Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

24 cze 2012, 00:09

ja to chyba na porodówkę jadę za chwilkę
Dawaj, dawaj....nie przestawaj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Powodzenia i czekamy na wieści :ico_sorki:

My też po grillu...nawet miło było. A mój mąż jak się przy siostrzyczce zakazywał... sam Jolkę do kąpieli wołał, pomagał mi że szok :ico_szoking:

[ Dodano: 24-06-2012, 00:12 ]
Marta takie pajączki o których piszesz miała Jolka. Jeden w okolicach klatki piersiowej i kilka małych na pleckach tak między łopatkami a karkiem. Te z tyłu ma do teraz. W sumie nie zastanawiałam się skąd... pomyślałam, że po prostu taki jej urok :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

24 cze 2012, 09:37

Qanchita, :ico_sorki: ja po prostu pewnie panikara :ico_haha_01:
agesss, dajesz Aga!!!!! ma któraś nr tel ?

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

24 cze 2012, 09:38

Hejka lasencje :ico_ciezarowka: i tej uż bez

Ciekawe co u Agesss czy tuli Johnatanka czy jeszcze się kula :ico_ciezarowka:

Marta ja nie pomogę z pękającymi naczynkami... :ico_noniewiem:

Ja wczoraj się wpierdzieliłam na teściową mianowicie organizowała imieiny no i przyszli goscie ( ciocia i wujek) no i pytają jakie imię a My ze Kaja a tesciowa "Takie brzydkie imnię wybrali..." ja mowię ze ładne i dlaczego tak mówi ze brzydkie a ona po chwili "... będą się śmiać z niej i mówić Kajak a w dodatku nie pasuje do nazwiska bo jak to będzie brzmieć?..." tak się w nerwłam że przerwałam rozmowę i tylko odpowiedziałam ze dzieci to ze wszystkiego się śmieją... Najbardziej nie wkurzyło mnie to ze ona to powiedziała tylko fakt ze przy gościach tak jak by chciała Nas namówić żebyśmy zdanie zmienili powiedzcie mi tak szczerze dziewczyny bo juz się zastanawiam czy nie fiksuje... czy ona może mieć rację że przez nazwisko już troche jest naznaczona a My jeszcze z imieniem widziwiamy... :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

24 cze 2012, 09:42

Kasiala, ja zapomniałam jakie Ty masz nazwisko :ico_wstydzioch:
a imię Kaja mi się podoba :ico_brawa_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

24 cze 2012, 10:09

Kasiala, nie wiem jakie macie nazwisko. Ale imię Kaja nie jest wymyślnym imieniem ! U nas na wątku jest mama, ma córcię starszą Kaję :-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

24 cze 2012, 10:16

Ja tez uwazam ze kaja to ladne imie :-)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

24 cze 2012, 10:17

ja zapomniałam jakie Ty masz nazwisko
nie wiem jakie macie nazwisko
LASKA

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

24 cze 2012, 10:21

Kasiala, wiesz co to już zależy mi się wydaje od Was. Przede wszystkim i tylko od Was. Teściową bym się nie przejmowała i jej gadaniną. Ustaliliście, wybraliście imię Kaja. Troszkę pewnie spędziliście czasu nad tym wyborem. Głupio więc zmieniać :-)
Kaja ładnie. A laska z niej z pewnością będzie w przyszłości :-) :ico_sorki:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

24 cze 2012, 10:43

Kasiala, przed urodzeniem Filipa miałam podobną sytuację z teściem.Powiedzieliśmy mu, że jak się urodzi chłopiec to będzie Filip, a mój teść (który ma na imię Brunon) stwierdził, że dziecko powinno mieć normalne imię, a nie takie wymyślne. (Filip ur się w 2003 r i faktycznie wtedy Filipów nie było wielu, potem dopiero był wysyp). Nam jednak imię Filip bardzo się podobało i nie zamierzaliśmy go zmieniać. U mnie w rodzinie jest Kaja imię bardzo ładne. Mnie się bardzo podoba.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

24 cze 2012, 12:25

Cześć Kobietki:)

Kasia ja uważam że bardzo ładne imię wybraliście...i wydaje mi się dość rzadkie a to też plus! Teściowej nie musi się podobać... i tak pewnie oszaleje na punkcie małej jak się pojawi :ico_oczko:
Mój tata też się śmieje z Tymoteusza ale wcale mnie to nie rusza :ico_oczko: Zawsze chciałam synka Tomka, ale raz że nasze nazwisko jest najpopularniejsze w Polsce to pewnie Tomków Nowaków byłoby od groma :ico_szoking: A dwa to mój najlepszy kumpel ze studiów ma tak na imię a mój mąż na na niego alergię :ico_haha_01:

Kurde...weekend się kończy a mnie nic a nic nie bierze :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość