Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 sty 2008, 20:52

JASNIE PANI to ci LUSKA zadzi hihi ze eksmisje dala mezowi Obrazek

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

15 sty 2008, 21:00

Luśka niezła aparatka widzęhahaha

Madziorka, bądź spokojna, becikowe przedłuzyli do roczku :) Takze spokojnie załapiesz się :ico_oczko:

Frydza tez bym się wkurzyła, jakby mi licytacja p[rzeszła koło nosa :ico_zly:

Dominika ja się n ie martwię, ze nie będzie komu wózka znsić czy coś, ale poprostu nie chce mi się samej byc, smutno tak.. Ostatnio tak sie przywiązaliśmy, no jak na początku... Jakoś przetrwam.

Juli trzymam kciuki za egzaminy i zebyś utrzymała stery :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-15, 20:03 ]
Ach jeszcze Asiulka! Kuruj się kochana, mleczko z czosnkiem czy jeszcze jakieś specjały wypróbuj. Mi kiedyś dobrze pomógł grzaniec piwa! Do łózeczka, ciepłe skarpety i nic mnie nie wzięło :ico_oczko: No i fajnie, ze będziesz miała szkolenia, będziesz "wiekszą" specjalistką hehe. Jak będziemy wykładać w domu kafelki, będę się Ciebie radzić :ico_oczko:

i jeszcze chcę zapytac o Twój numer kom. wysyłaąłm do Ciebie smsa i wrócił niedostarczony.. zmieniłaś numer?

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

15 sty 2008, 21:22

Alinko zmieniłam komórke już dawno w październiku ale rozsyłałam nowy. Ale specjalnie dla ciebie i wszystkich innych którzy nie zapisali podaje raz jeszcze: 606708516. A mleczko z czosnkiem i owszem piję, tylko jakoś nie za bardzo działa ostatnio :(

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 sty 2008, 21:25

ASIULKa zrob sobie cebule napewno ci pomoze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

15 sty 2008, 21:37

asiula26 pisze:A mleczko z czosnkiem

no nie dziala, bo jeszcze miodzik do tego potrzebny i odrobina maselka :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

15 sty 2008, 21:39

Witam :ico_oczko:

Madziorka Leon w zdjeciu w podpisie THE BEST no i oczywiscie zapisuje sie do haremu :-D

Alinko moj P tez marudzi ze tyle zdjec że po co :ico_olaboga: i pamiec mu zajmuje heheh :619: a zdjecia boskie w szczegolnosci te z minka malej nie zla szatanica :621:

Juli i Asiula pracowite kobiety na maksa

Juli gdzie te drinki ??
Asiu kuruj sie kochana ja polecam herbatke z cytrynka i lyzeczka soku malinowego :ico_oczko:

Jasnie Pani Brawo dla Luski za nocnikowanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jasnie Pani :) pisze:a maz na materacu, bo on juz dostal od Luchy stala eksmisje
to nie zła Luśka :-D

Frydza szkoda ze przeszla ci licytacja kolo nosa :ico_zly:

A mi dzionek szybko zlecial z ranca sprzatanie gotowanie Marcinek potem po 14 byl P obiadek potem spacerek zakupy wrocilismy o 16.00 zabawa z malym potem kapiel amciu i duzy i maly spi :-D :-D :-D

A ja koncze pranie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

15 sty 2008, 21:44

Jaśnie Pani oczywiście miodzik też dodaje
Madziu herbatka z cytrynką i soczek malinowy też piję. Owszem jest lepiej niż w weekend bo moge już odkaszleć i nie boli już tak w klatce piersiowej ale ten ból głowy i ten paskudny kaszel są męczące

dobra ide kąpać Emi

i dziękuje że sie tak o mnie troszczycie jesteście kochane

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

15 sty 2008, 21:47

asiula26 pisze: dziękuje że sie tak o mnie troszczycie jesteście kochane
my juz prawie jak rodzina :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 sty 2008, 21:55

Czerwcowki to jedna wielka rodzina Obrazek ja to sobie nie wyobrazam jakby to bylo bez Was :-D Mezulek badania zrobil zaplacil 100zl :ico_olaboga: jutro rano jedzie zawiesc okaze sie co dalej mysle ze umowe mu dadza :ico_oczko: ,a licytacja trudno olewam juz allegro bo sie zloszcze jak mi cos przejdzie kolo nosa,wole isc do ciucholandu,w poniedzialek dostawa to trzeba pobuszowac :-D

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

15 sty 2008, 23:00

Kurcze tez bym poszla do jakiegos lumpeksiku ale ja to nigdy czasu nie mam, mąż teraz jak jest tu to robi mieszkanko w rawiczu tzn (zeby ladnie wygladalo) a potem wyjezdza tam. Aby polazic bym musiała malego brac a tu w rawiczu to same małe te lumpeksy ehh w lesznie sobie odbije.

Arek ladnie mi usnał ale kurcze budzi sie co chwila a dzis mielismy zaplanowany mily wieczór ehh chyba nic z tego
[/b]

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość