitala :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-06-18, 13:07 ]
jestem
juz oba pranka :ico_pranko: :-D sprzatnełam w samochodzie i spakowałam rzeczy na odbiór maluszka ze szpitala :ico_oczko: reszte zostawię sobie na poźniej jak R. wróci z pracy

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

18 cze 2009, 12:52

Hej:)
Beata, ufff zaglądnęłaś do nas :ico_sorki: , już naprawdę się martwiłam hihi :ico_oczko:
Co do pozycji grosia to myślę że nie masz się czym martwić.. Do terminu masz 6 tygodni, więc mały ma jeszcze czas :ico_haha_01: :ico_haha_02: :ico_haha_01:
Widocznie tak mu teraz wygodnie :ico_brawa_01:

ULA_TOMEK, duża ta Twoja córcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No zobaczymy na kogo teraz "padnie" :ico_haha_02: :ico_haha_01:

Ja już po wicycie u kardiologa i badankach.
Kupiłam wkońcu Natankowi pieluszki, już wszystko mam więc czekam czekamm czekam :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Nogi mam jak balony aż babka była zdziwiona gdzie te 25kg na plusie mi się mieści, a to wszystko w kopytka i biodra poszło :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-06-18, 12:54 ]
Ciekawe co u Lalki??

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

18 cze 2009, 12:59

Kajunia25, przytyłas 25 kg no co ty nie zartuj tego po tobie wcale nie widac
Nogi mam jak balony
mi na szczęście nie puchną :ico_sorki: jak byłam u ginki to ona wielkie oczy zrobiła ze tak moje nogi sie trzymaja :ico_sorki:
Ciekawe co u Lalki??
fakt ciekawe co u niej :ico_noniewiem: na gg jej nie ma bo bym kliknęła i zapytała :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

18 cze 2009, 13:06

Kajunia25, przytyłas 25 kg no co ty nie zartuj tego po tobie wcale nie widac
Hejka, a no tak kochana niestety, fakt po zdjęciu tego nie widać bo jestem do połowy ale uwierz mi że dół jest dwa razy większy od góry :-D
Przed ciążą ważyłam niecałe 50kg, a dzisiaj się ważyłam to 77 :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Dobijam wagą do mojego mężusia :ico_haha_02:
Dlatego wszystko czuję w nogach, jak chodzę jak siadam, jak się schylam to masakra :-)
mi na szczęście nie puchną jak byłam u ginki to ona wielkie oczy zrobiła ze tak moje nogi sie trzymaja
W pierwszej ciąży nie miałam takiego problemu również, za to teraz dobił się do mnie ze zdwojoną siłą:)
Ale jeszcze 11 dni kochane i potem już wszystko powolutku wróci do normy :ico_haha_02:

Znieczulica w autobusach c.d., dzisiaj w jedną stronę jechałam mzk, i nikt oczywiście miejsca nie ustąpił :ico_puknij: , a same kobiety siedziały młodsze i starsze, a mnie na zakręcie tak zarzuciło że myślałam że nie wyrobię :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość