Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

15 maja 2010, 22:08

Hej dziewczyny :-)
Sarenka masakra z tym zapaleniem,Kacper też to przechodził nie dawno :ico_chory: bardzo wam współczuję..
Zirca wpadaj częściej i ty Miszka też :ico_oczko:
Pati85, świetne łóżeczko :ico_brawa_01:
mmarta81, Amy pewnie tak jak Iga upodobała sobie twój domek więc wyjdzie na ostatnią chwilę :ico_haha_01: :ico_haha_01:
wiola85, Śliczny Filipek w podpisie :ico_brawa_01:
miszka, 25 kilo wow zazdroszcze moja waga nic nie rusza do tyłu słaba wola niestety :ico_placzek:
yoanna, Zazdroszczę,że Nina mówi ,że będzie robić kupke Kacper nic tylko bawi się nocnikiem :ico_noniewiem:

U nas była dziś ładna pogoda więc siedzieliśmy na podwórku dopiero na sam wieczór się posuła Piotrek oglądał mecz więc ciągle dochodziły nas wrzaski ale jego drużyna wygrała i zdobyła mistrza Polski więc na jakieś dwa miesiące mamy ciszę choć niedługo mistrzostwa świata :ico_olaboga:
Miłej wieczorku

[ Dodano: 2010-05-15, 22:13 ]
adia-jak dobrze pamietam to Kacperek tez przechodzil opryszczke???napisz mi prosze jak to u niego przebiegalo.
Już piszę
Przez pierwsze trzy dni miał wysoką gorączkę i opryszczkę od razu najpierw była mała potem się zwiększyła. wiadomo bulało go bardzo prawie nie jadł tylko dużo pił ciągle dawałam mu nurofen i panadol na zmianę a na noc czopek nurofenu i panadol w syropie, niczym mu nie psikałam bo nie dostałam od lekarza wszystko przeszło w ok. 7-8 dni choć dziąsełka miał długo podrażnione i krwawiły od czasu do czasu przez tydzień jeszcze

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

15 maja 2010, 23:10

Pati kurcze nie mam pomyslu co to moze go tak denerwowac w tej nocy :ico_noniewiem: moze to sny ???? moze zaraz mu minie :ico_sorki:
Dana witaj :-) mam nadzieje ze WiWi szybko minie katar :ico_sorki:
yoannadzielna jestes ze z 2 maluchow na podworko poszlas :ico_brawa_01:
Zirca mysle tak jak Sarenka ze nic na sile ja bym nie zmuszala odpuscilabym na tydzien 2 i moze wtedy mu sie odmieni :ico_sorki:
Sarenka kazdy dzien to juz jeden z glowy :ico_sorki: wiec mam nadzieje ze juz jutro bedzie znowu troszke lepiej :ico_sorki:
Miszka a Ty na tej kapuscianej te 25 ????? kurde bo ja tez tyle chce :-D :-D :-D wiec mow tu zaraz :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

u mnie cisza :-) na porod sie nie zanosi :ico_nienie:
Iga teraz ma okres ze szybko sie uczy sama o wszystko pyta co to i stara sie powtarzac.A dzis powiedziala cos pierwszy raz laczac 2 wyrazy i zeby bylo smiesznie pol po polsku pol po angielsku :ico_haha_01: ,,dzie (gdzie) daddy ???,, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wogole na M woli mowic Daddy niz tata ale na mnie mama :ico_haha_01: wiec chyba sobie tak wybiera co jej lepiej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

16 maja 2010, 08:07

Dzien doberek

U nas nocka super, maly pierwszy raz od dluzszego czasu przespal cala nocke bez placzu w swoim pokoiku :ico_brawa_01: okolo 23 cos tam burczal wiec wlaczylam mu kolysanki i byla cisza, nawet nie wiem, o ktorej wstal, bo jak sie przebudzialm o 7:20 i zagladnelam do niego to juz nie spal, lezal sobie spokojnie :ico_brawa_01:

miszka, kochana witaj, jak sie wszystko ulozy z tym autem, to zagladaj do nas czesciej, super avatarek i gratuluje 25 kg, kurcze ja tez bym tak chciala, napisz co to za dieta

sarenka, biedny Eryczek, zdrowka dla niego
Pati85, świetne łóżeczko :ico_brawa_01:
dziekuje
moze to sny ???? moze zaraz mu minie :ico_sorki:
nie mam pojecia kochana
,,dzie (gdzie) daddy ???,, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
hehe, jak fajnie

Moj ERis to w ogole nie mowi, mowi, mama, tata, baba czasami, me ma ( czyli nie ma) pa pa, lal lal( czyli piesek) i chyba to wszystko, a reszta to po chinski chyba, nie wiem czy mam sie martwic czy nie, nie powatrza po noas nic, nie pyta sie co to, nie wiem :ico_noniewiem:
zirca co do nocnika to nie powinnas Ala sadzac na sile, to przyniesie tylko odwrotny skutek, on musi sam chciec i dorosnac do tego, zeby wiedzial co to jest nocnik i po co to jest.

Eris tez nie robi na nocnik, nie chce, placze jak go posadze, wstaje, owszem w ubraniach usiadzie is iedzi, potrafi nawet bajke ogladnac,a le jak nie chce to nie, nie bede go zmuszac, jak bedzie gotowy to wtedy sprobujemy i wcale nie jest mi z tego powodu wstyd, ze Eris nie robi na nocnik, ja bynajmniej go nie bede do tego zmuszala

Milej niedzieli

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

16 maja 2010, 12:04

hej babinki :-)
Eryczek jakgdyby troszke lepiej a wnisokuje z jego zachowania,gdyz miewa juz chwile ze sam sie zabawi i juz tak nie kweka z bolu.Wiadomo ze jeszcze nie jest fit w 100% ale tak jak MArta napisala,,z dnia na dzien bedzie tylko lepiej :-D
A jeszcze mam pytanie do marty i adi.Jak wasze dzieciaczki nie mialy juz goraczki to mimo to podawalyscie na noc jakies czopki przeciwbolowe azeby lepiej spaly???
adia--Moj m naszczescie nie jest zagorzalym fanem pilki noznej,ale za to boksu :ico_noniewiem: .
Zazdroszcze ci ladnej pogody,u nas jak narazie sie na to nie zanosi :ico_zly:
PAti-ciesze sie ze nocka zaliczona do tych jak najbardziej przespanych!!!Moze faktycznie to zle sny byly tak jak wspomniala ktoras z dziewczyn.A czesto bywa tak ze dzeicko w nocy przezywa te zle sytuacje z dnia,albo tez choroby,dolegliwosci.

JA nie sadzam Eryczka na nocnik bo wiem ze to nie pora.Sam siada ale w pampersie i mu sie to podoba,ale juz bez to nie ma mowy.Wogole to wyczytalam raz ze dziecko w tym wieku nie zawsze odczuje parcie na pecherz itd wiec wiecej razy by zrobilo siusiu na dywan niz tam gdzie nalezy a to mi nie jest potrzebne.Oscarek mial ponad dwa latka jak odrazu po pierwszych probach zalapal gdzie sie robi siusiu i juz po paru tyg. podczas snu nie robil siusiu wiec zakonczylismy z pampersami.Wszytsko poszlo gladziutko bo byl do tego wystarczajaco rozumny,Erys natomiast ma na to czas.

Zostalo mi tylko zyczyc milej i w miare suchej niedzieli.U nas popadalo ale m z OScarkiem ida na spacerek,Erys utnie zaraz drzemke a ja wezme sie za kolejne dwie serie weidera.Potem rozpusta!!Pieke muffinki capuccino z kawalkami chalwy :-D Wyzera na calego.Wieczorkiem pifkoooo!!!! :ico_oczko:

BYe kobitki

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

16 maja 2010, 13:03

Hej :)
Co do pilki, to ja sama lubie pilke nozna, a wlasciwie ogladam tylko MŚ i ME ale sprawia mi to przyjemnosc, zwlaszcza piwko przy tym i jak moge krzyczec jak moja druzyna strzela gola :D ale ze Polska szybko odpada albo w ogole nie dochodzi to zawsze upatrze sobie inna ktorej kibicuje ...

Sarenka co do 6w to mnie kondycyjnie nie meczyla ... na poczatku moze tak, ale po 10 dniach wlasciwie wydawalo mi sie to mniej efektywne niz brzuszki, i po prostu mnie nudzi :/ robie ja, zwracam uwage na to zeby pracowal mi kazdy miesien, no i w pewnym momencie zaczynam myslec,ze to tyle trwa, ze to nudne, i nie wytrzymuje psychicznie i koncze robiac szybkie brzuszki bo wtedy nie mam czasu na takie mysli :D no i jeszcze jedno - miesnie skosne brzucha nie pracuja w ogole :/ i w ogole ta malo jedrna skora na brzuchu wciaz jest :( nie wiem jak sie jej pozbyc ;(

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Igi za dzie daddy :D nina tez sklada dwa wyrazy :) ale mowi "kika oć tu" ... co znaczy - kicia chodź tu ... wlasnie mi zasnela na lozku. Puscilam jej i sobie muzyke zeby sie troche rozruszac a ta usnela .. ide ja przykrys kolderka zatem

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

16 maja 2010, 13:44

yoanna--masz racje ze te cwiczenia sa monotonne.Ciagle te same powtorzenia i faktycznie skupiam sie juz na tym aby jak najszybciej dobrnac do konca cwiczen,a przecez nie na tym rzecz polega :ico_puknij: hmm.Drugim minusem jest iz cwiczy sie tylko miesien prosty brzucha,tak jak juz dodalas,,ale tlumacze sobie ze na aerobikach cwiczymy kazda jego partie a weider jest moim domowym dodatkiem.Wiesz,ja widze zarysy miesnia po tym cwiczeniu,,choc dolna partie brzucha ciezko mi skorygowac ,jest to uwarunkowane genetyka.Wszystkie kobietki w mojej rodzinie(siorki,mama)zawsze borykalysmy sie z minimalnym brzuszkiem(u dolu) i nawet w czasach kiedy nie mialam dzieci jeszcze,a uprawialam fit z prywatnym trenerem,mimo miesnia widocznegow ,ten dolny pozostawal nie do konca umiesniony :ico_zly:



czekam na moich starszych chlopcow ^bo juz zglodnialam a zaraz bedziemy jesc obiadek.Dzis niezdrowy bo pierozki ze smalczykiem:-)Ale to odskocznia od codziennosci.Raz na tydzien mozna sobie pozwloic.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

16 maja 2010, 17:25

OJjjjeee ale naklikane no super :ico_brawa_01:
U nas pogoda pod psem leje jak cholera a na termometrze 8 stopni :ico_zly:

sarenka, a powiedz z tym siusianiem starszego synka to najpierw na nocnik tak? bo ja sie zastanawiam nad ta nakładka na sedes ale nie jestem pewna, bo to chyba za wczesnie.
Oczywiscie na nocnik tez nie chce siadac, kiedys było lepiej jak nie pracowałam, ale teraz ucieka od nocnika jak najdalej.

yoanna, jeju powdziwiam za wytrwalosc w cwiczeniach, ja to jakos nigdy nie miałam miłosci do tego :-)
A ty szczuplutka, figurka super i jeszcze chce ci sie cwiczyc brawo :ico_brawa_01:

Pati85, moze rzeczywiscie to sa takie leki nocne, nam lekarka powiedziałą ze tak tez sie zdarza poprostu po całym dniu ma sny i czasami budzi sie z przerazliwym płaczem, bo u nas tez tak bylo, zreszta Filip ciagle w nocy sie budzi po kilka razy.

mmarta81, a gdzie mi umknelo ze malutka dzidzia ma sie nazywac Amy :ico_noniewiem: a moze jednak bedzie Igorek :-D
A wlasnie Igusie uczycie tez mowic po angielsku?? czy sama łapie z otoczenia?

adia26, dziekuje za koment o Filipku, ty wiesz ze ja jestem wielbicielka urody Kacperka :-D

Miszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratuluje serdecznie tyle kilogramow masakra, teraz musisz nam sie dokladnie pokazac w nowej figurce :-)

Zirca no u nas tak samo jak go na nocnik posadze to nie zrobi kupy, chociaz juz prawie ja robił, tak sie zaprze ze trzyma do dnia nastepnego, wiec boje sie ze go wystrasze tym nocnikiem i on bedzie sie bal w ogole cokolwiek robic i bedzie wstrzymywał kupki :ico_olaboga:

Chyba wszystkim odpisałam jak nie to wybaczcie, fajnie ze tylke nas jest, no i gdzie Agusia, zdjecia na nk sa ale jej nie ma na forum, Slonko chyba nadal nie ma neta a tak dawno jej nie bylo.

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

16 maja 2010, 17:35

wiola--wkoncu dluszy post :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Co do spraw z siusianiem,to u nas wygladalo to tak ze nocnik raczej sluzyl i sluzy nadal jako atrapa :-D Oscarek podpatrzyl jak to tatus robi no i od samego poczatku sie tak zalatwia :ico_haha_01: :ico_haha_01: No i tez nei chcial z poczatku siadac na kibelek tylko odrazu na stojaco!!!
A nakladke mamy taka co kiedys byly w biedronce i sluzy nam teraz jak OSci robi kupke--jest fajna bo pasuje jak ulal i wygodnie sie OScarkowi na niej siedzi,nie zsowa sie.MAmy jeszcze inna,ale odlozylam do piwnicy bo nie zdala egzaminu.

Podpisuje sie pod postem wioli i prosze o zdjecia MISZKI w nowym ciele:-)

Wlasnie zapodalam Eryczkowi czopek bo znow temperatura sie pojawila a to przeciez juz 7 dzien :ico_zly:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

16 maja 2010, 18:44

Ha,ha- W nowym ciele :ico_haha_01: :ico_haha_01: No to musze sobie jakies eleganckie zdjecie trzasnac,w przyszlym tygodniu ide do fryzjera to moze wtedy.A jezeli chodzi o diete,to powiem Wam ze zajebiscie mi pomogla Slim Coffee,rewelacja!Pije to zamiast zwyklej kawy ,to polski produkt ja ja kupuje w polskiej aptece internetowej z Irlandii.
Kurcze juz mialam Wam poodpiywac,ale wlasnie wrocil Artur ,nowym autem ,bo wlasnie kupilismy (uffff) ,ide zobaczyc.Kurcze innym razem w takim razie :ico_noniewiem:
Buziole!!!!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

16 maja 2010, 19:42

sarenka, kurde dluga ta temperatura nie ???? ale pewnie to juz oststni dzien :ico_sorki:
wiola85, no Wiola ale posta dalas :-D i mnie teraz nie denerwuj z tym Igorkiem bo z porodowki ma wyjazd w rozowych ciuchach :-D
miszka, kurde a pisze tam cos czy mozna ta kawe jak sie karmi na opakowaniu ????a do tego tez robilas ta kapusciana ta ????

u mnie nuda :/

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości