margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

18 cze 2009, 13:10

Przed ciążą ważyłam niecałe 50kg, a dzisiaj się ważyłam to 77
no no to sporo choć ja też waże 77.5 z tym ze ja pzred ciaza ważyłam 63
dzisiaj w jedną stronę jechałam mzk, i nikt oczywiście miejsca nie ustąpił
:ico_olaboga: jak dobzre ze ja nie poruszam sie komunikacja miejska tylko samochodem :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

18 cze 2009, 13:12

jak dobzre ze ja nie poruszam sie komunikacja miejska tylko samochodem
Ja prawko mam, ale auta na razie nie hihi :ico_oczko: :ico_oczko:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

18 cze 2009, 13:14

Ja prawko mam, ale auta na razie nie hihi
ja tez mam prawko ale od wczoraj zaczynam okupować fotel pasażera :-) męzuś w końcu może mnie wozić :ico_brawa_01:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

18 cze 2009, 14:02

hej dziewczyny
dzięki za troskę :-D
Oluś mało się rusza,idę jutro do gina,zobaczymy co powie,skurcze coraz częściej mimo leków,ale mam nadzieję że dotrwamy do lipca.. :ico_sorki: chociaż wątpię w to
Hanusia ma już pisakownicę w ogródku więc szaleje z koleżankami i kolegami :-D a ja spokojniejsza bo nie martwię się że mało na dworze jest.
jeszcze dzis bęziemy malowac kuchnię i jak skończymy to wrzucę fotki :-D
Kajunia ja ważę około 73kg brzuch mam bardzo nisko i jest wielki,ciekawe ile Oluś waży
idę się położyc bo zaczyna mnie boleć,a Hania poszłą włąśnie spać wię olewam nic nie robię i idę odpocząć
miłego dnia

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

18 cze 2009, 14:07

Lalka, jak dobrze ze się odezwałas daj jutro znac co ci ginek powie :ico_sorki:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

18 cze 2009, 21:06

hej

Bylam u mojej lekarki, obejrzała brzuszek.Zawołała tez dermatolożkę. Obie uznały, ze mam te wysypkę z powodu rozciągajacej sie skóry i wielu rozstepów.Dostalam wapno i hydrokortyzon do smarowania brzucha.

Jestem przezorna wiec zbadalam tez sobie ASPAT, ALAT, BILIRUBINE i fotostaze alkaiczną (ALP).Wszystkie wskazniki oprocz Alatu sa nieznacznie powyzej normy :( Zadzwonilam do ginka, wszystko wskazuje na to, ze zaczyna sie u mnie cholestaza ciężarnych . Za tydzien mam wizyte i mam znow zrobic badania.

Teraz to mnie juz wszystko swedzi i na przedramionach chyba pojawila sie tez wysypka

Co jeszcze sie do mnie przyczepi w tej ciąży ???

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

18 cze 2009, 21:20

Katka, :ico_pocieszyciel: bedzie dobrze

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

18 cze 2009, 21:20

Katka, oj biedactwo :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: trzymaj sie Kochana

już niewiele zostało Tobie i Aurelce :ico_sorki: wytrzymasz te pare dni :ico_oczko: :ico_oczko: trzymamy wszystkie kciuki aby było dobrze :ico_sorki: :ico_sorki:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

18 cze 2009, 21:32

nie zdarzyłam wejsc na forum a juz musze znikac bo R. chce komputer :ico_zly:
dobrej nocki

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

18 cze 2009, 22:19

wszystko wskazuje na to, ze zaczyna sie u mnie cholestaza ciężarnych . Za tydzien mam wizyte i mam znow zrobic badania.
ja przechodziłam to cholerstwo w 33 tyg ciąży dlatego moj Franio jest wczesniakiem gdyż leki (badzo drogie zreszta ) nie pomogły zbic cholestazy w szpitalu należałam sie 3 tyg podawali mi codziennie 1000 ml glukozy dożylnie i tez nic nie pomogło a pewnie już przeczytałaś czy jest ta cholestaza dla dziecka , pocieszę cie tym że jesteś już na końcóweczce i jakby wyniki Ci skoczyły mocno to napewno niebawem bedą kończyc u Ciebie ciąże.
Wszystkie wskazniki oprocz Alatu sa nieznacznie powyzej normy
to tez na tym etapie ciąży czesto są podwyższone ja miałam bardzo dużo ponad normę że lekarz sie złapał za głowę jak zobaczył moje wyniki.
Katka a czy miewasz zgagę ???? pytam bo od tej cholestazy robi sie okropna zgaga kwasy żołądkowe sie podnosza ze wzgledu na ucisk na wątrobę.
Przepraszam że sie wtrąciłam trzymam mocno kciuki abyś nie musiała sie męczyć z tym dziadostwem :ico_sorki: .

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość