agesss
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 05 lis 2011, 20:33

24 cze 2012, 13:40

witajcie jestem wściekła byłam w szpitalu jestem juz przecież w 40tyg.ciąży!byłam ze skurczami i............................kazali mi iść do domu bo samo ma się zacząć wszystko rozumiecie????skurcze mam dalej boli mnie jak ch..........!a oni zamiast podac mi kroplówkę powiedzieli tylko że 3cm rozwarcia debile!!!tak bym miała już za sobą wszystko a tak??w bólach muszę dalej czekać!boli mnie strasznie z lewej strony jeden jajnik i pół kręgosłupa ale tylko z lewej strony i strasznie spojenie łonowe a oni nawet usg mi nie zrobili czy któraś z was tak miała żeby tak dziwnie bolało????
pozdrawiam WŚCIEKŁA agesss :ico_placzek: :ico_zly:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

24 cze 2012, 13:42

agesss, a podpieli Cię chociaż pod KTG ?
Bo na jakiej innej podstawie Cię odesłali do domu...
Ciekawe który z nich wziął na siebie odpowiedzialność, gdybys urodziła w drodze do domu.
Debile no !

Awatar użytkownika
Ewka28
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 cze 2012, 12:07

24 cze 2012, 13:47

Cześć Wam dziewczyny! Chciałabym do Was dołączyć jeśli mogę. Mi termin porodu wypada na końcówkę sierpnia 2012:)
Agess mam dla Ciebie radę. Następnym razem gdy będziesz miała taką sytuację ze szpitalem to koniecznie zażądaj od nich zaświadczenia, że biorą na siebie odpowiedzialność jeśli zaczęłabyś rodzić mimo że puszczają Cię bez badań.. W taki wypadku dwa razy się zastanowią zanim odeślą Cię do domu!
Trzymaj się ciepło!

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

24 cze 2012, 13:47

niestety czesto jest tak,ze jak sie nie jest po terminie to kroplowki nie dają na rozruszanie akcji... :ico_zly:
Tez bym sie wkurzyla na Twoim miejscu bo wiadomo ze lepiej miec juz to za soba...
Ale nie denerwuj sie,wez sobie cieplą kąpiel,zrelaksuj się,a jak bedzie dalej bolalo tak mocno i skurcze beda regularne to pojedz jeszcze raz. Chociaz nie wiem czemu cie boli tylko z 1 strony...moze to poprostu jeszcze nie to ?
Najwazniejsze to sie nie denerwuj bo dzidzia czuje to wszystko. I zaufaJ swojej intuicji,jesli czujesz ,ze to juz porod to jedz tam i nie daj sie wyprosic !!!

agesss
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 05 lis 2011, 20:33

24 cze 2012, 13:49

podłaczyli na 15 minut stwierdzili skurcze ale nie duże i wysłali do domu!!!bo tu tylko te arabki to normalnie obsługują a Polek nie bardzo jestem wściekła najbardziej boli mnie spojenie łonowe aż chodzić nie dam rady nie wiem co to może być a może maluch jest żle ułożony

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

24 cze 2012, 13:52

agesss, jak skurcze sie wzmocnia jedz tam i jak dalej beda chcieli Cie zbyc, zarzadaj od nich dokumentu ze biora na siebie odpowiedzialnosc za Ciebie i dziecko.
Dziwne ze USG nie zrobili :/ A nie masz mozliwosci rodzic w innym szpitalu ?

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

24 cze 2012, 13:52

stwierdzili skurcze ale nie duże i wysłali do domu!!!
Nie denerwuj sie tak kochana chociaz sama pewnie bym byla wsciekla...
U nas tez tak jest,ze czesto pacjentki w poczatkowej fazie porodu wysylaja do domu i tam kaza czekac na rozwinięcie akcji bo tak to bys mogla w szpitalu jeszcze kilka dni lezec bez sensu tak na dobra sprawe.
A jakis lekarz cie badał dopochwowo i dotykał brzucha przynajmniej ?
Gdyby mał był zle ulozony to by lekarz napewno wyczul.
nie martw sie na zapas.Ja wierze,ze wszystko jest ok i jeszcze dzis albo jutro urodzisz :-)

Własnie tak jak Mad. mówi - nie mozesz jechac do innego szpitala?

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

24 cze 2012, 14:41

Hej dziewczyny

Ewka28, witaj :ico_brawa_01: myślałam że już nikt nie dołączy do naszego wątku a tu proszę :ico_brawa_01: no i julchik nie będzie już ostatnia :ico_haha_01:

Agess dziewczyny dobrze radzą nie denerwuj się. Chociaż łatwo się mówi :ico_zly: jak mnie nie dotyczy. Weź ciepłą kąpiel zrelaksuj się. Bo pod wpływem nerwów akcja może się zatrzymać. Mi położna mówiła żeby jak najdłużej w domu wtedy dobre warunki i szybciej się akcja rozwija :ico_sorki: a co do oksytocyny to wiesz dobrze że Ci jej nie dali. Nie koniecznie by się rozwinęła akcja ty byś skurcze miała większe a nie koniecznie coś by to dało, tylko byś się nacierpiała.

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

24 cze 2012, 15:57

Agess, rozumiem Twoją rozpacz i współczuję, ale zgadzam się z Gosią - samoistnie rozkręcająca akcja porodowa to tylko plus dla Ciebie i Dziecka - ono wówczas odczuwa mniej stresu, bo nie jest wyciągane na siłę. Rozumiem że masz już dość, że boli, że chciałabyś być już po, ale jescze tylko troszke, wytrzymaj! Przytulam :ico_pocieszyciel:

Ewka, witaj :-D No rzeczywiście fajnie że dotrzymasz mi towarzystwa! :-D

Kasiala, Kaja to cudowne imię - sami braliśmy w Mężem je pod uwagę, ale jakoś ta Viktoria zawsze mi bliska serca była :ico_oczko: A nazwisko macię wręcz super! Sama bym chciała mieć jakieś w tym stylu. Qanchita ma racje - dokuczliwe dzieciaki zawsze znajdą powód aby się pośmiać niezależnie od tego czy ktoś ma rzadkie imię i nazwisko czy nie, ale wiesz Kochana, już tak troche znając Ciebie to jakoś nie wyobrażam sobie Twojej Kajusi jak to potulnie chowa się w kąt i płacze z tego powodu - jak będzie miała Mamusi charakterek, to nikt jej nie podskoczy! Uważam że teściowa niepotrzebnie robi Ci mętlik w głowie, a osttanią rzeczą z którą mi się kojarzy imię Kaja jest kajak :ico_puknij: Właściwie to kojarzy mi się wyłacznie z pieosenkarką Kayah, ale ją akurat bardzo lubię, zatem i skojarzenia z imieniem mam dobre :-) Zresztą jak powiedziałaś że wybraliście to imię, to tak mi się fajnie skojarzyło że jest jakoś związane z imieniem Kasia - taka kontynuacja, gałązeczka...nie wiem czy jasno się wysławiam :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

24 cze 2012, 17:53

Właśnie Kasiala, powiem Ci że mi też się podoba imię Kaja. Nie podobają mi się wymyślne imiona typu Brajan. Ale Kaja bardzo mi się podoba. I też nie uważam by nie pasowało jakoś szczególnie do nazwiska.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość