Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

19 cze 2009, 08:15

Katka, :ico_pocieszyciel: bidoku ciebie faktycznie cały czas coś trzyma , za każdym razem coś nowego
ale już tak niewiele zostało że pewnie strach o dzieciątko jest mniejszy :)
Głowa do góry już koniec :)

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

19 cze 2009, 11:55

Katka a czy miewasz zgagę ??? pytam bo od tej cholestazy robi sie okropna zgaga kwasy żołądkowe sie podnosza ze wzgledu na ucisk na wątrobę.
ciesze sie, ze odezwalas sie w temacie cholestazy, tyle sie naczytalam o niedotlenieniu i obumarciu dzidziusia, ze drżę o moją córkę niemiłosiernie :ico_placzek:

Co do zgagi, to nie mam jej i nie miałam ani razu w ciązy :ico_noniewiem:

Co do moich wyników to mam je takie:
bilirubina 0,1 (normy: 0,2-1,3)
fosfotaza alkaiczna (ALP) 144 (normy: 38-126)
Aspat 48 (normy : 15-46)
Alat 44 (normy: 11-66)

Moj gin (kontaktowałam sie telefonicznie) stwierdził, ze ewentualnie moze zaczynac sie cholestaza, ale nie powiedział jednoznacznie, ze to jest cholestaza ciężarnych i zapewnił mnie, ze dziecku nic nie zagraża.

Dzis pol nocy nie spałam, bo ... drapałam brzuch :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Padłam dopiero nad ranem o 7.00 i obudzilam sie przed 11.00 :ico_olaboga:

Błagamy z mężem nasza córeńkę, żeby juz wychodziła :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

19 cze 2009, 11:58

Błagamy z mężem nasza córeńkę, żeby juz wychodziła
hehehe guptoczkiiiii ;))))))

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

19 cze 2009, 12:04

hehehe guptoczkiiiii ;))))))
nawet wczoraj moj M uznał, ze mi ulży i pomoże wywołac nasza Gwiazdke i ... poprzytulalismy sie.Po tylu miesiącach :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Na szczescie to jest jak jazda na rowerze hihi, tego sie nie zapomina g:P g:P g:P

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

19 cze 2009, 12:11

Na szczescie to jest jak jazda na rowerze hihi, tego sie nie zapomina
hehehehe no racja juz mozecie
ja tez bym chciala ale poczekamy jeszcze 3 tygodnie

zapoytam gina w p[iatek za tydzien kiedy mozemy zaczac


to teraz Katka, powoli moze czop zacznie ci odchodzic

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

19 cze 2009, 12:20

to teraz Katka, powoli moze czop zacznie ci odchodzic
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
dobrze by było hihi


W ogóle to chyba zaraz zjade na parter i pojde schodami na X pietro, apotem wybiore sie spacerkiem do mamy i jeszcze wieczorem namówie M na sexik :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

19 cze 2009, 13:09

hello widze ze tu juz sie zaczyna wywoływanie, powiem ci szczerze Katka ze tez myslałąm co by tu mezusia zgwałcic ale boje sie ze moze mi serducho stanac :-D po ja juz po wejsciu na pieterko ledwo dysze :-D

A małej napewno nic nie grozi bo wyników az tak strasznych nie masz, a jak by jej zle było to pewnie juz by wyskoczyła :-D pewnie jej sie spodobało w mamusim brzuszku :-D

co do czopu to powiem wam ze mi z Pawłem wogóle nie odchodził, przynajmniej nic nei zauwazyłam, skurczy tez zadnych wczesniej nie miałam, nagle mnie tak skurcze w nocy dopadły a nastepnego dnia juz maluch był z nami :-D wiec jak widac w tym przypadku to nigdy nie da sie nic przewidziec, to wszytsko jednak zalezy od naszych maluszków :-)

a ja jeszcze dzis butelke jedna sobie kupiłam i takie osłonki z aventu na piersi do karminia, super sprawa polecam bo brodawki wogóle nie pekaja i nei bola przy karmieniu i juz wszytsko mam gotowe :-D teraz tylko urodzic pozostaje :-D

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

19 cze 2009, 13:46

witam sie i ja dziś troszeczke później bo byłam z siostrą w przedszkolu na zkończeniu toku szkolnego :-D a jak wróciliśmy to wzięłam sie za :ico_prasowanko: i ubrałam łóżeczko
aaa i stawiam Obrazek za ostatnie oknienko :ico_brawa_01:
Na szczescie to jest jak jazda na rowerze hihi, tego sie nie zapomina
to prawda my ostatnio też sobie pozwolilismy chyba ze dwa razy :ico_wstydzioch:
W ogóle to chyba zaraz zjade na parter i pojde schodami na X pietro, apotem wybiore sie spacerkiem do mamy i jeszcze wieczorem namówie M na sexik
no no to masz cały plan jak by tu wypędzić Aurelcię z brzuszka :ico_brawa_01:

a tak wygląda nasz łóżeczko Obrazek
a to ja z moją siorką Obrazek

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

19 cze 2009, 14:06

malutkaniunia łozeczko wyglada super,a siostre masz sliczna :ico_brawa_01:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

19 cze 2009, 14:10

Katka, dziekuje :ico_wstydzioch:
a jak tam Twoje spacerki po schodach?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Devinnut i 1 gość