Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

05 paź 2008, 21:40

dziewczynki ja tak tylko na szybko wpadlam, bo M wlasnie sie zbiera na nowe mieszkanko pilnowac tych rzeczy co przewiezlismy.
a wiec odpowiadam na pytania, mieszkanko jest w duzym domu z dwoma osobnymi wejsciami, jedni lokatorzy mieszkaja na gorze a my sami na dole, mamy 3 pokoje, kuchnie i lazienke, budynek nowy, czysciutki, ogrzewanie gazowe, jakies 2,5km od obecnego naszego domku, M bedzie mial blisko do pracy a to najwazniejsze ze nawet rowerkiem podskoczy jak ja bede samochod potrzebowac
a dzisiaj na targu kupilam 2 zyrandole takie ikejowskie po 1f i spiworek do wozka na zime dla Szymcia za 1f :ico_szoking: :ico_haha_01:
jutro wybieramy sie w poszukiwaniu lodowki i pralki, bedziemy szukac w komisach coby nie inwestowac w nowe.
za 2 tyg. przyjezdza do mnie brat na tydzien :ico_brawa_01:
uciekam spac bo jutro znow aktywny dzionek a jakies przeziebienie mnie dopadlo :ico_chory:

eska ja jestem uczulona na jad osy, kiedys ugryzla mnie w glowe to mialam opuchnieta cala lewa strone lacznie z okiem :ico_olaboga:
wiec ja sie strasznie boje tych owadow :ico_olaboga:
mam nadzieje ze Olusiowi nic nie bedzie :ico_nienie:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

05 paź 2008, 22:10

mama_zuzi1980 pisze:o tej porze roku osa jescze sie przyplatalo
dokładnie, całe lato (a było ich wszędzie pełno) nic a teraz taki pech. A mąż głupek zamiast ją potraktować kapciem to wypuscił przez okno :ico_puknij: Tyle ze dopiero jak ją wypuścił to skapnelismy się że to przez nią Olek płacze :ico_zly:
Na szczęście opuchlizna nie jest duża a zaczerwienienie się zmniejszyło :ico_sorki:

mama_zuzi1980 pisze:mezu pojutrze idzie na macierzynskie
hmm co to za macierzyńskie? dłuższy okres czy po prostu coś w stylu "naszego" urlopu opiekuńczego (2dni)?? ciekawe jak mężus się sprawdzi jako niania i "gospodyni domowa" :-D

Eve opis mieszkanka brzmi rewelacyjnie, już się nie umie doczekać zdjec :ico_haha_01: i super że męża możesz wysłać do pracy na rowerze :ico_oczko:
No a zakupki bomba, hmm te ceny mnie rozwalają :ico_szoking:

Ja też już uciekam do łóżka.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

05 paź 2008, 22:17

Eska, to normalne "macierzynskie", bedzie na nim dopoki mala nie dostanie przedszkola :ico_brawa_01: Ale sie ciesze, wreszcie moze mnie doceni ;-) Po pierwszym dniu mam zamiar wrocic do domku i od progu zapytac : "A gdzie obiadek?" :-D :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-10-05, 22:20 ]
Eve, to co piszesz brzmi swietnie :ico_brawa_01: A moge sie zapytac ile placicie? chcialabym porownac ceny, bo tu my np za 3 pokoje, juz z oplatami placimy na polskie ok 1800 zl .

[ Dodano: 2008-10-05, 22:23 ]
WSzwecji caly wychowawczy tzn 480 dni dziela po polowie mama i tata dziecka. Jedno moze sie zrzec swoich dni na drugie, ale my tego nie zrobilismy :-)

[ Dodano: 2008-10-06, 06:31 ]
ja juz na nogach, bo wlasnie pozegnalam mame i J. zawiozl ja na lotnisko :ico_placzek: ja nie wiem, czemu to tak zawsze musi bolec :ico_placzek: jak jest tutaj to sie klocimy i mialam jej juiz nawet troche dosyc, a teraz bucze :ico_placzek: sorki ze wam smece na dzien dobry ale moze mi sie troche zrobi..... Ja w ogole uwazam, ze moja relacja z rodzicami jest strasznie skomplikowana emocjonalnie i ze ta milosc ktora powinna byc latwa i naturalna w zyciu kazdego czlowieka u nas jest dziwna..... Podziwiam eve, ktra tak bez problemu wyjechala i zyje wlasnym zyciem i jest to takie dla niej naturalne .... Dla mnie to zawsze jest bardzo bolesne i strasznie to przezywam. A nie moge tego pokazac przed zuzia bo ona strasznie placze zawsze i ja musze ja wspierac a nie jeszcze bardziej sie rozklejac :ico_placzek:

JAk jest u Ciebie Agnieszka? Dominisia? Czy Wy tez ryczycie jak ja? Oj, ja glupia, glupia... :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-10-06, 06:37 ]
A tak w ogole to stawiam ciacho na URODZINKI NASZEJ NELLUNI :

Obrazek

[ Dodano: 2008-10-06, 06:38 ]
Pomyslec ze to juz rok temu urodzilam tego Kurczaka :-)

[ Dodano: 2008-10-06, 06:43 ]
No i jeszcze Wam powiem, skoro mam chwile na kompie, ze znow mam problem z Exem, nonono jeden :ico_wstydzioch: Jednak sprawa idzie do Sadu, bo on nie chce isc na ustepstwa.... Chce abym pokrywala koszty wszystkich JEGO widzen z Zuzia i to ja ja przywozila i odwozila. No i walczy o to aby miec ja na kazde wakacje przez miesiac, a ja sie zgadzam na 2 tygodnie, bo tez chce miec zuzie te nastepne 2 tygodnie na wakacjach jak bedziemy gdzies wyjezdzac. On jest beznadziejny.... Jak bylysmy teraz na wakacjach to spotykali sie i on wiedzc o tym ze ona przyjezdza nie zalatwil sobie nawet dnia wolnego, a chce ja na miesiac... Pewnie mysli ze bedzie sobie chodzil do pracy a zuzia bedzie siedziala z jego psychiczna matka i siostra! Po moim trupie! Teraz i ja przestaje sie z nim cackac, chce sie klocic to bedziemy sie klocic i teraz tak go zalatwie ze pozaluje ze nie poszedl na ustepstwa :ico_zly: Placi gnoj 200 zl alimentow od 3 lat, nigdy sie nie zapyta nawet czy dziecku cos potrzeba czy nie a wielkiego tatusia rznie , swinia!!!! :ico_zly:

[ Dodano: 2008-10-06, 06:47 ]
Oficjalnie oglaszam ze mozemy sie przenosic na nasz nowy watek!!! :-)

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

06 paź 2008, 08:47


eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

28 paź 2008, 22:36

podbijam, żeby nie trzeba było szukać jakby co :ico_oczko:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

28 paź 2008, 22:56

Eska, ty podbilas na niemowletach a mysmy mialy juz watek na Pierwszych kroczkach :-))))

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

02 lis 2008, 21:21

Mamo Zuzi jak zwykle masz rację :ico_oczko: , Boże ale ja zamotana jestem :ico_olaboga: :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

13 gru 2008, 01:06

...a tak z sentymentu...... :ico_haha_02:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

31 gru 2008, 21:26

Szczęśliwego Nowego Roku!

_$$$$$____$$$_____$$$____$$$$$
$$$$$$___$$$$$___$$$$$__$$$_$$$
$$__$$__$$$_$$__$$$_$$__$$$_$$$
____$$__$$$_$$$_$$$_$$$_$$$_$$$
___$$___$$$_$$$_$$$_$$$_$$$$$$$
__$$_$$_$$$_$$$_$$$_$$$__$$$$$
_$$$$$$_$$$_$$$_$$$_$$$___$$$
$$$$$$$__$$$$$___$$$$$___$$$
_________$$$$_____$$$$__$$$

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

31 gru 2008, 23:01

Dziekujemy za zyczonka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość